Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Козеріг

Ці відносини дуже близькі до ідеальних. Козероги відмінно ладнають між собою, у них однакові життєві пріоритети і цінності. Вони суворо дотримуються встановлених правил і люблять вводити нові традиції в сімейне життя.

В даному випадку, скритність і замкнутість Козерогів є позитивною якістю, так як завдяки цьому вони нікого не впускають на свою територію. І при цьому обох влаштовує тиха, спокійна життя без істерик і грандіозних скандалів.

Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Козеріг

Однак щоб дійти до сімейного життя, пройде чимало часу. Справа в тому, що на першому етапі знайомства тяжіння між Козерогами досить слабке, вони не відразу помічають один одного в натовпі. Але якщо стосунки почалися, то скоріше за все вони переростуть в шлюб.

Козероги не довірливі по своїй природі і в цих відносинах, в тому числі. Вони консерватори і не опиняться в ліжку на першому побаченні. Має пройти час, перш ніж вони стануть вірити один одному і розуміти з півслова. Ніколи такий момент буде досягнутий, то це стане міцним і надійним фундаментом для сімейного життя.

Жінка Козеріг чоловік Козеріг сумісність в любові

Їх об'єднує багато. Головною обопільною пристрастю і метою життя є дім і сім'я. Любов між жінкою – Козерогом і чоловіком – Козерогом зароджується повільно, так і проявляється з мінімум емоцій. В цьому союзі не буде божевільних вчинків і серенад під вікном.

У любовних стосунках чоловіка – Козерога підійде партнерка того ж знака ще і з тієї причини, що вона не буде провокувати його на ревнощі. Вони обидва спокійні і врівноважені.

Так і в сексі теж повний порядок. Вони не відносяться до любителів експериментів і ігор, буря пристрастей в спальні їм також не потрібно. Такий збіг буває рідко, якщо, наприклад, розглянути сумісність знаків зодіаку Діва і Риби, то в цьому випадку все дуже складно з-за різної емоційності знаків.

Жінка – Козеріг сором'язлива і замкнута. Щоб вона змогла розкритися в ліжку, їй необхідно беззастережно довіряти своєму супутнику. Чоловікові – Козерогові знадобитися час і терпіння, але результат його приємно здивує.

Жінка Козеріг чоловік Козеріг сумісність в шлюбі

Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Козеріг

чи Варто говорити, що в сімейному житті у Козерогів зазвичай повна гармонія? Їм комфортно і цікаво разом, а народження дітей тільки зміцнить шлюб.

Обидва воліють стабільність і сталість у всіх питаннях, тому воліють відкладати частину доходів на чорний день. Така спільна ощадливість і економність, лише зміцнює їх союз.

Проблемою в такій парі може стати захоплення кар'єрою обох Козерогів. Жінка – Козеріг може обуритися, якщо її партнер ігнорує свої обов'язки по дому. Вона неодмінно йому про це нагадає

Але ці розбіжності швидко вирішуються. Двом Козерогам легко домовитися між собою і знайти рішення, яке влаштує кожного.

.Жінці – Козерогові пощастить, якщо їй вдасться пов'язати життя з чоловіком того ж знака. Він зможе зрозуміти її непростий характер, замкнутість від зовнішнього світу, а також не стане катувати розпитуваннями про минулого життя.

Вона ж для чоловіка – Козерога – ідеальна дружина. Сім'я і дім є головним для неї, вона прекрасна господиня, турботлива мама. Також цінує, шанує сімейні традиції і шанобливо ставиться до батьків чоловіка. Для нього – це вкрай важливо і значимо.

У цілому, шлюб досить міцний і зради тут бувають вкрай рідко. Все тому, що консервативний Козеріг не захоче ризикувати своїм комфортом і руйнувати сімейне життя. Він дорожить затишним будинком і смачною вечерею. Довіри і вірність – це пріоритет для обох подружжя.

Схожі статті:

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Скорпіон

  Відносини двох людей під знаками Близнюків і Скорпіон – це результат випадкових обставин. Вони настільки різні, що познайомитися і потягнутися один до одного самостійно просто не здатні. Спочатку...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Водолій

  Досить вдалий союз. І Близнюки і Водолій як дві частини одного цілого - любителі подорожей, спілкування та активного відпочинку. Обидва знака повні екстраверти і надзвичайно допитливі. Вони відда...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Риби

  Цій парі доведеться йти на постійні, взаємні компроміси. Близнюки і Риби - діаметрально протилежні один одному. Перші віддають перевагу відкрите спілкування, багато розмовляють і застосовують діл...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Рак

  Однозначно у таких знаків багато спільного: мислення, сприйняття подій, що відбуваються, часто навіть традиції. Але не завжди це є зближуючим фактором. Хоча в подальшому може послужити основою мі...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Терези

  Вони швидко знаходять спільну мову. Такі союзи досить вдалі, партнери розуміють один одного з півслова. У них схожі погляди на життя і розваги, одні приводи для радості. Близнюки і Терези однаков...