Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Скорпіон

Мабуть, це представники двох найсильніших знаків Зодіаку. Незважаючи на різний характер, тяжіння виникає вмить і часто переростає в пристрасний і довгий союз.

Скорпіон чудовий коханець, а представники знаку Козеріг хоч і трохи замкнуті, але з таким партнером розкриваються повною мірою і з часом не поступаються Скорпіону за чуттєвості і пристрасті в любові.

Успіх союзу безпосередньо залежить від кількості амбіцій у обох партнерів. Кожен поспішає досягти успіху, а якщо його супутника виходить набагато краще, то це сприймається як образа і навіть зраду.

У Скорпіона неймовірно сильна енергетика, іноді це відлякує оточуючих. Багатьох, крім Козерога. Для нього це скоріше стане магнітом. Обидва партнера точно знають, чого хочуть і непохитно йдуть до цього. Не доводиться сумніватися, що мета буде досягнута.

У спільних ділових стосунках вони досягають великих висот. Напористий і працьовитий Скорпіон ідеально доповнює розумного і прагматичного Козерога. Спільний бізнес приречений на успіх і процвітання.

Жінка Козеріг чоловік Скорпіон сумісність

Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Скорпіон

Представники цих знаків завжди яскраві і помітні. Жінка – Козеріг відрізняється своєю красою і витонченістю, любить стежити за собою і доглядати. Якщо вона буде грати в недоторку з чоловіком – Скорпіоном, то можна бути впевненим, що він не відступить, поки не доб'ється свого.

не Можна стверджувати, що ці двоє створені одне для одного, але сила тяжіння між ними просто неймовірна. Сексуальна складова їхнього союзу буде ідеальна, особливо на початковому етапі відносин.

Чоловік – Скорпіон темпераментний і непередбачуваний, але завжди стабільний у своїх рішеннях. Коли він вирішує створити сім'ю, то не доводиться сумніватися, що її матеріальне забезпечення він візьме на себе і чудово з цим впорається. Саме це потрібно прагматичної жінці – Козерогові. Для неї важливо бути впевненою у завтрашньому дні, а з таким партнером вона не буде за це переживати.

Обидва трохи потайливі, але жінка – Козеріг не стане тиснути на свого супутника і витягувати правду з глибин його душі. Вона досить розумна, щоб зрозуміти небезпеку цих дій для їх відносин.

Їм добре вдвох і в цьому їх відносини схожі на сумісність знаків зодіаку Козеріг і Рак, які здатні роками вчитися новому у партнера і тим самим довго не втрачати інтерес до відносин.

Чоловік Козеріг жінка Скорпіон сумісність

Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Скорпіон

Дуже емоційна жінка – Скорпіон таїть у собі вулкан почуттів і чоловік – Козеріг це чудово усвідомлює. Але він не може їй відповісти тим же, адже представники цього знака задоволені стримані. Однак він прекрасно врівноважує їхні стосунки, часом згладжуючи кути і приборкуючи крутий норов своєї супутниці.

В інтимній сфері все чудово. Жінка – Скорпіон хоче не просто отримувати задоволення, але і давати їх партнерові. Чоловік – Козеріг буде захоплений і зачарований її сексуальною і пристрасною натурою. У ліжку з таким супутницею він здатний на бурхливу відповідну реакцію. Треба зауважити, що в такій парі інтимні стосунки не згасають з часом, а стають все цікавіше і різноманітніше.

Чоловікові – Козерогові слід пам'ятати, що жінки, народжені під знаком Скорпіон, дуже дорожать своєю незалежністю. Не варто на них тиснути і мучити ревнощами. Якщо він дасть партнерці трохи свободи і притримає свій інстинкт власника, то вона неодмінно доведе йому свою відданість.

Жінка – Скорпіон по достоїнству оцінить надійність і вірність свого супутника. З ним вона зрозуміє, що значить бути за кам'яною стіною. Ці якості для неї ключові, адже їй так необхідна впевненість і стабільність у відносинах.

Звичайно, обидва знака складні, темпераментні, але такий союз досить міцний і довгий. Обидва партнери готові побачити і навіть змиритися з недоліками свого супутника, а це і є запорука благополучних відносин.

Схожі статті:

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Скорпіон

  Відносини двох людей під знаками Близнюків і Скорпіон – це результат випадкових обставин. Вони настільки різні, що познайомитися і потягнутися один до одного самостійно просто не здатні. Спочатку...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Водолій

  Досить вдалий союз. І Близнюки і Водолій як дві частини одного цілого - любителі подорожей, спілкування та активного відпочинку. Обидва знака повні екстраверти і надзвичайно допитливі. Вони відда...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Риби

  Цій парі доведеться йти на постійні, взаємні компроміси. Близнюки і Риби - діаметрально протилежні один одному. Перші віддають перевагу відкрите спілкування, багато розмовляють і застосовують діл...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Водолій

  Між цими знаками дуже складні і непрості відносини. Їх союз не завжди вдалий через абсолютно різного ставлення до життя, подій, так і до людей теж. Водолій віддає перевагу свободу, вільність дій,...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Рак

  Однозначно у таких знаків багато спільного: мислення, сприйняття подій, що відбуваються, часто навіть традиції. Але не завжди це є зближуючим фактором. Хоча в подальшому може послужити основою мі...