Білий шум — допомога для молодих батьків.

Фізіологічна основа заспокійливого ефекту, який надає білий шум, криється в умовах внутрішньоутробного життя малюка. Здатність чути формується у плода вже до 18-го тижня, і далі, аж до моменту народження, він безперервно перебуває в контексті звукового фону, який створюється роботою внутрішніх органів і систем. Звуковий фон в утробі досить гучний. Найбільший рівень шуму створюється роботою шлунка і кишечника — до 85 дБ. Слідом йде пульсуючий шум потоку крові в судинах — до 55 дБ, що порівнянно з розмовою людей або шумом води в душі. За місяці внутрішньоутробного життя, малюк звикає до таких звуків, і вони стають для нього рідними. Відтворюючи знайомі шумові ефекти, ми повертаємо дитину в звичні для нього умови, нагадуючи йому про безпеку.

Батьки часто використовують білий шум, коли не можуть заспокоїти або вкласти спати малюка. Щоб «включити» білий шум у будинку, достатньо налаштувати ваше радіо на порожню частоту, включити пилосос, фен, вентилятор або інші галасливі побутові прилади. Варіант — відкрити кран з водою (не забудьте про техніку безпеки), можна включити запис звуку водоспаду, шуму джерела.

Білий шум ще й неоціненний помічник у вирішенні різних ситуацій в сфері грудного вигодовування. Найпоширенішою ситуацією, з якою стикається мало не кожна мама, яка годує, є зміна поведінки дитини під грудьми, яке настає у віці 2,5-4 місяців. У цьому віці малюк крутить головою або виявляє занепокоєння, що для мами може виглядати як небажання брати груди. У цей період у дитини стає більш досконалою зорова система, і в силу своєї допитливості вони відволікаються на навколишні предмети або події. Як правило, під шум включеного фена або шуму води з крана, діти стають більш поступливими і їх простіше прикласти до грудей.

Також молодій мамі важливо навчитися правильно прикладати малюка до грудей, що б він захоплював яснами не тільки сосок, а й ареол. Спочатку з-за незвички і недосвідченість можуть виникати тріщини і біль при годуванні. Не впадайте у відчай, в цьому випадку потрібно використовувати крем для догляду за сухою і чутливою шкірою сосків Фемофіт ланолін фарм. Він прекрасно загоює і зволожує шкіру сосків, знімає запалення і подразнення, абсолютно натуральний і не вимагає змивання. Цей крем ви можете використовувати ще і для малюка при пелюшковому дерматиті, а також для захисту рук і обличчя від вітру і морозу при тривалих прогулянках з коляскою на вулиці.

А щоб повернути грудям колишню гладкість і пружність можна спробувати Бюст-крем Фемофіт, який глибоко зволожує шкіру.

Читайте наші статті:

Як вберегтися від раку молочної залози

Місячні під час годування дитини