Як позбутися від захитування

захитування

Полегшити морську хворобу допоможуть антихолінергічні та антигістамінні препарати. Їх треба приймати за 30-60 хвилин до поїздки, щоб вони встигли подіяти до того, як шлунок почне реагувати на заколисування. Зазвичай тривалість дії таких препаратів становить 6-7 годин, тому це слід врахувати у своєму подальшому графіку. Прийом таких медикаментів треба узгодити з лікарем, так як вони мають побічні ефекти: седативну (уповільнена реакція) або снодійне дію.

• Також для профілактики кінетозу можна використовувати пластир з скополаміном (діє 72 години), який потрібно наклеїти за вухом не пізніше ніж за 6-8 годин до поїздки.

• Добре допомагають впоратися з заколисуванням традиційні цукерки (карамель «Злітна»), жувальна гумка з м’ятним смаком і часточка лимона.

• Перевірений засіб від хвороби руху — імбир (1/2 ст. ложки порошку запити водою або прийняти 6-8 капсул аптечного імбиру, а можна просто взяти з собою корінь і жувати його). 30% людей закачує в автотранспорті, а 70% — під час авіаперельоту та морської подорожі.

 

Читайте наші статті:

Лікувальні властивості і протипоказання конюшини

Підмор: лікувальні властивості і протипоказання

Топінамбур: лікувальні властивості і протипоказання

Спориш: лікувальні властивості і протипоказання