Збираємося на відпочинок в травні на море. Куди поїхати?

Вирішили відправитися ближче до сонця в травні? Жодних проблем! Держави, розташовані на Середземному морі, пропонують всі умови для приємного сімейного і романтичного відпочинку. При цьому ціни в цей період досить необтяжливі. Відпочинок на морі в травні гарантує відмінний загар і тільки позитивні враження, і вибрати, куди поїхати можна просто, бо майже всі відомі напрями відкриті для туристів.

Кіпр

Пляжі Кіпру знамениті в усьому світі і мають нагороду Блакитний прапор від Євросоюзу: чисті, просторі, омивані теплою прозорою водою, обладнані всіма видами водних атракціонів і розваг. Молодь може гратися на хвилях, а старше покоління і закохані пари знайдуть спокій і самоту у численних бухтах.

Якщо ви вирішили поїхати з дітьми, то можете не хвилюватися про їх дозвілля і вашому комфортному відпочинку. Абсолютно все на цих курортах передбачено для перебування дітей. Майданчики, басейни, харчування продумані так, щоб зробити відпочинок приємним. До того ж в кожному готелі є аніматори, які володіють російською мовою. Поїхавши на екскурсію, ви можете знайти дітям няню і бути спокійними за безпеку. А вже на Кіпрі є що подивитися.

не Можна обійти увагою водоспад і ванни Адоніса, купальні Афродіти, одеон в Пафосі (давньоримський театр) і т. д. Ця країна – батьківщина давньогрецьких богів і героїв. Оглядаючи пам'ятки, починаєш вірити, що всі вони жили там насправді.

У травні на острові проходить фестиваль квітів, а в перші дні місяця святкується Великдень зі звичними для нас фарбованими яйцями і пасками. Це здається незвичайним серед екзотичної природи і палючого сонця. Кіпріоти – християни, і вони також відзначають це свято.

Збираємося на відпочинок в травні на море. Куди поїхати?Сейшельські острови

Сейшели-Архіпелаг складається з 115 маленьких островів, які гостинно зустрінуть цінителів природи і здорового відпочинку. На багатьох островах немає автомобільних доріг. Люди їздять на велосипедах або возах, запряжених волами. Держава ретельно стежить за збереженням екосистеми. Існує кілька заповідників з рідкісними рослинами та тваринами. Там можна побачити самих великих черепах, чорних папуг, лимонні дерева, реліктові пальми і т. д.

Найбільше туристам подобається можливість порибалити, зайнятися дайвінгом, сноркелінгом або просто насолодитися живою природою.

Навіть столицю країни Вікторію можна обійти пішки, тут можна забути про пробки, заставлених машинами вулицях, хоча є і особистий, і громадський транспорт. В цьому місті тільки два світлофора, причому єдині на всьому архіпелазі.

Деякі дуже маленькі острови можна орендувати повністю, і вас ніхто не буде турбувати. Це сподобатися тим, хто хоче уявити, що значить опинитися в безлюдному місці. Для довідки, Сейшели до 18 ст. не були заселені.

Промисловості на архіпелазі немає, тому до цих пір збереглася первозданна чистота повітря і води.

Збираємося на відпочинок в травні на море. Куди поїхати?Іспанія

Вибираючи місце для відпочинку на морі в травні і вирішуючи, куди поїхати, не оминіть увагою Іспанію. Виснажливої спеки поки немає, але вода досить тепла. Популярні курорти Коста – Брава, Коста – Бланка (прибережні провінції Іспанії) та інші очікують туристів з весни до осені, підкоряючи красою і сучасним сервісом. Країна цікава поєднанням європейських та арабських традицій, її культура строката, різноманітна і суперечлива. Іспанці обожнюють свята та фестивалі, а навесні в будь-який час можна застати якесь торжество, вражає розмахом і бурхливим веселощами.

Іспанія – країна вічного веселощів і азарту. Приїхавши сюди, навряд чи повністю розслабишся і будеш цілими днями лежати на пляжі. Місцева атмосфера заряджають енергією і бажанням дізнаватися нове і підкорювати.

В околицях курортів можна оглянути стародавні історичні пам'ятники (замки, монастирі), які чудово збереглися для нащадків і допитливим туристам розкажуть про всі етапи розвитку і зміни Іспанії.

Збираємося на відпочинок в травні на море. Куди поїхати?Сподіваємося, що відпустка в будь-якій з цих країн вам сподобається, і цей відпочинок зарядить вас енергією на цілий рік.

Схожі статті: