Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Ваги

Якщо Козеріг і Ваги існують разом, то скоріше за все це взаємовигідний союз. Кожен переслідує свої інтереси, без особливого романтизму і емоцій.

Звичайно, головним з влаштування вогнища і матеріального забезпечення є Козеріг. Терези ж люблять спостерігати за роботою партнера, але в разі успіху лаври слави поспішить привласнити собі.

Вони абсолютно різні у всіх точках зору. Замкнутому і необщительному Козерогові складно звикнути до надмірно комунікабельним Ваг, а їх знаменита нерішучість і вічні сумніви зовсім виводять Козерога з себе.

Що стосується пристрою внутрішнього світу кожного партнера, то і тут буде нерозуміння. Козерогові життєво необхідно іноді бути одному. Самотність особливим чином діє на нього і навіть лікує деякі душевні рани. А Ваги ненавидять самотність і намагаються його уникнути.

Жінка Козеріг чоловік Ваги сумісність

Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Ваги

У них буде багато складнощів. Кардинально різні характери, темпераменти і цілі в житті. Жінка – Козеріг приверне чоловіка – Терези, насамперед своєю сексуальністю. Ініціатором відносин, як правило, стане вона. Йому дуже подобається її вміння заробляти.

Для партнерки стане серйозною проблемою те, що чоловік – Терези прагне бути душею компанії, а її це дратує. Вона трохи замкнута і соромлива, хоча зовнішність у таких жінок зазвичай дуже яскрава і виділяється.

Ще одним приводом для сварок стане лінь партнера. Жінка – Козеріг може забезпечити себе, але їй хочеться дізнатися відчуття надійності і захищеності поруч зі своїм чоловіком. Але він, на жаль, не дасть їй цього.

Чоловік – Терези більш легко вирішується на шлюб, а жінка – Козеріг не поспішає з цим, тому залицяння партнера можуть тривати дуже довго.

Жінка – Козеріг запаслива і бережлива за своєю суттю, тому у неї завжди повинен бути запас на всякий випадок. Її супутнику це не зрозуміло. Він ставиться до грошей набагато простіше і витрачає їх без особливого жалю.

У цьому сенсі Козерогові буде комфортніше з Близнюками, якщо подивитися на сумісність знаків зодіаку Козеріг Близнюки, то можна побачити, що стосується грошей, їх погляди досить схожі.

Чоловік Козеріг жінка Ваги сумісність

Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Ваги

Не дивлячись на абсолютно різний темперамент і характер, ця пара може швидко знайти спільну мову. Особливо це стосується роботи і загальних фінансових справ. Часто саме завдяки теплим діловим відносинам їх партнерство переростає в шлюб.

Для чоловіка – Козерога пріоритетом в житті є сім'я, родичі, стабільність, сталість. Це головна мета його життя. Він надійний і впевнений у собі. До роботи він ставиться з максимальною серйозністю, розуміючи, що для створення сім'ї необхідно бути фінансово незалежним.

Жінка – Терези прибуває в постійному пошуку партнера. Як правило, на цьому життєві прагнення і обмежуються. Хоча вона володіє прекрасним аналітичним складом розуму, що допомагає їй самостійно вирішувати конфлікти спокійно і мирно. Але для свого чоловіка вона завжди будемо ніжною, беззахисною ангелом, якому так потрібна турбота. Власне, цим вона і притягує до себе чоловіків – Козерогів.

Для неї він іноді трохи нудний і навіть занудний, але його прагнення плекати і оберігати свою улюблену вбиває жінку – Ваги наповал. Можливо він той самий лицар, якого вона так довго чекала? Якщо відповідь на це питання буде позитивний, то чоловік – Козеріг отримає прекрасну дружину і дбайливу матір для їх дітей.

Астрологи стверджують, що для збереження таких складних і делікатних відносин чоловіка – Козерога і жінці – Ваги необхідно прийняти і зрозуміти світ свого супутника. Це дуже не просто, враховуючи впертість обох, але любов перемагає всі труднощі.

Схожі статті:

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Скорпіон

  Відносини двох людей під знаками Близнюків і Скорпіон – це результат випадкових обставин. Вони настільки різні, що познайомитися і потягнутися один до одного самостійно просто не здатні. Спочатку...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Водолій

  Досить вдалий союз. І Близнюки і Водолій як дві частини одного цілого - любителі подорожей, спілкування та активного відпочинку. Обидва знака повні екстраверти і надзвичайно допитливі. Вони відда...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Риби

  Цій парі доведеться йти на постійні, взаємні компроміси. Близнюки і Риби - діаметрально протилежні один одному. Перші віддають перевагу відкрите спілкування, багато розмовляють і застосовують діл...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Рак

  Однозначно у таких знаків багато спільного: мислення, сприйняття подій, що відбуваються, часто навіть традиції. Але не завжди це є зближуючим фактором. Хоча в подальшому може послужити основою мі...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Терези

  Вони швидко знаходять спільну мову. Такі союзи досить вдалі, партнери розуміють один одного з півслова. У них схожі погляди на життя і розваги, одні приводи для радості. Близнюки і Терези однаков...