Абрикоси. Чим корисні?

абрикос, застосування абрикоса, властивості абрикоса, лечение абрикосам,

В абрикосах дуже багато «внутрішній зміст». Так, наявність у плодах великої кількості калію і заліза обумовлює їх незаперечну лікарську цінність при недокрів’ї і захворюваннях серцево-судинної системи, а також інших проблемах, пов’язаних з дефіцитом калію в організмі. Вчені підрахували, що 100 г свіжих абрикосів впливають на процес кровотворення в нашому організмі така ж благотворний вплив, як 40 мг заліза або 250 г печінки.

Лікування абрикосами

Свіжі плоди рекомендуються для посилення процесів травлення, розрідження мокроти при кашлі, як м’яке проносне при запорах (а ось старечих запорах краще пити без обмежень компот з абрикосів або кураги) і жаждоутоляющего в сильну спеку. До речі, при сонячних опіках в домашніх умовах з м’якоттю абрикосів роблять маски для обличчя. Каротин, нікотинова кислота, вітаміни С, В1, В2, В17, Р та ін, мікроелементи роблять абрикоси незамінним вітамінним продуктом при широкому спектрі захворювань, а також для їх профілактики. Але є і обмеження: свіжі абрикоси не рекомендуються при виразковій хворобі і гострому гастриті, не слід захоплюватися цими помаранчевими плодами при цукровому діабеті і людям з надмірною вагою. Слід знати і те, що свіжі абрикоси можна їсти натщесерце, а також після трудноперевариваемой їжі. Після абрикосів можна пити холодну воду, інакше ризикуєте «засмутити» шлунок.

Кісточки абрикосів

І такий «абрикосовий» факт: кісточки помаранчевих ягід можна використовувати в лікуванні і для профілактики онкозахворювань. У добу для цих цілей рекомендується з’їдати — сім-десять ядер, витягнутих з кісточок. Можна подрібнювати їх та додавати в будь-які страви або змішувати з медом, а краще розжовувати в чистому вигляді і ковтати.

Купити Масло кісточок абрикоса 115 мл

Купити Масло кісточок абрикоса 50 мл

 

Читайте наші статті:

Лимонник китайський

Груша для організму

Користь яблук для здоров’я

Правильне харчування підвищить імунітет