Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Водолій

Між цими знаками дуже складні і непрості відносини. Їх союз не завжди вдалий через абсолютно різного ставлення до життя, подій, так і до людей теж.

Водолій віддає перевагу свободу, вільність дій, спілкування і сміх. Для Козерога у відносинах необхідно сталість, чіткий розрахунок, вірність і традиції. Водолій ніколи не зможе дати це своєму обранцеві, навіть якщо піде на «перелом» себе і жертви. Скоріше всього вони виявляться безглуздими.

У них абсолютно різні цінності в житті. Взаємовідносини Козерога і Водолія схожі на відому байку про лебедя, рака і щуку. Начебто і цілі переслідуються однакові, однак їх віз стоїть на місці.

Складніше доведеться парі, у якої жінка є представником сузір'я Козерога, а чоловік народжений під знаком Водолія. З-за свого почуття власності вона не зможе змиритися з його волелюбністю і, можливо, зрадами. А його будуть обтяжувати спроби тиску і постійний контроль. Для Водоліїв це нездоланна перешкода, через яке вони не зможуть переступити навіть заради близької та рідної людини.

Жінка Козеріг чоловік Водолій сумісність

Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Водолій

В цій парі кожен ніби сам по собі. Жінка – Козеріг буде прагнути прикувати чоловіка – Водолія до будинку і дітям. Вона практична і стабільна за своєю природою, її лякає спонтанність супутника, його непередбачуваність і мінливість.

З боку дивно, як вони взагалі знайшли спільну мову і створили сім'ю? Насправді ці два знака дуже швидко захоплюються один одним, тяжіння між ними досить сильне. Але для збереження стосунків їм доведеться постаратися і провести велику роботу над собою.

Чоловікові – Водолію треба більше часу проводити вдома, перестати захищатися від партнерки і постаратися дотримуватися встановлених правил. Жінці – Козерогові не варто так тиснути на свого супутника і докопуватися до правди будь-якими способами, він цього категорично не виносить. Однозначно, що обом слід шукати компроміси у всіх спірних питаннях, яких буде не мало.

Такі складні відносини не рідкість, так, якщо подивитися на сумісність знаків зодіаку Козеріг і Ваги, то там теж буде багато труднощів і відсутність взаєморозуміння. Мало романтики, але багато розрахунку і прагматичності з обох сторін.

Хоча, це не означає, що вони зовсім не сумісні. Є багато пар, які щасливі у шлюбі довгі роки.

Чоловік Козеріг жінка Водолій сумісність

Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Водолій

З боку дуже яскравий і міцний союз. Жінка – Водолій тонка натура, витончена і доглянута, а поруч строгий і галантний чоловік, який справляє враження сильного, впевненого в собі людини. Але ця красива картинка лише оболонка, під якою ховається багато розбіжностей.

найбільшою перешкодою на шляху до безмежного щастя стане інстинкт власника у чоловіка – Козерога. Його буде дратувати, що партнерка має свої захоплення, не пов'язані з ним і з їх будинком. Він постарається залучити її до традицій, перевиховати і підстроїти під себе. Такі спроби вирішення конфліктів приречені на провал. Жінка – Водолій не зміниться, навіть заради коханого чоловіка.

У грошових питаннях скоріше за все також будуть розбіжності. Чоловік – Козеріг може бути не підготовленою до таких витрат. Він щиро не розуміє, навіщо потрібна десята спідниця або п'ятий килимок для йоги. Але його партнерка живе в іншій реальності, вона не здатна економити, і такі спонтанні витрати абсолютно нормальні.

Можна точно стверджувати, що якщо ці двоє хочуть бути разом, то треба йти на поступки і жертви по відношенню до свого супутника. Навіть якщо його дії абсолютно не зрозумілі та часом виводять з себе.

Схожі статті:

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Скорпіон

  Відносини двох людей під знаками Близнюків і Скорпіон – це результат випадкових обставин. Вони настільки різні, що познайомитися і потягнутися один до одного самостійно просто не здатні. Спочатку...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Водолій

  Досить вдалий союз. І Близнюки і Водолій як дві частини одного цілого - любителі подорожей, спілкування та активного відпочинку. Обидва знака повні екстраверти і надзвичайно допитливі. Вони відда...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Риби

  Цій парі доведеться йти на постійні, взаємні компроміси. Близнюки і Риби - діаметрально протилежні один одному. Перші віддають перевагу відкрите спілкування, багато розмовляють і застосовують діл...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Рак

  Однозначно у таких знаків багато спільного: мислення, сприйняття подій, що відбуваються, часто навіть традиції. Але не завжди це є зближуючим фактором. Хоча в подальшому може послужити основою мі...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Терези

  Вони швидко знаходять спільну мову. Такі союзи досить вдалі, партнери розуміють один одного з півслова. У них схожі погляди на життя і розваги, одні приводи для радості. Близнюки і Терези однаков...