Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Рак

Однозначно у таких знаків багато спільного: мислення, сприйняття подій, що відбуваються, часто навіть традиції. Але не завжди це є зближуючим фактором. Хоча в подальшому може послужити основою міцного союзу.

Рак більш чутливий і мрійливий знак, а Козеріг прагматичний і честолюбний. Обидва здатні витягувати корисні уроки з попереднього досвіду відносин і успішно застосовувати ці навички в сьогоденні.

Відмінною особливістю цих знаків є потреба навчатися у свого партнера. Для Раку корисними будуть послідовність і наполегливість, а Козеріг може запозичити у партнера чуттєвості та емоційності.

У відношенні грошей у них також не буде особливих розбіжностей. Вони вміють їх заробляти, з задоволенням збирають і примножують загальний бюджет. А ось витрачають свої кошти не охоче і це їх дуже зближує.

Козеріг більш вдалий в кар'єрі, амбітний в своїх бажаннях. Він здатний забезпечити матеріальний комфорт своєї сім'ї і дати впевненість у майбутньому. Раки при такому почутті захищеності будуть ублажати супутника, та дарувати всю свою ніжність.

Їм обом чуже бажання витрачати гроші без потреби. Разом, ці двоє можуть забезпечити собі і дітям безбідне існування.

Представники цих знаків шанують свою історію і трепетно ставляться до батьків. Для них важливі традиції, особливо передаються з покоління в покоління. Для морального задоволення обидва потребують затишному домашньому вогнищі і міцний тил за спиною.

Чоловік Козеріг жінка Рак сумісність

Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Рак

Жінка – Рак ніжна, чуттєва, але головне вона дуже уважна до потреб свого супутника. Чоловік – Козеріг завжди буде їй вдячний за це.

При цьому не можна стверджувати, що вона повністю підкоряється партнеру. Є справи, в які вона не впустить чоловіка – Козерога і не дасть йому там головувати. Це все, що стосується будинку і господарства, дітей, та й емоційна складова відносин теж за нею.

Жінку – Рак кілька не обтяжує сильне почуття власності партнера. Вона не стане страждати за втраченою свободою. Таке ставлення зустрічається досить рідко, наприклад, якщо подивитися на сумісність знаків зодіаку Козеріг і Водолій, там це є предметом сварок між партнерами.

Зазвичай в такому союзі за значимі матеріальні рішення відповідає чоловік. Жінка – Рак не стане сперечатися і буде повністю покладатися на нього. Поряд з такою супутницею лідерські якості Козерога набагато більш виражені і помітні.

Якщо відбувається сварка, то ніжна й лагідна жінка – Рак спробує пом'якшити обстановку і знайти компроміс.

Жінка Козеріг чоловік Рак сумісність

Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Рак

Жінка – Козеріг дуже яскрава і ефектна. Її приваблює романтичний і ніжний, часом навіть наївний чоловік – Рак. Вона буде в якійсь мірі оберігати його і виховувати, направляти в потрібну сторону. Їй часто відведена роль мозку в стосунках, але при цьому чоловік – Рак ніколи не втратить з нею своєї індивідуальності.

Він подарує партнерці масу нових емоцій і вражень. Особливо в інтимній сфері. Чоловік - Рак допоможе їй розслабитись, буде акуратно і ніжно відкривати для неї нові грані задоволень. Особливо це актуально, якщо партнер набагато старше супутниці і має пристойний досвід відносин.

Ці двоє не завжди швидко йдуть на зближення. Вони досить довго придивляються і оцінюють один одного. А якщо вирішують створити сім'ю, то вона виходить дуже міцною і дружньою. Не малу роль у цьому відіграє те, що партнери створюють свій власний світ, в який нікого більше не впускають. А порадників і «доброзичливців» просто женуть подалі.

Схожі статті:

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Скорпіон

  Відносини двох людей під знаками Близнюків і Скорпіон – це результат випадкових обставин. Вони настільки різні, що познайомитися і потягнутися один до одного самостійно просто не здатні. Спочатку...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Водолій

  Досить вдалий союз. І Близнюки і Водолій як дві частини одного цілого - любителі подорожей, спілкування та активного відпочинку. Обидва знака повні екстраверти і надзвичайно допитливі. Вони відда...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Риби

  Цій парі доведеться йти на постійні, взаємні компроміси. Близнюки і Риби - діаметрально протилежні один одному. Перші віддають перевагу відкрите спілкування, багато розмовляють і застосовують діл...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Водолій

  Між цими знаками дуже складні і непрості відносини. Їх союз не завжди вдалий через абсолютно різного ставлення до життя, подій, так і до людей теж. Водолій віддає перевагу свободу, вільність дій,...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Терези

  Вони швидко знаходять спільну мову. Такі союзи досить вдалі, партнери розуміють один одного з півслова. У них схожі погляди на життя і розваги, одні приводи для радості. Близнюки і Терези однаков...