Весняний авітаміноз: необхідні вітаміни

авитоминоз
Всім відомий вітамін С – прекрасний природний антиоксидант і імуностимулятор, міститься в обліписі, шипшині, чорній смородині, яблуках, цитрусових, болгарському перці, зеленому горошку зеленому луці, білокачанній капусті.

Купити вітаміни С

Так само дія цього вітаміну поширюється і на шкіру, впливає на утворення колагену, що відповідає за зміцнення кровоносних судин, кісткової тканини, сухожиль і зубів, знижує синтез холестерину в печінці, є провідником заліза в клітини крові. Вітамін С – імуномодулятор і захисник організму від інфекцій. Цікаво. Що вітамін З успішно застосовується при боротьбі з раковими захворюваннями, борючись з пухлинними клітинами.

Важливо знати, що вітамін С схильний до дуже швидкого руйнування – тобто продукти – джерела вітаміну С, довго зберігаються у вас у холодильнику – вже не мають тієї цінності, яка притаманна свіжим овочам і фруктам. Тепловий фактор також виявляє руйнівний вплив на цей вітамін. Тому, не варто тішити себе надією, що при тепловій обробці овочів у них залишається вітамін С.

Слід звернути увагу , що поряд з позитивним впливом цього вітаміну – він робить і побічну дію у випадках передозування, а саме, сприяє утворенню каменів у сечовивідних шляхах, тому дозування цього вітаміну повинна бути чітко регламентована фахівцем.

Вітаміни групи D

Вони дуже важливі для дітей, народжених у зимово — весняний період з метою профілактики « рахіту» — розм’якшення кістково тканини і профілактики шкірних захворювань. Для дорослих цей вітамін важливий тим, що він регулює внутрішні біоритми – чергування сну і неспання, а також є відповідальним за здоровий шкірний покрив. Нестача вітаміну D у дорослих веде до розвитку остеопорозу, ймовірності виникнення пухлин і серцево-судинних захворювань.

Але все-таки головним завданням цього вітаміну є те, що при його дефіциті не засвоюється кальцій, що веде до порушення процесів мінерального обміну і розм’якшення кісткової тканини. Вітамін D міститься в рибі жирних сортів, також печінки цих риб, яйцях та молочних продуктах.

Купити вітаміни групи D

Вітамін Е

Він відповідальний за обмінні процеси у всьому організмі, за оновлення його тканин і клітин. Внаслідок того, цей вітамін сприятливо впливає на окислювально — відновні процеси в клітинах шкіри , оновлюючи їх, важливим є те, що застосовуючи масляний розчин цього вітаміну ви зможете позбутися рубців і слідів від прищів в юнацькому віці.

Просто прикладайте до рубців серветку або ватний тампон, змочений у розчині вітаміну Е (токоферол), який можна придбати в аптеці і зверху укутайте або приклейте пластиром шматочок целофану для ізоляції. Велика кількість вітаміну Е міститься в яєчному жовтку, печінці , молоці, соняшниковій олії, кукурудзяній олії, мигдалі, арахісі, турнепсе, зелених листових овочах, злакових, бобових, вівсі, сої, пшениці, листі кульбаби, люцерні, льняне насіння, кропиві, листках малини, плоди шипшини.

Купити Вітамін Е

Читайте наші статті:

Лікуємо імпотенцію народними методами

Набряк ніг

Хронический гастрит

Як лікувати цистит, якщо антибіотики протипоказані?