Користь березового дьогтю для волосся

Матінка-природа обдарувала нас багатьма натуральними засобами, про користь яких ми незаслужено забуваємо. Березовий шампунь або, простіше кажучи, дьоготь для волосся — одне з них. Корисні властивості дігтярних засобів відомі вже давно. Масляниста рідина темно-коричневого або бурого кольору зі специфічним запахом хоч і виглядає непривабливо, зате надає лікувального ефекту нашій шкірі голови і волоссю.

Березовий дьоготь для волосся має такі властивості:

  • Виступає в ролі природного антисептика, володіє антипаразитарною дією;
  • Підсилює процес регенерації клітин, стимулює кровообіг шкіри голови;
  • Допомагає привести в норму роботу сальних залоз;
  • Є природним знеболюючим, а також протизапальним засобом;
  • Знімає свербіж і роздратування, має підсушуючий ефект.

Березовий дьоготь від випадіння волосся

Кам’яна смола дерев — повністю натуральний продукт, і засоби, виготовлені на її основі, зазвичай також містять максимум природних інгредієнтів. Косметологи особливо рекомендують використовувати даний засіб при себореї, екземі або випаданні локонів. Часто зустрічаються шампуні від лупи з додаванням смоли дерев березових порід.

За допомогою своїх природних властивостей кам’яна смола відмінно стимулює зростання «сплячих» цибулин. Вона також живить «здорове» волосся, запобігаючи випаданню і зміцнюючи пасма по всій довжині. Натуральна смола — це кращий засіб лікування багатьох проблем з хворобливими локонами і шкірою голови.

Як позбутися від запаху дьогтю на волоссі

Продукт має смоляні властивості, а тому і досить важку структуру. Він часто накопичується в лусочках волосся або біля коріння, створюючи неприємні згустки. Навіть дрібні частинки засобу мають сильний різкий запах, що завдає істотний дискомфорт. Адже всі ми любимо, щоб голова пахла свіжістю і чистотою, а не смолами, нехай і натуральними.

Як правильно наносити лікувальний продукт:

  • Спочатку невелику кількість березового шампуню перетворіть у піну на руках;
  • Нанесіть масу на всю довжину пасом, ретельно втираючи її;
  • Залиште на пару хвилин для кращого дії;
  • Змийте великою кількістю води.

Допомогти вимити залишки кам’яної смоли з голови зможуть натуральні відвари трав. Рекомендується використовувати трави з такими ж антибактеріальними або зміцнюючими властивостями. Відмінним засобом стане натуральний відвар листя кропиви або квітів ромашки. Не застосовуйте лікувальний дьоготь занадто часто, і ви легко позбавитеся від неприємного запаху.

 

Читайте наші статті:

Лікування волосся вітаміном В6

Детокс запорука чистої шкіри!

Рекомендації в терапії сухої шкіри

Фотостаріння шкіри — запобіжні заходи!