Святкове застілля: як впоратися з нездужанням після нього

важкість в шлунку, біль у животі, важкість після їже

Переїдання у свято дуже часто призводить до лікаря або, в кращому разі, до аптекаря. Як допомогти собі, якщо шлунково-кишковий тракт «стогне» від надмірного вживання їжі? Голова болить, а в скронях стукає?

Усіма нами улюблений Новий рік і подальше продовження. Багато різних страв на столі, якими хочеться насолоджуватися. Міцні напої чергуються з газованими напоями. Солоне з солодким, поєднання дивують і викликають нервовий тик у лікарів. Їмо як останній раз в житті. Неприємності можуть з’явитися у вигляді тяжкості та здуття в животі, нудоту, іноді блювання та інших розладів.

Гомеопатичні засоби проти нездужання

Арсеникум альбум 6 (Arsenicum aibum) допомагає, якщо ви з’їли дуже багато зелені або фруктів чи несвіже м’ясо. При цьому турбує спрага. Також добре допомагає, якщо це стан спраги виникло при вживанні морозива.

Пульсатілла 6 (Pulsatilla): якщо є всі перераховані вище симптоми, але без спраги. І якщо багато з’їли.

Лікоподіум 6 (Lycopodium): відмінний засіб при відчутті переповнення шлунка і метеоризмі (здутті живота).

Сорбекс Дуо капсули 270мг №20 — засіб сорбційної очистки організму, що дозволяє знизити навантаження на системи детоксикації організму і створити «охоронний режим», що сприяє відновленню функції печінки.

Карбо вегетабилис 6 (Carbo vegetabilis): розлад травлення супроводжується відрижкою, болем у грудях, коли мерзнуть руки і ноги. Давить, стучащая головний біль (результат сп’яніння), а також при проносі з утворенням газів і нудоті без позиву до блювоти.

Таблетки Фітосорбент / Phytosorbent №260 — усуває симптоми діареї / запору різного генезу, допомагає отримати швидкий детоксикаційної ефект (поліпшити загальне самопочуття).

Хіна 6 (China): якщо неприємності в животі почалися після надмірного вживання води (пепсі-коли, фанти та інших).

Біле вугілля — для профілактики і лікування інтоксикації та отруєння та інтоксикації, виводить з організму патогенні мікроорганізми, токсини та інші шкідливі речовини.

Калі бихромикум 6 (Kalium bichromicum): незамінний засіб, коли хвороба виникає внаслідок надмірного вживання пива і супроводжується бажанням кислої їжі і відразою до води. Погіршення настає після їжі.

Калькареа карбоніком 6 (Calcarea carbonica): приймають, коли є кисла відрижка, а також у хронічних випадках диспепсії (пронос). Підходить повним і в’ялим пацієнтам.

Алое 6(Aloe): переїдання, зловживання алкоголем. Пронос. Відраза до м’яса.

Але варто пам’ятати, що гомеопатичні препарати не замінюють медичну допомогу. І нехай святкові дні принесуть користь організму, а не страждання.

 

Читайте наші статті:

Як лікувати цистит, якщо антибіотики протипоказані?

Після їжі не можна…

Чи потрібно вечеряти?