Сумісність знаків зодіаку Козеріг Близнюки

Багато астрологи кажуть, що для цієї пари складно складати прогнози. З одного боку вони схожі між собою характерами, Земля і Повітря, здавалося б, повинні відмінно ладити. Але з іншого – відмінностей у сприйнятті навколишнього світу безліч.

Сумісність знаків зодіаку Козеріг Близнюки

Як правило, дружба і шлюб їм не дуже вдається. Головним відштовхуючим фактором є легковажність і легковажність Близнюків. Козеріг не може змиритися з цим, адже у нього все прораховано на кілька кроків вперед, а мінливі Близнюки не хочуть слідувати якимось планом.

Козеріг шукає постійного партнера. Вірність і стабільність – це його девіз. Представники сузір'я Близнюки не можуть похвалитися ні тим, ні іншим. Якщо вони все ж вирішують створити сім'ю, то частіше за матеріальної вигоди, або для просування по кар'єрних сходах.

У свою чергу Близнюки в жаху від впертості і непохитності партнера, його небажання йти на компроміси. Мало того, що Козеріг вважає свою точку зору єдино правильною, так він ще намагається нав'язати її Близнюкам.

А ось в ділових відносинах ці двоє легко знайдуть спільну мову. Козеріг – мозок команди і прекрасний керівник, а в Близнюках він знайде ідеального працівника, виконавця своїх грандіозних ідей. Спільний проект, бізнес буде процвітати і рости. У такому тандемі Козеріг Близнюки здатні плідно працювати десятки років.

Жінка Козеріг чоловік Близнюки сумісність

Без праці жінка – Козеріг зачарує чоловіка – Близнюки. Її ерудованість і гарне почуття гумору будуть для партнера найголовніше зовнішніх даних.

Така пара може вдало існувати в декількох випадках. Якщо дама – Козеріг не бідна, досить розумна і їй потрібен поруч чоловік, який не претендує на звання «глава сімейства» і далекий від понять патріархату, тоді вона може взяти чоловіка – Близнюка під свою матеріальну опіку.

Ще поширений варіант існування такого союзу – це коли партнеру – Близнюка набридли нескінченні швидкоплинні захоплення, і йому захотілося серйозних, дорослих стосунків. З'явилися думки про сім'ю та дітей. Таке з ними трапляється у віці 30-35 років, не раніше.

Їхні стосунки часто відбуваються чвари і скандали, а Козерогові так хочеться спокою. Це йому може гарантувати тільки сумісність знаків зодіаку Козеріг і Козеріг, де відносини партнерів стабільні врівноважені.

Особливістю чоловіків – Близнюків є їх здатність зберігати дитяче сприйняття навколишнього світу довгі роки. І Жінка – Козеріг, виходячи за нього заміж повинна визначитися, чи вона хоче бути мамою не тільки своїм дітям, але і чоловікові. Чи зможе вона нескінченно займатися його вихованням і поясненням, що таке «добре», а що таке «погано».

Чоловік Козеріг жінка Близнюки сумісність

Сумісність знаків зодіаку Козеріг Близнюки

Суперечлива пара, але в даному випадку це може стати плюсом. Жінка – Близнюки завжди молодої, недосвідченої дівою, чоловік – Козеріг таким мудрецем, гарантом стабільності. Кожного своя роль абсолютно влаштує.

Головне, щоб партнери не прагнули змінити свого супутника і переробити під себе. Для довгого щасливого союзу їм слід одразу обговорити, хто і за що відповідає. Звичайно, матеріальним забезпеченням займеться мудрий і надійний чоловік – Козеріг. А жінка – Близнюки буде відповідальна за емоційну складову цих відносин.

Якщо в парі чоловік значно старше жінки, або вони зустрілися у віці 40-45 років, прогноз на розвиток відносин буде більш сприятливий.

Цікаво, що в подібній парі супутники дуже довіряють один одному. Особливо це стосується жінки – Близнюки. Вона повністю покладається на партнера і йому це дуже лестить.

В певний момент Козерогові стає складно з такою легковажною і неорганізованою супутницею. Але він, як справжній чоловік, не боїться труднощів і не обирає легкий шлях до щастя.

Схожі статті:

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Скорпіон

  Відносини двох людей під знаками Близнюків і Скорпіон – це результат випадкових обставин. Вони настільки різні, що познайомитися і потягнутися один до одного самостійно просто не здатні. Спочатку...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Водолій

  Досить вдалий союз. І Близнюки і Водолій як дві частини одного цілого - любителі подорожей, спілкування та активного відпочинку. Обидва знака повні екстраверти і надзвичайно допитливі. Вони відда...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Риби

  Цій парі доведеться йти на постійні, взаємні компроміси. Близнюки і Риби - діаметрально протилежні один одному. Перші віддають перевагу відкрите спілкування, багато розмовляють і застосовують діл...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Рак

  Однозначно у таких знаків багато спільного: мислення, сприйняття подій, що відбуваються, часто навіть традиції. Але не завжди це є зближуючим фактором. Хоча в подальшому може послужити основою мі...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Терези

  Вони швидко знаходять спільну мову. Такі союзи досить вдалі, партнери розуміють один одного з півслова. У них схожі погляди на життя і розваги, одні приводи для радості. Близнюки і Терези однаков...