10 аромамасел для вашої аптечки!

Масла для вашої аптечки!

Чи знаєте ви, що ефірні масла використовуються не тільки в косметології? Вони також мають цілющі властивості! За давних давен багато трав та рослин використовували для лікування та профілактики різних захворювань. Цілющі властивості сил природи допомагають нам бути здоровими та повними сил. Отже, якщо в вашій аптечці будуть наявні наступні ефірні масла – ви впораєтеся з такими захворюваннями, як застуда, зубний біль, ревматизм, депресія, мігрень і багато інших!

  1. Гвоздика.

Сильний знеболюючий засіб, допомагає як при зубному болю, так і при ревматизмі та артритах. Можна застосовувати при різноманітних інфекційних захворюваннях. Також гвоздика добре дезінфікує приміщення.

  1. Герань.

Має заспокійливо-тонізуючий ефект для нашої нервової системи. Зменшує занепокоєння і депресію, покращуючи настрій. Допомагає організму позбутися токсинів. Дуже добрий та дієвий засіб для незначних опіків.

  1. Імбир.

Бадьорить і стимулює. Підходить для прийому при різних типах розладів шлунково-кишкового тракту. Також відомо що імбир добре стимулює кровообіг. Як анальгетик він використовується при ревматизмі, артриті, розтягненнях та інших болях м’язового типу.

  1. Лаванда.

Заспокоює нервову систему. Вдало справляться з різними видами головного болю і мігренями. Незамінний помічних при укусах комах, невеликих порізах і саднах, повсякденних та сонячних опіках. Ефірна олія лаванди має заспокійливу та відновлюючу дію, вдало сприяє регенерації шкіри.

  1. Лимон.

Як і інші цитрусові лимон сприяє зміцненню імунної системи людини. Він є сильним антисептиком, добре дезінфікує приміщення, а також може виступати як обеззаражуючим засобом для шкіри.

  1. Меліса.

При емоційному напруженні має заспокійливу дію, а також піднімає настрій. Виступає в ролі гарного заспокійливого засобу. Також є протизапальним засобом, який допоможе зменшити гострі запальні процеси та сприятиме скорому одужанню. Добрий засіб для жіночої репродуктивної системи.

  1. М’ята перцева.

Вже давно відомі корисні властивості м’яти як засобу проти застуди. Вона виступає добрим протизапальним засобом при захворюваннях верхніх дихальних шляхів, а також при будь-яких типах проблем шлунково-кишкового тракту. М’ята є природнім анальгетиком.

  1. Ромашка.

Заспокоює нервову систему і знімає дратівливість. Полегшує головний біль. Заспокійливо діє при проблемах шлунково-кишкового тракту. Добрий антисептик.

  1. Чайне дерево.

Найбільш сильний антисептик, антибактеріальний і протигрибковий засіб. Може використовуватися при будь яких ранках, для полегшення процесу одужання. Також ефективне при опіках, укусах комах і грибкових інфекціях.

  1. Евкаліпт.

Чудовий противірусний засіб. Має ярко виражену жарознижувальну дію. Допомагає також при різних видах інфекційних захворювань.

 

Читайте наші статті:

Красиве і здорове волосся — це реальність!

Звідки беруться головні болі?

Красиві здорові ноги взимку це просто!

ТОП-6 звичок, які допомагають худнути