Допомагаємо мозку впорається з навантаженням: вітаміни для розуму

Стимулюємо розум

Холод дуже негативно впливає на нашу когнітивну систему. Погіршується концентрація, розсіюється увага і порушується нормальна прохідність нейронних зв’язків. Щоб підтримати організм в міжсезоння рекомендується вживати більше овочів і фруктів, а також натуральні вітамінні добавки. Дієтологи не дарма радять пити більше гарячого, включити в свій раціон супи і шоколад. Кількість енергії, що витрачається на підтримання нормальної терморегуляції в організмі колосальна, не дивно що мозку енергії не вистачає.

Вітаміни для студентів і школярів

Звиклий до розміреного режиму за літні канікули мозок важко справляється з різко збільшеним навантаженням. Натуральні екстракти, які сприяють поліпшенню активності нейронів і відновлення когнітивних функцій, часто додають в вітамінні комплекси для школярів і студентів. Знайти їх можна і в чистому вигляді, але саме завдяки правильно-підібраним компонентам, такі мінеральні добавки мають надзвичайно потужний спектр дії.

Корисні для мозку екстракти:

  • Гінкго білоба — підвищує здатність до навчання за рахунок забезпечення клітин додатковим киснем;
  • Готу кола — покращує швидкість сприйняття інформації, розумову діяльність і когнітивні функції;
  • Маралів корінь — допомагає впоратися з підвищеним рівнем навантаження, підвищує витривалість і покращує роботу нервової системи;
  • Вовче тіло болотяне — стимулює роботу судин, покращує циркуляцію крові в мозку, зміцнює сітківку очей.

Покращуємо пам’ять і роботу мозку

Перехідний вік, як його називають терапевти, складний період в житті дитини через гормональні стрибки. Не всі переносять їх однаково просто, багато дітей страждають від перепадів настрою, їм складно зосередиться і зайнятися роботою. Поліпшити функції нервової системи і стабілізувати стрибки гормонів допоможуть вітаміни групи В. Обов’язково вживати достатню кількість всіх 6 компонентів, це можна зробити з їжею або у вигляді добавок. Дана категорія корисних добавок допомагає боротися зі стресом і втомою, діє як медіатор когнітивних функцій.

Підтримувати стабільний психоемоційний фон вкрай важливо. Продуктивна робота пов’язана зі здатністю зосередитися і знайти правильне рішення для поставленого завдання. Тому стрес істотно знижує продуктивність. Для поліпшення передачі імпульсів між клітинами і швидкості роботи мозку часто призначають гліцин. Ліпоєва кислота і омега-3 також серед популярних добавок вітамінів для школярів, вони беруть участь в побудові клітин і покращують розумову активність. Залізо, магній і цинк гарні для процесів запам’ятовування та обробки інформації.

Правильне харчування — джерело корисних речовин

Першим же пунктом необхідним для підтримання розумової діяльність для підлітків 18-20 років є правильно побудований раціон харчування. Збалансована їжа легше засвоюється шлунком, вона повільно насичує енергією наше тіло і мозок, допомагаючи йому обробляти великі масиви інформації. Сезонні овочі, каші, горіхи і сухофрукти стануть відмінним доповненням до основного осіннього раціону.

Вітаміни для студентів повинні містити якомога більше поживних речовин. Можлива наявність в складі екстрактів для підвищення працездатності. Часто студенти не лише вчаться, а й працюють, тому змушені проводити багато часу на ногах. Натуральні поживні екстракти відмінно справляються з підтримкою організму, не завдаючи шкоди мозкової діяльності і станом нервової системи.

 

Читайте наші статті:

Які вітаміни краще приймати восени

Селен актив при щитовидці: як приймати

Селера для схуднення: що можна приготувати

Трави від кашлю