5 найпопулярніших звичок, які провокують випадання волосся.

1. Неправильне миття голови.
Хоча мити волосся гарячою водою і приємно, але це для нього зовсім не корисно, так як така вода провокує зневоднення, роблячи локони крихкими. До того ж, гаряча вода змиває зі шкіри голови натуральні масла, сприяючи випаданню волосся. Так що найкращим варіантом буде миття волосся теплою водою, а після ополіскування прохолодною.
2. Неправильне розчісування.
Поки волосся не висохло, його не можна агресивно розчісувати, так як це послаблює його коріння, і, відповідно, призводить до випадання. Такий же шкідливий вплив надає і агресивна сушка за допомогою фена, так як вона робить волосся слабким. Тому намагайтеся частіше дозволяти локонам висихати самостійно.
3. Тугі зачіски.
Дреди і африканські косички дуже небезпечні для фолікул і коріння волосся. Тому краще уникати такого стайлінгу і не стягувати волосся занадто туго.
4. Використання продуктів для стайлінгу.
Лаки, спреї і муси допомагають зробити зачіску акуратною і гарною, але вони також здатні істотно погіршити стан волосся. До того ж ризик пошкодження волосся стає максимальним, якщо використовувати гребінець відразу після використання даних продуктів для стайлінгу.
5. Жорсткі дієти.
Суворі обмеження в їжі здатні завдати неабиякої шкоди вашому волоссю, адже йому потрібна належна кількість білків. Тому ваш раціон обов’язково повинен включати в себе рибу, квасолю, боби і яйця.
Також для здоров’я волосся рекомендуємо серію по догляду за волоссям «Біоголд», яка відома унікальною рецептурою на основі біозолота, плаценти, колагену, кератину, протеїнів шовку і солі янтарної кислоти. Потурбуйтесь про своє волосся вчасно, щоб ще довго насолоджуватись його об`ємом, блиском і шовковистістю!

Читайте наші статті:

Достатньо в організмі кальцію?

Весняний авітаміноз: необхідні вітаміни