Артрози і хвороби суглобів

Артрози і хвороби суглобів

Згодом суглоби, як і всі втомлені механізми, виходять з ладу. Але винен в цьому не тільки вік. Причиною їх пошкодження може стати і інфекція, яка потрапляє в порожнину суглоба через кров або лімфу. У цьому випадку хворобу можна зупинити, виявивши і ліквідувавши збудника.

Артроз вважається найпоширенішим захворюванням суглобів в світі, згідно зі статистичними даними в тій чи іншій мірі від артрозу страждають до 80% населення земної кулі. Механізм прояви артрозу такий: хрящова тканина, яка служить амортизатором для кінцівок, зменшується в розмірах за рахунок недостатнього харчування. Виникає ефект тертя голих кісток один про одного, що викликає сильний біль і деформацію кісткової тканини.

Причини артрозу дуже банальні:

  • травми, переломи
  • генетична схильність
  • фізичне навантаження на суглоби
  • вікові зміни в тканинах
  • надмірна вага та порушення обміну речовин
  • проблеми з судинами

Також на роботу суглобів впливає спосіб життя. Зайва повнота збільшує навантаження на суглоби і хребет, викликає патологічні зміни в хрящах. Якщо робота змушує довго сидіти на одному місці, а лінь не дає розім’яти кісточки — проблем не оберешся, і першим сигналом стане суглобний біль. До групи ризику суглобових захворювань відносяться люди похилого віку і спортсмени.

Як тільки рухи починають завдавати болю, в голову приходить думка: треба берегти суглоби. Женіть її геть — це пастка. Потрібно м’яко і акуратно забезпечити рухливість суглобів. Не дозволяйте собі сидіти в одному положенні більше години. Піднімайтеся з крісла частіше, тягніться, нахиляйтеся, пройдіться по магазинах — хоча б 10 хвилин. Чим частіше змінюється положення тіла за короткий проміжок часу, тим більш здоровими і рухливими будуть суглоби.

Все життя обходили спортивний зал стороною? Тепер доведеться відвідувати його регулярно. Щоб тренування дали потрібний результат, навантаження повинні бути помірними. Згодяться кардіотренування, хода, в тому числі скандинавська, або плавання. Основні небезпеки — травми. Бажано кілька місяців позайматися під керівництвом тренера, це дозволить істотно знизити їх ймовірність.

Поліпшити рухливість і гнучкість суглобів, функціональність м’язів допоможе гель Крок Мед Артрофлекс з хондроїтином і глюкозаміном. Це унікальний бальзам для ніг з високим вмістом живокосту (20%), хондропротекторами (хондроїтин сульфат, глюкозамін сульфат), які є коректорами метаболізму кісткової і хрящової тканини і сприяють уповільненню дегенеративних процесів в суглобах, хребті, підсилюють хрящової матрикс, захищають від руйнування хряща, а також наявності в складі метілнікотіната сприяє покращує мікроциркуляцію крові (володіє розігріваються ефектом). Одночасно з цим підсилює виведення надлишкової рідини і токсинів, покращує оксигенацію тканин.

Багато хто може бути в зоні ризику через ігнорування хвороби і звертаються до лікаря, коли хвороба переходить на стадії, які вимагають комплексного лікування та хірургічного втручання. Говорячи про існуючу симптоматику, виділяють наступні:

  • раптові напади болю різної інтенсивності при будь-якому, навіть самому незначному, навантаженні на уражений суглоб. Найчастіше болить ввечері, після напруженого дня, вранці, коли суглоб ще не розроблений;
  • характерний сухий хрускіт і ломота в ураженому суглобі;
  • набряклість — характерна ознака, що вказує на артроз, який вражає суглоби.

На ранній стадії хвороба ще піддається лікуванню. Лікування включає в себе застосування засобів, що володіють протизапальними і знеболюючими властивостями, фізіотерапевтичні процедури, які діють на суглоби знеболююче, а також використання препаратів з хондропротекторами і корекцію харчування.

Добре поєднуються з хондропротекторами і підсилюють їх дію трави для суглобів: шабельник, золотий вус, живокіст, лопух, хрін.

Бальзам для тіла Знахар Золотий вус і Сабельник з глюкозаміном має протизапальну дію, покращує кровообіг, сприяє відновленню хрящових поверхонь і зменшення дегенеративних змін в суглобах.

Бальзам для тіла лікувально-профілактичний Шунгіт допоможе вам в профілактиці захворювань суглобів та при комплексному лікуванні артритів і артрозів різного походження, а також при відкладенні солей.

Для відновлення хрящової тканини і захисту суглобів рекомендується капсули Доппельгерц Актив Глюкозамін + Хондроитин, які є додатковим джерелом хондропротекторов.

 

Читайте наші статті:

Здоров’я щитовидної залози

Найкорисніші продукти для жіночого організму

Скажемо ні крепатурі!

Чиста шкіра вашого обличчя