Безсоння: 5 незвичайних причин.

безсоння, бессонница, причины бессонницы

Причина 1. У кімнаті дуже тихо
Якщо ви звикли спати в абсолютній тиші, тоді ваш організм буде дуже різко реагувати на різні звуки, такі як шум пральної машинки, тупіт ніг сусідів зверху і скрип дверей, що згодом може стати причиною безсоння. Щоб цього уникнути, постарайтеся привчити себе засипати під шум, наприклад, під звуки радіо.

Причина 2. Непридатні штори
Занадто короткі штори будуть пропускати світло місяця або ранкові промені сонця, що може зашкодити вашому сну. Найкраще для спальні підійдуть темні, світлонепроникні фіранки.

Причина 3. Наявність в ліжку домашнього улюбленця
Навіть якщо у вас немає алергії на шерсть тварин, їх нічна присутність в ліжку буде заважати вам все одно. Собаки і кішки люблять прокидатися, крутитися і кусатися серед ночі і тому замість того, щоб солодко спати, ви будете весь час думати, як не розбудити коханого Барсика.

Причина 4. Мобільний телефон біля ліжка
Звичайно, зручно мати можливість весь час дивитися серед ночі на годинник, щоб знати, скільки ще тобі залишилося поспати. Але, вираховуючи в ліжку час до ранку, ви будете відчувати напругу та занепокоєння, що призведе до безсоння. Вихід — тримайте свій будильник подалі від ліжка, наприклад, на шафі.

Причина 5. Наявність в спальні телевізора
Як показують дослідження вчених, перегляд телепрограм перед сном призводить організм до викиду адреналіну, який потім не дає людині заснути протягом години. Тому краще читайте книгу перед сном.

 

Читайте наші статті:

Скажи стресу ні!

Ходьба для здоров’я серця

Дихальна гімнастика при метеозалежності

Відмінні вправи при радикуліті