Спалювання жиру: ходьба як засіб боротьби із зайвою вагою

Ходьба — чудовий вид спортивного навантаження. За допомогою ходьби можна поступово тренувати витривалість і спалювати зайвий жир. Дотримуйтесь наших порад: закачайте в ваш МР3-плеєр улюблену музику і — кроком руш!

ходьба, взуття для ходьби, пробіжка

Тренування під час ходьби

Ми маємо на увазі, зрозуміло, швидку ходьбу. При ходьбі намагайтеся спиратися на всю ступню, пружиньте від землі. Злегка зігніть руки в ліктях і рухайте ними в такт руху ніг. При цьому корпус злегка повертатися з боку в бік. Під час ходьби злегка напружуйте м’язи живота.

Темп при ходьбі

Ви поставили правильний темп, якщо ви йдете швидко, але при цьому можете спілкуватися. Якщо ваше дихання починає збиватися, зменште темп. Почніть тренування з 2-3 разів в тиждень по 20 хвилин і поступово збільшуйте час до 40 хвилин. Починаючи з третього тижня, можете тренуватися 3-4 рази і частіше, якщо у вас є на це час і бажання.

Лікарські обстеження

Якщо ви «зелений» новачок і плануєте почати тренування з нуля, ми рекомендуємо вам попередньо пройти обстеження у лікаря. Розкажіть, що вам хотілося б зайнятися спортивною ходьбою. Може бути, у вас є порушення серцевого ритму, скарги на болі в суглобах або ви недавно перенесли операцію? Тоді вам неодмінно треба проконсультуватися зі спеціалістом та знайти персонального тренера, під наглядом якого будуть проходити ваші тренування.

зверніть Увагу,: Ви не повинні займатися ходьбою, якщо у вас температура, якесь інфекційне захворювання, бронхіт або болі, що виникають при ходьбі. Якщо ви страждаєте від постійно підвищеного артеріального тиску, вам також необхідно попередньо переговорити з вашим лікуючим лікарем.

Правильний одяг для тренування

На тренування ми рекомендуємо вам надягати зручний спортивний костюм, краще всього з «дихаючого» матеріалу. Якщо на вулиці туман, дощ або сніг, то ваша одяг, звичайно ж, не повинна пропускати вологу, але при цьому вбирати піт. У спортивних магазинах ви можете знайти масу моделей взуття, призначеної саме для ходьби. Перевірити особливості постановки ступні і вашої ходи ви можете за допомогою аналізу на біговій доріжці.

Як збільшити споживання енергії при ходьбі і спалити зайвий жир

Правильна техніка і активні силові прийоми можуть збільшити споживання енергії при ходьбі. Підключіть до процесу якомога більше груп м’язів, зробіть ваші рухи більш інтенсивними, енергійніше відштовхуйтеся ногами від землі, напружуйте сідниці і активніше працюйте руками.

Чим довші дистанції, які ви проходите, тим більше енергії ви витрачаєте. Так, за одну годину, ви можете спалити приблизно 400 калорій. Так як навантаження на суглоби при ходьбі порівняно невелика, тренуватися можна від 60 до 90 хвилин і навіть довше.

Для підсилення ефективності тренування можна використовувати спеціальні спортивні добавки, які створені для редукції зайвих жирових відкладень. Знайти необхідні добавки ви зможете на сайті Фітомаркет, в розділі Спортивне харчування.

Якщо під час дієти Ви бажаєте зайнятися фізичними навантаженнями для підвищення ефекту, то варто звернути увагу також на серію чаїв для схуднення вітчизняного бренду Тайфун, які розроблені як дієтична добавка для нормалізації обміну речовин, корекції функції шлунково-кишкового тракту, регуляції ліпідного та вуглеводного обміну при надмірній масі тіла.

Удачі вам на тренуваннях!

 

Читайте також:

Плавання: кому воно корисно

Сім порад як мотивувати себе на ранкову зарядку

Легкий спосіб схуднути

Прогулянки взимку, що треба врахувати