Як видалити шрами і рубці самостійно?

Шрами і рібці, як позбутися?

Багато хто з нас стикався з появою шрамів – після акне, після оперативного втручання і т.д. Сьогодні поговоримо як можна прибрати ці неприємні нагадування з нашої шкіри.

Для лікування шрамів після вугрів можна використовувати засоби, які містять вітамін Е, С, РР, К1, фруктові кислоти. Рекомендується в харчування включити спеціальні продукти, які спрямовані на поліпшення зовнішнього вигляду шкіри. В аптеках або у нас на сайті можна придбати Стоп демодекс фініш-контроль гель, дія якого, спрямована на зменшення видимих ​​атрофічних рубців, гіпертрофічних рубців, застійних плям, гіперпігментації, які є наслідками демодекса, акне, юнацьких вугрів.

У домашніх умовах можна спробувати відбілити шрам за допомогою соку лимона. Для цього потрібно намочити ватний диск соком лимона і нанести на шкіру приблизно на 10 хвилин, після чого змити теплою водою. Процедуру потрібно повторювати 1-2 рази в день протягом декількох тижнів.

Ефективний і мускатний горіх, який змішується з медом в пропорції 1: 4 і наноситься на ділянку зі шрамом. Час дії засобу на шкіру підбирається з огляду на чутливість шкіри. Найчастіше час складає 30 хвилин, після чого засіб змивається теплою водою. Така процедура проводиться через день протягом 1-2 років.

Можна регулярно використовувати гель алое, який здатний відновлювати шкіру і згладити шрам.

Додати в раціон вітамін Е, так як він сприяє регенерації шкіри, виробленню колагену, поліпшення зовнішнього вигляду шрамів.

Ефективно при шрамах — масло лаванди, мед, масло какао, масло чайного дерева, оливкову олію.

Дієві для видалення шрамів і рубців спеціальні гелі, креми, бальзами. Ці косметичні засоби стимулюють регенерацію шкіри при порізах, тріщинах, поверхневих опіках, після пластичних і хірургічних операцій і т. Д.

Одним з таких засобів є Гель для ремоделювання рубців Келокод / ​​Kelokod.

Гель запобігає формуванню гіпертрофована і келоїдних рубців. Гель для ремоделирование рубців Кelokod — відомий препарат компанії «НВП» ФітоБіоТЕхнологіі «, призначений для зменшення деформації шкіри, ремоделювання і освітлення рубців, коригування вікових, післяпологових стрий (розтяжок). Склад препарату сприяє поповненню кількості аскорбінової кислоти, кисню і колагену в волокнах шкіри, недостача яких сприяє протіканню запального процесу. Речовини, що входять до складу препарату, сприяють помітним змінам в дeрмі, завдяки їх впливу на фібробласти підсилюється синтез колагену, еластину, глікозаміногліканів і гіалуронової кислоти, головних цеглинок необхідних для «побудови» нашої шкіри.

В процесі подальшого загоєння нові колагенові волокна і еластичні волокна стають орієнтованими горизонтально, паралельно поверхні шкіри. Це викликає скорочення, збільшення щільності і натяг шкіри, в результаті чого виникає ефект її розгладження. Застосування препарату протягом 1-1,5 місяців нормалізує кератінізацію, пігментацію і вирівнює мікрорельєф шкіри, дає помітний ефект.

Властивості:

 • розм’якшує рубцеву тканину
 • зволожує рубцеву тканину
 • зменшує пігментацію рубця
 • покращує дихання шкіри
 • прискорює ріст молодих клітин
 • покращує еластичність рубця
 • нормалізує кератолізацію шкіри

Рекомендації до застосування:

 • курс 1-1,5 місяців нормалізує кератінізацію, пігментацію і вирівнює мікрорельєф шкіри, дає помітний ефект.
 • розтягнення шкіри — курс 3-6 місяців
 • посттравматичні рубці — курс 3-6 місяців
 • після операційного втручання — курс 3-6 місяців і більше
 • інші косметичні рубці — курс 3-6 місяців і більше

Дозволено поєднання гелю з фонофорезом і використання після проходження косметичних процедур.

Спосіб застосування:

Наносити 2 рази в день.

Перед кожним нанесенням шкіру необхідно ретельно вимити водою або нейтральним мильним розчином, і висушити. Нанесіть невелику кількість гелю, втирайте його в область, якім необхідно лікування, і залиште висохнути.

При необхідності витерти надлишки гелю.

Пам’ятайте! Гель повинен бути нанесений настільки тонким шаром, щоб через короткий час він міг висохнути і створити довготривалу, еластичну, та не липку плівку.

Увага! Тільки для зовнішнього використання. Уникати контакту з очима та слизовими оболонками. При попаданні в очі — промити водою. Не використовувати на відкритих ранах. Не наносити на свіжі рани, якщо ре-епіталізація не завершена, рана повинна бути закрита і без кірки. Не використовувати на відкритих ділянках. Не застосовувати препарат для окклюзивної пов’язки. Не можна застосовувати якщо пацієнт знаходиться під впливом прямих сонячних променів.

 

Читайте наші статті:

Як схуднути годуючій мамі?

Слідкуємо за здоров’ям грудей

Захищаємо дитину від ГРЗ

Профілактика онкозахворювань