Гіалуронова кислота — чарівний магніт

У чому ж її секрет?

Чому її застосовують повсюдно в косметології?

Гіалуронова кислота — натуральний компонент людської шкіри. Вона підтримує в клітині водний баланс. Дана кислота є полисахаридом (складна молекула цукру), який знаходиться в нашому організмі, концентрується, в основному, в шкірному покриві, стимулює еластин і колаген. Завдяки гіалуроновій кислоті шкіра знаходиться в тонусі, зберігає підтягнутість і гладкість. Еластин виконує функцію сполучного матеріалу, за допомогою якого фіксуються волокна білків колагену, завдяки чому створюється зовнішня краса шкіри.

У неї є одна незаперечна перевага — висока гігроскопічність (одна молекула гіалуронової кислоти здатна зв’язати і утримати біля себе до п’ятисот молекул води).

Кислота знаходиться між ланцюжками молекул еластину і колагену, заповнюючи собою вільний простір, що дозволяє утримувати волокна білків в правильному положенні. Фахівці вважають, що головна роль гіалуронової кислоти полягає в утриманні води (на зразок губки), що надає шкірі пружність.

З роками інтенсивність її вироблення в організмі значно зменшується і відповідно з’являються зморшки. Природний каркас, створений колагеном і еластином, стає слабким, шкіра починає лущитися, сохнути, обвисати. Компенсують нестачу гіалуронової кислоти в організмі різними способами.

Креми, гелі, маски, сироватки з гіалуроновою кислотою допомагають захищати шкіру від втрати вологи, створюючи на поверхні тонку плівку. Однак не роблять глибинного впливу на нашу шкіру. І все ж якщо препарати з гіалуроновою кислотою будуть присутні у вашій програмі по догляду — це допоможе шкірі довше залишатися пружною і еластичною.

Капсули або таблетки з гіалуроновою кислотою допомагають заповнити дефіцит в організмі і надають омолоджуючу дію. Значно поліпшується зовнішній вигляд шкіри, приходять в тонус м’язи, покращується рухливість суглобів. Але очікувати миттєвого ефекту не варто — він почне провялятся через 1-1,5 місяця, і буде не яскраво вираженим (якщо порівнювати з дією вітамінів). Обов’язково спробуйте пройти курс Гіалуронова кислота ТМ Пауерфул / Powerful капсули № 60 або Доппельгерц Б’юті Ліфтинг-комплекс з гіалуроновою кислотою капсули № 30.

Капсули Гіалуронова кислота ТМ Пауерфул / Powerful — дієтична добавка, яка сприяє відновленню клітин шкіри, підвищує пружність шкіри, стимулює активний синтез колагену. Може бути рекомендована як додаткове джерело гіалуронової кислоти і колагену з метою підтримки пружності шкіри, суглобів, нігтів і волосся.

Доппельгерц Б’юті Ліфтинг-комплекс — це відмінна оксамитова шкіра, поліпшення кольору обличчя, захист шкіри від впливу зовнішнього середовища, збереження її пружності та еластичності. Комплекс доповнено такими активними інгредієнтами як біотин, пантотенова кислота, вітамін Е, бета-каротин, вітамін С, цинк, селен (вказівки для хворих на цукровий діабет: 1 капсула містить 0,5 ккал / 2 кДж. Не містить хлібних одиниць).

Також можна звернути увагу на курс уколів гіалуронової кислотою. 3-4 рази через кожні 1,5-3 тижні — можна помітно «омолодити» шкіру, нівелювати дрібні зморшки і зробити менш вираженими і рельєфними більш глибокі зморшки. Результат збережеться до року. У цього виду впливу є недолік — біль при процедурі і можливий побічний ефект у вигляді набряклості і синців.

Який би із способів ви не обрали, обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем.

Читайте наші статті:

Пружна і еластична шкіра – що важливо враховувати

Еліксир життя