Автокрісло для дитини: як правильно вибрати

Автокрісло для дитини: як правильно вибрати

Автокрісло для дитини – це, в першу чергу, безпека. Вибираючи перше сидіння для малюка, батьки повинні підійти до покупки з максимальною серйозністю. Було б непогано, якби відповідальні батьки не купували крісло, керуючись тільки консультацією продавця. Не потрібно вибирати його тільки за ціною або дизайну. Адже йдеться про найголовніше-про життя і здоров'я дитини.

У деяких країнах існують такі закони: діти до 10 років мають право перебувати в машині тільки в спеціальному кріслі або сидінні. На що потрібно звернути увагу при виборі автокрісла?

Види автокрісел

При виборі автокрісла слід звертати увагу на вагу і вік дитини. Автокрісла поділяються на кілька груп саме за цими критеріями.

 • «0» – 0-9 кілограм(автолюльки)
 • «0+» – до 18 місяців,13 кілограм
 • «1» – до 4 років, від 10 до19 кілограм
 • «2» – від 3 до 7 років, від 15 до 24 кілограм
 • «3» – від 6 до 10 років, від 22 до36 кілограм

Таким чином, правильним буде до десятирічного віку змінити мінімум три автокрісла.

На ринку існують ще моделі, що представляють собою універсальні автокрісла від 0 до36 кг. У таких моделей дуже суперечливі властивості захисту.

Яким має бути автокрісло

Всі автокрісла, які пройшли європейські системи сертифікації, повинні мати маркування ЕСЕ R44/03 або ЕСЕ R44/04.

При виборі сидіння для дитини слід звертати увагу на такі факти:

1. В першу чергу дитині має бути комфортно, тому купівлю краще робити разом з ним.

Перевіряйте, як підтягуються ремені після навантаження, вони повинні щільно прилягати до тіла.

2. Хороші ремені безпеки мають пятиточечное кріплення, виконані з м'яких матеріалів, вони не повинні бути вузькими.

3. Спинка і бічні стінки повинні бути досить високими, таким чином, дитина надійніше захищений від травм при зіткненні.

4. Найнадійнішими вважаються автокрісла зі столиками, вони мають найвищий знак безпеки «ADAS».

5. Замки повинні надійно закриватися, але в разі екстреної евакуації ви повинні зуміти їх легко відкрити. Спробуйте в магазині кілька разів відкрити і закрити всі засувки і фіксатори, все повинно спрацьовувати з першого разу без особливих зусиль.

6. Зверніть увагу на обшивку сидіння, матеріал повинен бути гіпоалергенним, гігроскопічним і повинен легко митися, добре за цими критеріями підходить мікрофібра.

7. Ширина крісла повинна регулюватися, це важливо в холодну погоду, коли дитині в зимовому комбінезоні може стати незручно у вузькому кріслі.

8. Щоб ніжки малюка не втомлювалися, добре, якщо автокрісло буде обладнано підніжкою.

9. Не намагайтеся заощадити, купуючи сидіння з рук. Напевно від експлуатації каркас буде деформований, що може бути непомітно візуально, але значно впливатиме на безпеку.

10. При установці автокрісла в машині, між ним і сидінням не повинно бути зазору більше 5 сантиметрів. Якщо таке вільний простір є, краще підібрати іншу модель.

Безумовно, вибір автокрісла непроста і дуже відповідальна задача, адже слід враховувати не тільки критерії безпеки, але і комфорт головного пасажира. В далеку дорогу слід передбачити не тільки параметри сидіння, але і придумати розваги для малюка. Тоді ваші подорожі будуть не тільки безпечними, а ще й веселими!

Ви вже знаєте про безкоштовній електронній розсилці "Поради експертів від А до Я"? Замість того, щоб читати сотні статей з теми, що Вас цікавлять або самостійно їх вишукувати по інформаційним службам, підпишіться на безкоштовну розсилку від наших експертів про найбільш важливі події та тренди » Зараз підписатися безкоштовно! «

Схожі статті:

 • Як вибрати карту пам'яті для цифрового фотоапарата?

  Як вибрати карту пам'яті для цифрового фотоапарата? Правильно підібрана карта пам'яті є запорукою відсутності проблем зі зберіганням і перенесенням даних, а також забезпечує достатню покадрову шви...

 • Як вибрати насіння на розсаду для багатого врожаю

  Як вибрати насіння на розсаду для багатого врожаю Стара добра приказка недарма говорить: "Від поганого насіння не чекай доброго племені". Адже хороші насіння – перший і один з найголовніших кроків...

 • Обладнання для фото студії: як вибрати

  Зйомка у фотостудії є окремим жанром фотографії і, відповідно, вимагає обладнання, яке деколи може взагалі не використовуватися при зйомці в інших жанрах. Як правильно підібрати студійне фотообла...

 • Дієта: як правильно вибрати

  Існує велика кількість дієт. Якщо їх класифікувати, це займе кілька аркушів. І все ж досі існує проблема із зайвою вагою, ожирінням. Здається, вибирай дієту, автор якої пообіцяв позбавити вас від...

 • Як правильно вибрати хороші будівельні матеріали

  Як правильно вибрати хороші будівельні матеріали Для деяких зробити ремонт своїми руками – це справжній виклик. І дійсно, які виросли в СРСР вміють, буквально все. Та й сьогодні Інтернет надає мас...