Фотостаріння шкіри — запобіжні заходи!

Фотостаріння шкіри!

Дивно, але на сьогодні існує величезна кількість людей, які вважають, що гарна засмага зробить їх шкіру значно молодшою та доглянутою. На жаль, тривала інсоляція згубно впливає на нашу шкіру, запускаючи процеси фотостаріння.

Фотостаріння — це сукупність структурних і біохімічних порушень в шкірі, що виникають у відповідь на вплив сонячних променів. Фотопошкодження є однією з головних причин, що значно прискорюють хроностаріння шкіри. Це підтверджують спостереження за жителями регіонів, розташованих ближче до екватора, де УФ-випромінювання має більш інтенсивний характер. Жителі південних країн вже до 35 років мають виражені ознаки хроностаріння:

— витончення і сухість шкіри;

— зморшки різної глибини;

— атонія за рахунок зниження тургору і еластичності шкіри;

— гіперпігментація;

— пошкодження поверхневих судин, ознаки купероза.

Активна інсоляція призводить до патологічних змін у всіх шарах шкіри. У епідермальному шарі розвивається гіперкератоз, що провокує потовщення рогового шару, а згодом — атрофію і зниження бар’єрної функції шкіри. Шкіра починає втрачати вологу. У дермальному шарі відбувається виснаження і зменшення кількості фібробластів, а також зниження їх функціональної активності. Сповільнюються процеси синтезу компонентів позаклітинного матриксу, а саме колагену, еластину, фібронектину — головних структурних білків дерми, що становлять основу сполучної тканини і забезпечують щільність і еластичність шкіри, а також гіалуронової кислоти.

Багато хто з нас чули таке поняття як UVA або UVB. Що це таке і чим відрізняється?

UVA — це ультрафіолетові (сонячні) промені, які проникають в глибокі шари шкіри. Від них не залежить наш засмагу, але саме вони пошкоджують клітини шкіри, активізуючи ряд негативних процесів.

Крім того, ці промені порушують пігментацію шкіри (з’являються веснянки, пігментні плями).

UVB промені відповідають саме за засмагу і майже не проникають в глибокі шари шкіри, тому вони для нас практично безпечні. Захищати шкіру необхідно від першого типу ультрафіолетових променів, UVA.

Саме для такого «глибокого» захисту спільно з дерматологами був розроблений щоденний крем «Стоп Купероз SPF 30». Крем містить активний запатентований швейцарський комплекс OCALINE® в поєднанні з сонцезахисними фільтрами нейтралізує дію шкідливих сонячних променів, а також зміцнює стінки капілярів, нормалізує шкірну мікроциркуляцію, зволожує і заспокоює шкіру.

Щоденний крем SPF30 Стоп Купероз / Stop Cuperoz® — це легкий, насичений крем, який містить натуральний, активно діючий швейцарський комплекс і не містить парабенів.

Відповідає міжнародному стандарту GMP (ISO 22716: 2007).

Препарати серії пройшли всі необхідні лабораторні дослідження. Мають позитивний досвід застосування на кафедрах дерматології ряду медустанов України.

Властивості:

 • має антиоксидантну, протизапальну, антиалергічну активність
 • покращує живлення шкіри
 • зменшує ламкість капілярів
 • усуває застійні явища в області гіперемії
 • сприяє профілактиці почервоніння шкіри
 • знижує еритему
 • нормалізує шкірну мікроциркуляцію
 • зміцнює стінки судин
 • захищає від негативної дії ультрафіолету
 • зменшує прояв «судинних зірочок»
 • захищає від UVA / UVB променів

Пам’ятайте, що захист від сонця — це профілактика передчасного старіння шкіри. Бережіть свою шкіру і будьте красиві!

 

Читайте наші статті:

Як зробити свій раціон корисним?

Життя без целюліту!

Корисні поради для здоров’я в міжсезоння!

Не віддавайте вечерю ворогові!