Вітаміни під час вагітності

Вітаміни для вагітних

Народження дитини важливий і завжди хвилюючий момент для кожної жінки, тому до таких серйозних змін у житті потрібно ретельно підготуватися. Щоб дитина народилася здоровою та сильною, дуже важливо слідкувати за раціоном майбутньої мами, необхідно підібрати збалансоване харчування, відмовитися від шкідливих звичок і, можливо, навіть трохи змінити спосіб життя.

Добре відомо, що починати підготовку до народження дитини бажано ще до її зачаття. Тоді організм жінки напевно встигне заповнити та накопичити всі потрібні речовини і вітаміни для розвитку плода на ранніх термінах. Важливо пам’ятати що вагітна жінка потребує збільшеної дози корисних речовин, адже споживає їх за двох. Саме тому організм майбутньої мами дуже потребує вітамінів і мінералів.

Нестача вітамінів дуже згубно впливає не тільки на малюка, але і на саму маму. У майбутньої мами може розвиватися анемія, знизитись імунітет і виникнути проблеми з зубами, а також зі станом волосся і нігтів. Варто пам’ятати, що іноді дефіцит вітамінів не тільки призводить до порушення розвитку плоду, а й до викидня. Ваш лікар може допомогти вчасно помітити симптоми нестачі вітамінів та призначити вам потрібні комплекси.

З огляду на такі факти, вибрати і купить вітаміни для вагітних це важливе завдання для кожної майбутньої мами. Зараз на ринку присутня достатня кількість вітамінних комплексів на будь який смак, які враховують всі потреби вагітних не залежно від їх вікової групи.

Яка користь від вітамінів для вагітних?

Коли майбутня мама приймає вітамінно-мінеральні комплекси, малюк отримує білки, жири, вуглеводи, вітаміни і мінерали, які стануть будівельним матеріалом і забезпечать правильний розвиток дитини.

Щоб зрозуміти, які вітаміни краще купити для вагітних, майбутні мами читають безліч форумів, вивчають різні книги і журнали. В наш час інтернет-технологій, інформації про різні засоби для вагітних безліч. Ознайомившись з усією інформацією, жінки часто вибирають Пре Джентли таблетки №30 Сапхерб, які ідеально підходить в період підготовки до зачаття, вагітності і лактації.

Таблетки добрі тим, що вони містять потрібні мікро- і макроелементи, а також вітаміни, яких потребує організм малюка і мами. Крім великої кількості корисних речовин, великим плюсом саме цих таблеток є натуральне походження їх компонентів.

Багатий полівітамінно-мінеральний комплекс, який забезпечує всі потреби вагітних і годуючих жінок в одній щоденній таблетці. Під час вагітності організм потребує різні поживні речовини, вітаміни і мінерали для нормального розвитку і формуванню дитини, таким чином, ще більш важливо забезпечити їх доступність. Одна таблетка Пре-Джентли містить необхідну кількість найбільш принципових поживних речовин для правильного розвитку плоду і підтримки здорової вагітності.

Також популярністю і гарною репутацією користуються Вітаміни Вітрум Пренатал Плюс таблетки №100. Вітаміни Вітрум Пренатал Плюс виробництва Eagle Nutritionals Ink (США) є ефективним вітамінно-мінеральним комплексом, прийом якого поповнює нестачу вітамінів і мінеральних речовин в організмі в період вагітності і грудного вигодовування.

Кожна таблетка Вітрум Пренатал Плюс містить комплекс вітамінів і мікроелементів для гарного самопочуття матері і нормального розвитку плода.

Прийом препарату рекомендований для профілактики і лікування:

  • гіпо- та вітаміноза
  • залізодефіцитної анемії
  • дефіциту кальцію
  • попередження розвитку вроджених аномалій плода.

Популярність також користується новий американський комплекс вітамінів і мікроелементів Vitagen Pregna Methylfolate спеціально розроблений для поповнення запасів важливих речовин в період вагітності і лактації. Активні інгредієнти препарату — фолієва кислота і йод — сприяють поліпшенню емоційного фону жінки, підняття настрою, зміцненню фізичного і психологічного самопочуття. Vitagen Pregna Methylfolate рекомендований для поліпшення лактації, а також для швидкого зростання і збільшення немовляти у вазі.

Вітаміни для вагітних мають безліч позитивних відгуків, які говорять про поліпшення самопочуття і відновлення життєвих сил. Так як вагітність – це дуже важливий етап життя, в якому кожен крок має значення, тож при виборі вітамінів потрібно обов’язково проконсультуватися з лікарем. Пам’ятайте головне: саме вітамінно-мінеральні комплекси забезпечать повноцінний розвиток малюка, підтримають ваше хороше самопочуття, а також подарують бадьорість і захистять від захворювань.

Читайте наші статті:

Косметична глина для вашої краси

Механізми виникнення пристрасті

Міцний імунітет в період грипу

Секрети ідеального волосся