Як користуватися кокосовим маслом для волосся
З розвитком сучасних технологій косметичний ринок наповнився безліччю різних б’юті-засобів. Виробники заявляються ніби всі вони містять тільки натуральні інгредієнти, кератин і зміцнюючі речовини. На ділі ж виявляється, що там безліч парабенів, промислових силіконів і мінеральних масел. На відміну від натурального кокосового масла, вони не мають локони зсередини, гарантуючи лише короткочасний ефект.
Кокосове масло — це відмінний живильний, антибактеріальний і зволожуючий засіб, якщо знати секрети його правильного застосування. Натуральні інгредієнти для догляду за локонами використовуються вже давно і показують набагато більш стійкий ефект, ніж косметичні новинки. Аюрведа радить використовувати оліфу кокоса для росту волосся. Оліфа відмінно живить волосяні цибулини, бореться з лупою, повертає пасмам природний блиск і сяйво.
Яке кокосове масло для волосся вибрати?
Як і всі природні оліфи, кокосова буває нерафінованою і рафінованої. Істотна відмінність є в зовнішньому вигляді і косметичних властивостях оліфи. Рафінована вже пройшла кілька ступенів очищення і втратила частину корисних речовин, але саме її рекомендують наносити на чутливу шкіру голови. Справа в тому, що нерафінована олія дуже жирна і концентрована, так що може викликати роздратування і навіть висип. Використовуючи рафінований продукт для масок в чистому вигляді, ви забезпечите дбайливий догляд своїй шкірі.
Нерафінований продукт, який являє собою густу білу суміш з дуже насиченим кокосовим запахом, найкраще підійде для кінчиків. Догляд за посіченими кінчиками волосся вимагає терпіння і ряду послідовних процедур. Завдяки властивостям кокосової оліфи кінчики ніби «запечатуються», відбувається так званий ефект ламінування. Волосся отримують додаткову захисну плівку, яка поступово розчиняється і живить його зсередини.
Корисні властивості продуктів з кокосу
З дивного екзотичного горіха можна виготовляти також вершки та молоко. Їх рекомендують додавати в раціон харчування для насичення організму жирними кислотами зсередини. Вершки мають велику жирність і підходять для нанесення на шкіру і волосся, але особливо смачні як добавка до кави або чаю. Що робить кокосова оліфа для вашої зачіски:
- Живлення і зволоження;
- Зміцнення і захист;
- Відновлення структури;
- Натуральний блиск і яскравий колір;
- Антисептична дія.
Варто зазначити, що використовувати оліфу кокоса на забарвленому волоссі потрібно з обережністю. Вона здатна активно відновлювати натуральний колір, а значить погано впливає на фарбу, сприяючи її розчиненню. Сухе й ослаблене волосся отримає від косової олії повноцінний догляд, живлення та відновлення. Жирне — антибактеріальний захист і зміцнення, але наносити олію краще на шкіру, щоб уникнути швидкої засаленість локонів.
Читайте наші статті:
Збільшуємо губи за допомогою макіяжу
Розвиваючі ігри для прогулянки