Сумісність знаків зодіаку: Терези і Рак

Гороскоп сумісності – не найкращий. Терпіння і труд все перетруть – так можна охарактеризувати відносини цих двох знаків Зодіаку, що належать до різних стихій (Терези-Повітря, Рак-Вода). Щоб досягти гармонії, і Терезам і Раку доведеться чимало постаратися.

Рак схильний до самотності і перебуванню у власному світі, Терези люблять суспільство, а суспільство – їх. Останніх хвилюють, в більшості своїй, глобальні проблеми, а Раки зациклені на особистих інтересах. По-різному вони сприймають і відносини: Ваги ратують за свободу і незалежність, а Рак – власник. Стабільний союз можливий за умови поступливість, уміння ставити себе на місце іншої людини, досягнення консенсусу. Втім із представниками знаку Блезнецы у Раку схожа несумісність.

Жінка-Терези – чоловік-Рак: сумісність

Сумісність знаків зодіаку: Терези і РакТакі пари – рідкість. І все ж, якщо любов і завзятість візьмуть верх, союз має всі шанси на успіх. Спочатку їх зустрічі киплять пристрасті і пофарбовані в ніжні тони. Але потім виникають складності. Мрії про спільне майбутнє хвилюють уяву обох, але ситуація з втіленням їх у життя куди драматичней. Обидва партнери можуть зайняти вичікувальну позицію, не наважуючись брати ініціативу на себе.

Коли запитів і мрій більше, ніж реальних справ, відносини ризикують перетворитися в нецікаві і навіть обтяжливі. Псевдолюбов швидко набридає обом, і Ваги з Раком будуть шукати нових відчуттів. Добре ще, що партнери вміють передбачити, як будуть розвиватися відносини, тому у них є можливість не доходити до фатального рубежу.

Рішення в цьому союзі приймає Рак і не тільки тому, що він чоловік: його дівчині-Терезам не дано грати роль першої скрипки. Проявляючи сильний характер, глава сім'ї є для своєї дружини справжнім авторитетом. Проте чоловік-Рак ризикує переборщити з «всевладдям», контролюючи кожен крок коханої. Кому сподобається така «турбота»? А ось якщо Рак не переступить межу, то у цієї пари є цілком успішне майбутнє.

Чоловік-Терези – жінка-Рак: сумісність

Сумісність знаків зодіаку: Терези і РакЗірки прихильні до даного союзу, але партнерам доведеться чимало попрацювати для підтримки стабільності відносин. Жінка знаходить риси в чоловікові, завжди їй нравившиеся – ніжність, інтелігентність, оптимізм.

Сексапільність, тонкість і розум своєї супутниці життя Ваги також оцінять. Сильна стать буде полонений насиченою палітрою почуттів жінки-Раку. Однак, як тільки люди почнуть створювати сімейне гніздечко, розбіжності не змусять себе довго чекати.

Віддана, домашня дружина не буде розділяти потреба чоловіка до гламурного життя. Як не зрозуміє вона і його нерішучості, помисливості, безініціативність. Невже відповідальність повинна лягти на її тендітні плечі?

Рано чи пізно вибухне скандал, що загрожує повним розривом. Небесні світила радять парі домовитися, що називається, «на березі» про моделі відносин. При цьому дружині варто не перешкоджати спілкуванню чоловіка з зовнішнім світом, а чоловік повинен оточити її турботою і увагою. Прислухаючись до думки партнера, можна цілком бути щасливими. І, навпаки, ігнорування потреб і інтересів один одного призведе до краху.

Говорячи про сумісність в ліжку цих двох знаків Зодіаку, то вона стерпна. Однак, якщо врахувати, що секс – це ще й енергетичний обмін між людьми, то партнери можуть залишитися не цілком задоволені один одним. Ваги і Рак не здатні розкрити весь сексуальний потенціал свого партнера. Особливо йдеться про жінок в цьому союзі: вони можуть марити про партнерів більш сильних, домінуючих, брутальних.

Схожі статті:

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Скорпіон

  Відносини двох людей під знаками Близнюків і Скорпіон – це результат випадкових обставин. Вони настільки різні, що познайомитися і потягнутися один до одного самостійно просто не здатні. Спочатку...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Водолій

  Досить вдалий союз. І Близнюки і Водолій як дві частини одного цілого - любителі подорожей, спілкування та активного відпочинку. Обидва знака повні екстраверти і надзвичайно допитливі. Вони відда...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Риби

  Цій парі доведеться йти на постійні, взаємні компроміси. Близнюки і Риби - діаметрально протилежні один одному. Перші віддають перевагу відкрите спілкування, багато розмовляють і застосовують діл...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Рак

  Однозначно у таких знаків багато спільного: мислення, сприйняття подій, що відбуваються, часто навіть традиції. Але не завжди це є зближуючим фактором. Хоча в подальшому може послужити основою мі...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Терези

  Вони швидко знаходять спільну мову. Такі союзи досить вдалі, партнери розуміють один одного з півслова. У них схожі погляди на життя і розваги, одні приводи для радості. Близнюки і Терези однаков...