Кому загрожує запалення нирок?

біль в нирках, запалення нирок, трави для нирок,

Пієлонефрит — це хвороба «два в одному»: пієліт (запалення ниркових мисок) + нефрит (запалення ниркової тканини). Обидва захворювання частіше протікають разом, тому вони були об’єднані в одну назву. Через анатомічної будови запальні процеси у верхніх сечовивідних шляхах частіше трапляються у жінок і дівчаток до 5 років. Слід бути обережними вагітним — їх положення є одним з факторів розвитку пієлонефриту. До причин виникнення захворювання також відносять: камені в нирках, обструкцію (закупорку) сечовивідних шляхів, переохолодження, тривале дренування катетером, рефлекс сечового міхура.

Слухай себе!
Гострий пієлонефрит викликають бактерії, тому до його основними ознаками відносять симптоми, які супроводжують будь-яку інфекцію організму:

Висока температура, озноб, нудота, блювота;
Різкі болі в попереку, «віддають» в пах;
Хворобливе прискорене сечовипускання — симптом зустрічається в половині випадків. При найменшій підозрі на захворювання нирок звернися до нефролога.
Для профілактики захворювання нирок трави: Марена, Золота різка, Ромашка.

Термінове лікування.
У медустанові для постановки діагнозу зроблять урограммах, проведуть комп’ютерну томографію, УЗД. Основу діагностики складає аналіз сечі, який покаже підвищене число лейкоцитів і бактерій. Якщо пацієнту поставили діагноз «гострий пієлонефрит», відмовлятися від лікування в стаціонарі ні в якому разі не можна! Терапію слід провести негайно, щоб не дотягнути до хронічної форми (в цьому випадку доведеться лікуватися все життя). Терапію проводять внутрішньовенним введенням антибіотиків, спеціально підібраних під вид бактерій, що викликали запалення. Призначається суворий постільний режим, спеціальна дієта. Курс лікування триває 3-5 тижнів.

Чи не затягуй лікування: близько 30% випадків гострого пієлонефриту перетікає в хронічну форму.

 

Читайте наші статті:

Весняне очищення організму

Жіноча квітка — ромашка

Як довго можна пити сечогінні трави

Квіти бузку: лікувальні властивості