Сумісність знаків зодіаку Діва, Водолій

Діва, Водолій – умиротворення і хаос. Не сама ідеальна пара в світі, вони дуже різні, і розуміють це, але є невидима нитка, здатна їх зв'язати.

Присутня деяка конфліктність у стосунках. Звичайно, якщо подивитися на сумісність знаків зодіаку Діва, Терези, в якій править обопільний егоїзм, то можна сказати, що союз Діви і Водолія більш лояльний і вдалий.

Перспектива розвитку буде залежати від Діви. Волелюбний, ширяючий в повітрі Водолій то і справа буде відчувати партнера на міцність характеру. Успішними ці відносини виявляться у разі, якщо Діва буде терпіти всі неймовірні витівки Водолія.

Для спокійної Діви супутник під знаком Водолія виявиться справжнім випробуванням. Діви дуже ретельно підходять до вибору партнера, а Водолії занадто легковажні і без праці обривають непотрібні зв'язки і відносини. Вони спонтанні і хаотичні у вчинках, що абсолютно неприпустимо для Дів, у яких все продумано і розкладено по поличках.

Щоб здобути бажаний мир в такій парі необхідно йти на компроміси. Водолію не слід забувати обіцянки дані Діві і докласти всі сили, щоб бути вірним партнеру. А Діві доведеться змиритися з відсутністю дисципліни та організації у свого супутника, непередбачуваністю і цілковитим незнанням ведення домашнього господарства.

Однак плюси в такому союзі є. Діва отримує феєрверк емоцій від Водолія, багато любові і почуттів, що той просто не здатний приховати. Водолій, в свою чергу, отримає багато турботи і підтримки з боку Діви.

Завдяки опіці Діви Водолій зможе реалізувати свої божевільні ідеї і навіть мрії, адже щоб не сталося Діва буде віддана і залишиться поруч.

Жінка Діва чоловік Водолій сумісність

Сумісність знаків зодіаку Діва, Водолій

Ці партнери рідко самі зав'язують стосунки. Щоб вони перейнялися почуттями – це повинні бути випадкові обставини або наполегливі спроби друзів їх звести.

Як правило, вони відразу розуміють, що представляють дві протилежності і намагаються не обтяжувати себе обіцянками і клятвами. Особливо це відноситься до чоловіка – Водолія, який не відрізняється постійністю і дуже неохоче зв'язує себе зобов'язаннями, він може навіть втекти з-під вінця.

Але якщо шлюб з жінкою – Дівою все ж стався, то вона може бути впевнена, що зробив він це виключно з великої любові.

Спроби жінки - Діви привчити партнера до порядку часто обертаються конфліктами. Будучи повітряним знаком чоловік – Водолій може просто зникнути, не витримавши чергових настанов. При цьому кожен вважає себе істинно правим.

Прийти до світу в таких відносинах допоможе захоплення спільними інтересами. Або накопичення нового досвіду в освіті або поліпшенні житла. Можливо, з'ясується, що немає сенсу в постійному протистоянні. Попри легковажність характеру чоловіка – Водолія, він буде підтримувати свою супутницю в придбанні нових матеріальних благ для сім'ї та накопичення коштів.

Жінка Водолій чоловік Діва сумісність

Сумісність знаків зодіаку Діва, Водолій

У цій парі не буде достатку романтичних моментів. Чоловік – Діва не стане співати серенади за вікном і читати вірші, він занадто сором'язливий для цього.

Але в той же час, щоб такий союз був можливий цим двом не достатньо просто поваги і взаєморозуміння один одного як багатьом. Це повинні бути дуже сильні почуття.

У партерів спочатку різні цілі. Але вони вміють їх гармонійно вписати в свій побудований світ. Чоловік – Діва буде прагнути створити свій куточок, забезпечити сім'ю і піклуватися про свою супутницю. Він не стане обмежувати її свободу, давши їй можливість розвиватися професійно та займатися улюбленою справою.

Жінка – Водолій зможе гідно оцінити ці якості партнера. Не від природи здатна заробляти і рахувати гроші, вона завжди буде вдячна йому за надані можливості. Жінка – Водолій не потерпить брутальності і агресії в будь-якій формі, а спокійний і витриманий чоловік – Діва зможе дати їй комфортні відносини і цим викликати до себе велику любов.

Схожі статті:

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Скорпіон

  Відносини двох людей під знаками Близнюків і Скорпіон – це результат випадкових обставин. Вони настільки різні, що познайомитися і потягнутися один до одного самостійно просто не здатні. Спочатку...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Водолій

  Досить вдалий союз. І Близнюки і Водолій як дві частини одного цілого - любителі подорожей, спілкування та активного відпочинку. Обидва знака повні екстраверти і надзвичайно допитливі. Вони відда...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Риби

  Цій парі доведеться йти на постійні, взаємні компроміси. Близнюки і Риби - діаметрально протилежні один одному. Перші віддають перевагу відкрите спілкування, багато розмовляють і застосовують діл...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Рак

  Однозначно у таких знаків багато спільного: мислення, сприйняття подій, що відбуваються, часто навіть традиції. Але не завжди це є зближуючим фактором. Хоча в подальшому може послужити основою мі...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Терези

  Вони швидко знаходять спільну мову. Такі союзи досить вдалі, партнери розуміють один одного з півслова. У них схожі погляди на життя і розваги, одні приводи для радості. Близнюки і Терези однаков...