Корисні дані про акне

Незважаючи на впровадження сучасних методів лікування, акне залишається одним з найбільш поширених дерматозів у підлітків і молодих людей. Рівень захворюваності вугровою хворобою не тільки не має тенденції до зниження, а й істотно збільшується.

Яка поширеність акне в європейських країнах?

Акне вважається одним з найбільш частих захворювань шкіри. Епідеміологічні дослідження в західних промислово розвинених країнах показали, що поширеність акне у підлітків становить від 50 до 95 %.

Корисні дані про акне

Які загальні ознаки акне?

Акне клінічно являє собою відкриті і / або закриті комедони і запальні елементи, включаючи папули, пустули і вузлики. Звичайно, симптоми, що спостерігаються, залежать від ступеня акне. У ранніх акне (комедонові вугри) незапалені ураження охоплюють як відкриті (вугри), так і закриті (білі вугри). Крім того, акне може стати запальним, і в цьому випадку поверхневі запальні ураження включатимуть папули і пустули, які в свою чергу можуть переростати в вузли при більш тяжкому перебігу захворювання.

Правда, що акне вражає в основному підлітків, і чому?

Епідеміологічні дослідження показала, що акне найбільш поширені в пост пубертатний період у підлітків. У різних дослідженнях показник поширеності серед підлітків склав 28,9-91,3%. Це пов’язано з тим, що під час статевого дозрівання відбуваються гормональні зміни, особливо щодо виробництва тестостерону чоловічими семенниками, жіночими яєчниками і наднирковими у обох статей. Акне може зберігатися після статевого дозрівання, особливо у жінок, і в цьому випадку це зазвичай важче і важко піддається лікуванню.

Чи може акне означати, що людина приділяє недостатньо уваги гігієні?

Це поширена помилка серед пацієнтів. Перш за все, є неправильне уявлення про те, що причиною виникнення акне є відсутність належної гігієни та бруд. Звичайно, люди з акне потребують ретельного очищення обличчя два раз в день. Їм необхідно уникати надмірного або агресивного очищення. Не у всіх жирна шкіра, і в разі сухої шкіри особливо через кліматичні умови, використання нежирного зволожуючого крему або гелю може бути корисним.

Чи правда, що дієта може впливати на акне?

Так, дієта людини з акне повинна бути збалансованою, з низьким глікемічним індексом, що включає рибу і овочі, і виключає в якійсь мірі продукти, багаті вуглеводами, такі як білий хліб або вафлі. Шоколад бажано виключити, в той час як молочні продукти і молоко можна споживати помірно, незалежно від того незбиране воно або знежирене.

Чи є ускладнення від акне?

Рубці — це добре відомі наслідки акне. Їх поява часто пов’язана з поганим доглядом за шкірою, тому важливо пояснити всім, хто стикається з акне про всі нюанси догляду. Обов’язково відвідуйте фахівця для правильного лікування акне. Вдома засоби лінії Демолан будуть відмінним рішенням на шляху до одужання!

Рецептура Демолан Форте, розроблена дерматологами і фармацевтами, містить активні компоненти, які довели свою ефективність.

Лосьйон для обличчя та повік Демолан Форте / Demolan Forte® 150 мл.

Лосьйон для обличчя та повік, призначений для щоденного догляду за проблемною шкірою при демодекозі і акне.

Гель для обличчя та повік Демолан Форте / Demolan Forte® 30 мл.

Даний препарат розроблений з урахуванням фізіології шкіри, ураженої кліщем демодекс, а також шкіри схильної до акне. Високий ступінь ефективності надає поєднання рослинних компонентів і активних субстанцій.

Мило Демолан Форте 3 в 1 / Demolan Forte® 300 мл.

Мило Демолан Форте 3 в 1 (мило, шампунь, гель для душу) об’єднує три функції: можливість використовувати як мило для вмивання, гель для душу і шампунь для миття волосся.

Читайте наші статті:

Гіалуронова кислота – чарівний магніт

Пружна і еластична шкіра – що важливо враховувати