Як прибрати набряки з очей після сліз

Прибираем набряки під очима

Наша симпатична нервова система досить швидко реагує на надмірний стрес. Прагнучи захистити нас від його збудника і здійснити емоційне скидання, у відповідь на будь-який сильний викид адреналіну, вона дратує слізні канали всередині ока. Роздратований канал провокує рясне виділення сліз, а також почервоніння обличчя і набряклість. Поступово серцевий ритм приходить в норму, рівень адреналіну знижується, але ось набряклість з очей так просто не проходить. Виявляється, припухлість викликає надмірна напруженість каналу, а також ви самі провокуєте її, намагаючись протерти очі від сліз руками або будь-якими іншими підручними засобами.

Швидка допомога від набряків під очима

Причин, що викликають у нас сльози, занадто багато, а стримати їх в собі мало того, що шкідливо, так ще й не завжди виходить. Що ж робити якщо після неконтрольованих ридань терміново потрібно на важливий захід? Або вранці ви прокинулися, виявивши набряки під очима, а через дві години на роботу і важливу нараду? Вихід є.

  • Один з найшвидших і простих засобів — вмивання холодною водою. Контрастна температура допоможе швидко знизити набряк. Для більш точкового ефекту можна прикласти під очі лід або щось холодне.
  • Візьміть пару крапель розмаринового масла, розведіть його оливковим, потім акуратно нанесіть суміш на повіки і під очима. Потримайте пару секунд, залишки змийте вологим ватним диском. Розмарин є відмінним протизапальним засобом, а оливкове масло додатково зволожить шкіру.
  • Відмінний варіант компресу від набряклості — молочні «ванни». Змочені в холодному молоці тампони слід тримати під віками 5-10 хвилин.
  • Влітку першою допомогою від опухлості вік можуть стати звичайні кружечки огірка. Для більш яскраво вираженого ефекту його можна перемолоти в своєрідну кашицю.

Професійні та аптечні засоби

Деякі бренди професійної косметики випускають спеціальні креми під очі, одним з ефектів яких є зняття втоми і усунення набряклості. Допомогти відновити пружність шкіри, розгладити зморшки і позбудеться від опухлості в області очей допоможе регулярний прийом вітаміну Е. Крім цього ви можете спробувати масаж і різні види гімнастики для очей. Вони поліпшать кровообіг і зможуть прискорити процес усунення набряку.

Серед професійних засобів догляду панацеєю вважаються саме патчі під очі. Завдяки натуральним екстрактам зеленого чаю, соку алое або іншим добавкам, вони покращують мікроциркуляцію крові, знімають запалення і одутлості. Обов’язково переконайтеся, що на упаковці з патчами вказана наявність дренуючого ефекту, який і відповідає за зняття припухлості з очей.

 

Читайте наші статті:

Симптоми варикозу

Вітамін Е для організму жінки після 40

Що таке хондроїтин і глюкозамін?

Демодекоз під час вагітності