Які вітаміні потрібні організму щоб віглядаті чарівно?

Вітаміни та діетичні добавки для краси!

Ваша зовнішня привабливість напряму залежить від того, якими продуктами ви харчуєтеся, а вірніше — від вітамінів, які вони містять. Що потрібно включити в свій раціон, щоб виглядати на всі 100%?

Вітамін Е.

Головне завдання вітаміну Е в жіночому організмі — запобігати появі зморшок, а також живити і зволожувати шкіру зсередини. Вся справа в тому, що вітамін Е — найсильніший жиророзчинний антиоксидант. І, в принципі, цим все сказано. Якщо ти хочеш максимально відтягнути наближення процесів старіння шкіри, регулярно вживай вітамін Е. Він сприяє регенерації тканин, поліпшує вигляд шкіри, живить і зволожує її зсередини, а також має позитивний вплив на жіночу репродуктивну систему. Вітамін Е міститься в рослинних оліях, паростках пшениці, горіхах, вершковому маслі і печінки.

Вітамін В2.

Нестача вітаміну В2 в організмі проявляється дуже підступно і скорочує тривалість життя. Це «шкірний» вітамін. Якщо ми хочемо мати еластичну, молоду, гладку, здорову шкіру, треба подбати про те, щоб в нашому раціоні були продукти, багаті вітаміном В2. Цей вітамін перетворює енергію, яка накопичилася у вигляді вуглеводів і жирів, в м’язову тканину.

Крім того, він надзвичайно корисний для очей. Вітамін В2 можна отримати з зеленого горошку, гречки, мигдалю, арахісу і вівсянки. Він міститься в капусті і болгарському перці. Однак, плануючи свій раціон, зважайте на те, що високі температури повністю руйнують вітамін В2. Тому продукти, що його містять, краще вживати в сирому вигляді.

Вітамін А.

Вітамін А виконує багато функцій. Зокрема, він піклується про зуби, підтримує кістки, нормалізує обмін речовин, і покращує стан шкіри. По суті, вітамін А — один з найбільш принципових вітамінів для нашого організму, і його дефіцит може призвести навіть до затяжних і важких депресій. Сама цей вітамін відповідає за ваш гарний настрій та покращує самопочуття.

Вживаючи риб’ячий жир, моркву, вершкове масло, болгарський перець і шипшину кожен день, ви скоро помітите, що стан вашого волосся і шкіри помітно покращився. І все завдяки тому, що в цих продуктах міститься вітамін А, який сприяє утворенню нових клітин, оновлюючи все наше тіло.

Омега-3 — жирні кислоти.

Омега-3 поліненасичені жирні кислоти в організмі незамінні, але при цьому сам він їх не виробляє. Єдине джерело їх надходження — їжа. Дослідження вчених довели, що щоденне вживання продуктів з вмістом Омега-3 кислот є чудовою профілактикою серцево-судинних захворювань, запалень суглобів. А також суттєво покращує зір, стан шкіри і волосся. Ці сполуки є дуже сильними антиоксидантами, здатними знижувати поганий холестерин і виводити вільні радикали, тому вони показані для попередження передчасного старіння. Особливо Омега-3 незамінні в харчуванні вагітних жінок, оскільки вони роблять благотворний вплив на розвиток мозку майбутньої дитини. А ось у літніх людей поліненасичені жирні кислоти регулюють рівень кальцію в організмі, відповідно знижується ризик переломів кісток через остеопороз — однієї з найпоширеніших хвороб, що виникає в похилого віці.

Отже, тепер ви знаєте які вітаміні треба вживати для здоров’я та краси, щоб подовжити свою молодість та надати організму енергії та сили. Можете використовувати спеціальні комплекси вітамінів для краси, наприклад, Колаген + Вітаміни С & А Maxi-Skin 90 таблеток от ТМ Кантрі Лайф.

 

Читайте наші статті:

Ні розтяжкам під час вагітності!

Вчимося правильно приймати душ!

Догляд за ніжною зоною шиї і декольте

Робимо ранкову каву корисною!