Сумісність знаків зодіаку: Терези і Риби

Дуже мало шансів для взаємодії. Ваги і Риби по-різному сприймають світ, мають різні устремління і жодна з сторін не збирається поступатися. Надзвичайно складний союз. Розумність Ваг зустрічається з гіперчутливістю Риб. При цьому у відносинах, якщо такі трапляються, кожен хоче взяти кермо влади в свої руки.

Жінка-Терези – чоловік-Риби: сумісність

Сумісність знаків зодіаку: Терези і РибиТакий союз має право на існування. Закохатися один в одного їм нічого не варто. Але зовсім скоро обидва починають відчувати якусь духовну незадоволеність і навіть спустошення.

Риби мягкотелы і нерішучі. У компанії спокійною і поступливою жінки Ваг він відчуває себе цілком комфортно. Однак поступливість Ваг лише удавана. Її душа сповнена сумнівів, від яких вона з радістю позбулася б, повінчавшись з людиною, більш сильним, ніж вона. Думаючи, що створює міцні відносини, дружина буде старанно наводити лад навколо себе, в тому числі і на особистій території чоловіка. А вже це чоловік-Риби зовсім не сприймає.

В результаті розчарована жінка-Терези опускає руки. Та й Риби не поспішають змінити ситуацію. А все тому, що два цих знака спочатку не створені одне для одного – вони з різних планет.

Щоб відносини жінки-Ваг і чоловіки-Риби не загнали обох в глухий кут, астрологи рекомендують їм чітко визначити обов'язки та ступінь участі кожного у вирішенні проблем. Така домовленість допоможе не розірвати створені сімейні узи, а іноді і зміцнити їх.

І Ваги, і Риби – теоретики. Їх непрактичність тільки підливає масла у вогонь. Проте, історія знає приклади, коли бажаючи розбагатіти, представники цих знаків Зодіаку, домагаються свого, хай і не надто порядними способами. Загалом, чим практичніше і конкретніше будуть їх загальні цілі, тим більше шансів зробити ці стосунки по-справжньому близькими і довготривалими.

Чоловік-Терези – жінка-Риби: сумісність

Сумісність знаків зодіаку: Терези і РибиДві поетичні натури спочатку обожнюють одне одного. Зворушити їх може і звичайне споглядання коханої людини і пристрасний розповідь про вподобаному кінофільмі. Але як тільки ореол мрій розсіється, відразу ж помічаються усі негативні риси характеру, настільки нелюбимі кожним знаком один в одного.

З іншого боку жінки Риби це єдиний знак зодіаку, який може приборкати запал чоловіків Ваг, але це тільки в тому випадку, коли Риби не проти витрачати час на примхливого чоловіка. У відносинах може виникнути прохолода, тим більше, коли холодність і стриманість пара не приховує на людях, і наодинці один з одним.

Якщо обоє бажають бути разом, то не потрібно оголювати почуття перед партнером і розкривати своє «я» відразу, краще це робити поволі, поступово, акуратно готуючи партнера до якогось делікатному питанню.

Зате в ліжку сумісності цих двох знаків Зодіаку, можна тільки позаздрити. У цієї пари запаморочливий секс. Обидва без розуму від зовнішньої краси партнера, хоча більшу активність тут виявляють Ваги-чоловіки. Любовний жар, що виливається ними, служить дуже сприятливим фоном для їх близькості.

Ваги-чоловік і Риби-жінка можуть створити хорошу пару, але Рибам-жінкам спочатку потрібно зменшити ступінь своєї відкритості, а Терезам-чоловікам, навпаки, відмовитися від деяких заборон.

І ще одна порада: чоловік-Терези, при бажанні, вміє заробляти, але він — людина світська, а жінка-Риби веде кілька закритий, відокремлений спосіб життя. Якщо вони зуміють підлаштуватися один під одного і знайти компроміс без ущемлення свого его, то їх любовна і сімейне життя може скластися вдало.

Схожі статті:

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Скорпіон

  Відносини двох людей під знаками Близнюків і Скорпіон – це результат випадкових обставин. Вони настільки різні, що познайомитися і потягнутися один до одного самостійно просто не здатні. Спочатку...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Водолій

  Досить вдалий союз. І Близнюки і Водолій як дві частини одного цілого - любителі подорожей, спілкування та активного відпочинку. Обидва знака повні екстраверти і надзвичайно допитливі. Вони відда...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Риби

  Цій парі доведеться йти на постійні, взаємні компроміси. Близнюки і Риби - діаметрально протилежні один одному. Перші віддають перевагу відкрите спілкування, багато розмовляють і застосовують діл...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Рак

  Однозначно у таких знаків багато спільного: мислення, сприйняття подій, що відбуваються, часто навіть традиції. Але не завжди це є зближуючим фактором. Хоча в подальшому може послужити основою мі...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Терези

  Вони швидко знаходять спільну мову. Такі союзи досить вдалі, партнери розуміють один одного з півслова. У них схожі погляди на життя і розваги, одні приводи для радості. Близнюки і Терези однаков...