Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Риби

Союз Козерога і Риби дуже вдалий. Обидва партнери отримують від нього все, що хочуть бачити в сімейному житті. Цілеспрямований і владний Козеріг повністю влаштовує пасивних і спокійних Риб.

Партнери чудово ладнають, як в сімейному житті, так і дружніх відносинах. Козерога завжди буде захоплювати спокій і духовна розвиненість супутника, Риб ж притягує надійність і консервативність Козерога. До того ж цей союз дасть можливість Рибам періодично жертвувати собою заради цих відносин, що доставляє їм невимовне внутрішнє задоволення.

Розбіжності в такій парі виникають рідко. Досить високий інтелектуальний рівень обох партнерів дозволяє уникнути сварок і досягти миру, який влаштує кожного.

У ділових відносинах Риба і Козеріг відмінно співіснують. Вони довіряють один одному і обидва показують неймовірну працездатність, іноді навіть змагаючись, хто більше працює. Спільного справі це суперництво приносить тільки користь. Але, треба зауважити, що норовливий Козеріг буде підпорядковуватися начальнику – Риби тільки в разі його високого професіоналізму.

Жінка Козеріг чоловік Риби сумісність

Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Риби

Дуже різні за характером знаки, але в той же час ідеально доповнюють один одного. Складно знайти більш сумісні знаки. Дама - Козеріг досить активна і здатна давати необхідний поштовх своєму обранцеві, вона грамотно і акуратно маніпулює чоловіком – Риби, рухаючи його в потрібному напрямку. Наділений інтелектом чоловік – Риби може багато чого досягти в кар'єрі з такою партнеркою.

В натовпі народу або на вечірці жінка – Козеріг не завжди відразу звертає увагу на чоловіка – Риби, але помітивши вже не відпускає. А якщо подивитися на сумісність знаків зодіаку Козеріг і Скорпіон, то можна побачити, що ці двоє практично стовідсотково визначають один одного в натовпі, завдяки схожості енергетичних полів і моментально вспыхивающей пристрасті.

У сімейному житті жінка – Козеріг буде надійною опорою своєму обранцеві: приготує йому смачну вечерю і зробить їх будинок затишним. Вона не природжена господиня, але для коханого готова працювати і вчитися. Чоловік – Риби буде завжди захоплюватися красою і жіночністю партнерки, до того ж він чудовий психолог і при необхідності готовий вислухати і допомогти їй.

Такий парі можна сміливо відкривати сімейний бізнес. Він буде прибутковим і процвітаючим. Вся справа в управлінських якостях жінки – Козерога і інтелекті чоловіки – Риби. У поєднанні ці якості дозволяють багато чого досягти в діловій сфері.

Чоловік Козеріг жінка Риби сумісність

Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Риби

Зустріч двох стихій: Землі і Води налаштовує ці знаки на серйозні довготривалі стосунки. Складно знайти більш відданого партнера, ніж чоловік під знаком Козерога. Жінка – Риби може дозволити собі поряд з таким супутником своє природне стан, тобто бути слабкою і часто інфантильною.

Як правило, при зустрічі обидва вже дозріли для створення сім'ї і готові взяти на себе серйозні зобов'язання. А поява дитини тільки зміцнить їх відносини.

Союз буде довгим і щасливим завдяки душевного і розумового подібності партнерів. В інтимній сфері також все добре, величезне тяжіння з обох сторін. Скромна зовні жінка – Риби може розкритися дивним і часом несподіваним чином завдяки чоловікові – Козерогові.

Єдине, що іноді засмучує чутливу Рибу – це скритність і недовірливість супутника – Козерога. Вона дуже ранима і обидчива, а партнер часто заклопотаний своїми проблемами, щоб помітити це. Його нетактовність може сильно поранити вразливу жінку – Риби.

Але при бажанні і терпіння все вирішуване для цих двох. І подібні дрібниці лише засмучують, але ніяк не загрожують цій парі.

Схожі статті:

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Скорпіон

  Відносини двох людей під знаками Близнюків і Скорпіон – це результат випадкових обставин. Вони настільки різні, що познайомитися і потягнутися один до одного самостійно просто не здатні. Спочатку...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Водолій

  Досить вдалий союз. І Близнюки і Водолій як дві частини одного цілого - любителі подорожей, спілкування та активного відпочинку. Обидва знака повні екстраверти і надзвичайно допитливі. Вони відда...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Риби

  Цій парі доведеться йти на постійні, взаємні компроміси. Близнюки і Риби - діаметрально протилежні один одному. Перші віддають перевагу відкрите спілкування, багато розмовляють і застосовують діл...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Водолій

  Між цими знаками дуже складні і непрості відносини. Їх союз не завжди вдалий через абсолютно різного ставлення до життя, подій, так і до людей теж. Водолій віддає перевагу свободу, вільність дій,...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Рак

  Однозначно у таких знаків багато спільного: мислення, сприйняття подій, що відбуваються, часто навіть традиції. Але не завжди це є зближуючим фактором. Хоча в подальшому може послужити основою мі...