Худну. Але як?

як схуднути, схуднення, методи схудення,

Зменшити кількість води.

Добова потреба у воді у дорослої людини — 4-5% від маси тіла. Варто її обмежити — і організм переходить в стан хронічного водного голодування. І активно старіє — пропорційно зниженню ваги. Лікування ожиріння, навпаки, передбачає збільшення кількості рідини в раціоні. Так тіло краще очищається, а виводячи надлишок тепла, втрачає зайві кілограми.

Потогінні процедури.

Баня і сауна підсилюють потовиділення, і вага дійсно знижується. Але за рахунок втрати води, тобто висихання і старіння тіла. Аналогічно працює інтенсивне фізичне навантаження, під час якої потіння і задишка зневоднюють організм. Навантаження з метою зниження ваги потрібні для зміни співвідношення жирової і м’язової тканини в бік останньої, тому що в м’язах більш активно йде обмін речовин і згоряють калорії. Дуже важливо комбінувати правильне харчування і спорт.

Сечогінні засоби.

Нирки, якщо на них цілеспрямовано впливати, за добу можуть виробити значно більше нормальних 1-1,5 л сечі. Таким чином, можна втрачати 1-2 кг ваги щодня. Але за рахунок води і мінеральних солей. А це знову означає старіння і висихання, згодом — зниження активності обміну речовин і працездатності.

Виняток жирів з раціону.

Це змушує тіло активно використовувати власні запаси. Зниження ваги пішло? Але при цьому організмом не засвоюються жиророзчинні вітаміни А, Е, D, F, з’являються ознаки гіповітамінозу. Відсутність жирів провокує застій жовчі, порушується засвоєння кальцію з їжі — здрастуйте, остеопороз і карієс! Невеликі порушення в роботі жовчних шляхів норовлять перерости в жовчокам’яна хвороба. Виведені з жирової тканини ліпіди викликають в печінці переродження клітин: жировий гепатоз. Пестициди, гербіциди та канцерогени при цьому не можуть пройти через печінку, де створено застій жовчі, і накопичуються в органах і тканинах …

Лікування ожиріння.

Лікування ожиріння передбачає обмеження жирів до 50% від добової потреби. Так, темп зниження ваги сповільнюється, зате ризик зіткнутися з жировий гепатоз і жовчнокам’яну хворобу в результаті дієти мінімальний.

Збільшення в раціоні частки білків.

Потреба в білках — приблизно 1 г на 1 кг маси тіла. Якщо кількість протеїнових продуктів різко перевищить фізіологічну норму, то разом з прискоренням обміну речовин збільшиться і навантаження на нирки. Особливо в поєднанні з обмеженням води. Таке зниження ваги закінчується нирковою недостатністю різного ступеня. Хороша новина: пропорційне збільшення частки білкових продуктів і рідини, що вживається (на кожні 100 г м’яса або риби — приблизно 840 мл води на добу!) Робить розігрів обміну речовин більш плавним, а процес видалення білкових токсинів — безпечним для нирок. Більш того, такий стиль харчування може використовуватися як для лікування ожиріння (або безпечного зниження ваги), так і для регуляції ваги протягом усього життя.

Лікувально-профілактична косметика та фіточаї для схуднення ТМ «Тайфун» в інтернет-магазині в інтернет-магазині «Фітомаркет».

 

Читайте наші статті:

Хочу схуднути назавжди!

Здорове харчування — здоровий організм.

Легкий спосіб схуднути

Худнемо на пектині