Цілющі властивості грибів

Гриби — одне з найдивовижніших творінь природи. Зараз фунготерапія (метод лікування грибами) популярна у всьому світі. Завдяки дослідженням деревних грибів, таких як шиітаке, рейши, мейтаке та ін., медицина отримала сенсаційні результати: відкриті «грибні фітонциди», здатні боротися практично з усіма вірусами. В лабораторіях фахівці виготовляють з грибів порошки, витяжки, настоянки. Що вражає, кожен гриб — це окрема міні-аптека зі своїми властивостями: лікарські речовини, що містяться в грибах, працюють з певними захворюваннями. Відомо, приміром, що печериця луговий, маслюк звичайний, рядовка фіолетова, трутовик березовий згубно діють на хвороботворні бактерії, а дощовик має протипухлинну дію, допомагає при варикозі.

Корисні властивості шиітаке

грибы шиитаке, гриб шиитаке, свойства шииатке, гриби шиітаке, властивості шиітаке

Шиітаке називають грибом довголіття. Цей гриб досліджували у багатьох наукових лабораторіях. Результати перевершили всі очікування. У складі шиітаке виявили унікальний полісахарид лентинан, який стимулює вироблення клітин-кілерів, що викликають некроз ракових пухлин. Встановлено, що шиітаке сприяє також виробленню інтерферону, тим самим зміцнюючи імунну систему. Гриб Будди (так ще називають шиітаке) бореться з вірусами, загоює виразки на будь-яких стадіях, лікує гепатити, діабет і виводить холестерин. Цей гриб активно застосовують в дієтології: він нормалізує вагу людини. Шиітаке підвищує сексуальний потяг як у чоловіків, так і у жінок. Є його корисно в будь-якому віці. Вживайте сушені гриби. Відомо, що 30 г сушених грибів замінюють 200 г свіжих.

Краплі Грибна Аптечка Шиитаке (Lentinus edodes) 50 мл

Краплі Грибна Аптечка Шиитаке (Lentinus edodes) 100 мл

Лисички від глистів

грибы, свойства грибов, гриб шиитаке, гриб лисичка

Ви помічали, що лисички ніколи не бувають червивими? Ці гриби містять хиноманнозу — унікальна речовина, яка не переносять гельмінти всіх видів. Однак воно руйнується при нагріванні, холодної засолюванні. Між тим, не варто їсти сирі гриби, приймайте лисички у вигляді сухого порошку в капсулах або які настоювали на горілці, вини.

Краплі Грибна Аптечка Лисички (Cantharellus cibarius) 100 мл

Капли Грибная Аптечка Лисички (Cantharellus cibarius) 50 мл

 

Читайте наші статті:

Гриб рейші, трутовик і агарік

Цибуля. Корисні властивості

Користь баклажана

Груша для організму