Чим відрізняється епіляція від депіляції

Видалення волосся

Видалення з тіла зайвого волосся цікавило жінок ще в давні часи. Легендарні Клеопатра і Нефертіті очищали своє тіло від небажаної «рослинності» за допомогою воску, а за часів середньовіччя жінки часто використовували метод випалювання. Чим прогресивніше ставали технології, тим більш безпечні методи стали доступні. Вибрати відповідний вам спосіб дуже важливо, адже краса і комфорт нерозривно пов’язані. Так, епіляція від депіляції відрізняється часом дії ефекту і методом впливу.

Що ми взагалі знаємо про видалення волосся?

Ми хочемо бачити нашу шкіру гладкою, ніжною і доглянутою. Щоб всілякі лосьйони, скраби і гелі мали максимальний ефект бажано видаляти волосся під самий корінь. Різниця дуже істотна, адже якщо не видалити цибулину, то волосся з шансами виросте знову і буде на цей раз куди більш жорстким і темним. Пощастило власницям світлого волосся, воно часто практично непомітне на тілі і не доставляє ніякого дискомфорту. Що ж робити тим, кого природа обдарувала густими і жорсткими волосками не тільки на голові, але і по всьому тілу?

Вихід є. Лазерна або фотоепіляція відмінно видаляє темне і грубе волосся. Особливості епіляції в тому, що вона руйнує самі цибулини, видаляючи рослинність «з корінням». Тому наступна партія, якщо і виросте, то буде куди слабше і світліше своїх попередників. До речі, перші бритви з’явилися тільки в 17 столітті і це були так звані «небезпечні бритви» для чоловіків. Жіночі бритви з’явилися на ринку тільки в 19 столітті і представляли собою лише слабку подоба сучасних девайсів.

Просто і швидко, але ненадовго

Депіляція метод відомий багатьом ще з дитинства. Більшість дівчаток починають видалення волосся з використання маминої бритви. Коли порушується цілісність волоска, фолікула все ще залишається всередині шкіри, тому може прорости заново. До цього методу відноситься вплив за допомогою воску та хімічних засобів. Всякі там креми і смужки призначені саме для депіляції, хоча часто можна побачити на упаковці слово епіляція, що в корені не вірно.

Дана процедура має на увазі тимчасове видалення зайвої рослинності на тілі. Термін дії залежить від індивідуальних особливостей організму. До речі не всі однаково добре переносять воскове видалення, шугарінг і хімічні процедури. Велика ймовірність що у вас може бути алергія на віск, ефірні масла або інші елемент суміші. Краще спочатку перевірити реакцію на невеликій ділянці тіла, щоб уникнути висипань в майбутньому. У разі виникнення подразнення використовуйте спеціальні креми із заспокійливим ефектом.

Якісно і з тривалим ефектом

Щоб видалити весь небажаний волосяний покрив на довгий час і забути про цю проблему, використовуйте сучасні методи епіляції. Після неї шкіра буде мати здоровий і сяючий вигляд, а ви насолодитеся бажаної гладкістю тіла на довгий час. Для процедури фотоепіляції використовується спеціальна лампа, яка забезпечує фототермічну загибель кореня волоска. Після цього ще тривалий період не утворюються нові цибулини.

Наступною за ефективністю йде лазерна процедура. Тут використовується спеціальний промінь, що руйнує структуру фолікулів, фактично спалюючи їх зсередини. За допомогою лазера можна видалити волоски на різних частинах тіла, його навіть можна використовувати для депіляції обличчя. Після таких агресивних методів можливе легке роздратування і навіть опік шкіри. Рекомендується використовувати пантенол або заспокійливі засоби з алое вера.

 

Читайте наші статті:

5 кроків до відмови від кави у великих кількостях

Ефірні масла для росту волосся.

Рясне потовиділення вночі

Підвищуємо концентрацію уваги