Сумісність знаків зодіаку Діва, Скорпіон

Таку цікаву сумісність знаків можна зустріти нечасто. Діва, Скорпіон підходять один одному практично ідеально. Гармонія, взаєморозуміння і здатність відчувати партнера може дати такого союзу міцність і надійність. А буря емоцій забезпечить романтичність і нескінченну сексуальність відносин.

Скорпіон наповнює відносини фарбами, емоціями і різноманітністю, а Діва відмінно справляється з бурхливими почуттями Скорпіона завдяки своєму спокою і конструктивності.

Діва здатна оцінити акуратність і тонкий розум Скорпіона, адже це ті якості, які їй так близькі і зрозумілі. А Скорпіон завжди буде з трепетом і повагою ставитися до працьовитості і прагматичності Діви.

Також як зі Скорпіоном, Діва може дружити, працювати і любити тільки з одним знаком – це представники сузір'я Рака. Стосунки і сумісність знаків Зодіаку Діва, Рак дуже близькі до ідеальних.

Жінка Діва чоловік Скорпіон сумісність

Сумісність знаків зодіаку Діва, Скорпіон

Діва як справжня жінка буде прагнути перевиховати Чоловіка – Скорпіона. М'якістю і стриманістю вона намагатиметься заспокоїти запального часто дратівливого супутника. Буде підкорювати його своєю відданістю і терпимістю. Вона ніколи не стане змагатися з ним, а скоріше навіть буде поступатися.

У свою чергу Чоловік – Скорпіон підкорить Діву своєю впевненістю і надійністю. Він здатний забезпечити її майбутні і дати їй гідні, а головне реалістичні перспективи в житті. Для практичних і розважливих Дів – це має велике значення.

Загадковість натури Скорпіона буде притягувати жінку – Діва. Його небалакучість і навіть скритність не дадуть їй спокою. Хоча це буде доставляти Діві душевний неспокій, вона все одно не в силах встояти перед такими якостями обранця. Адже таємниці завжди приваблюють і притягують Дів.

Розбіжності в цій парі можуть виникнути із-за складного характеру чоловіка – Скорпіона. Його різкість і брутальність у висловлюваннях сильно зачіпають жінку – Діву. Ці образи здатні стати серйозним випробуванням у відносинах.

Щоб зберегти мир в такому союзі Діві варто пам'ятати, що переробити чоловіка – Скорпіона неможливо. Намагання зробити це будуть приводити до нових сварок і непорозумінь. Чоловік – Скорпіон зі свого боку повинен стати менш агресивним і більш відкритим для партнерки.

Жінка Скорпіон чоловік Діва сумісність

Сумісність знаків зодіаку Діва, Скорпіон

Слово «Скорпіон» часто порівнюють зі словом «пристрасть», а жінка – Скорпіон є втіленням цієї пристрасті і сексуальності. Для врівноважених чоловіків – Дів такі стосунки можуть бути дуже непростими.

Здавалося б, що яскравою і запальною жінці – Скорпіону може стати відверто нудно зі спокійним, похмурим партнером – Дівою. Однак на його тлі вона відчуває себе більш привабливою і сміливою. Це своєрідне паливо, яке жінці – Скорпіону необхідно, воно живить її амбітне і ексцентричну натуру.

Цікаво, що якщо з чужими людьми жінка – Скорпіон і чоловік – Діва можуть бути холодними, а іноді і жорстокими, то по відношенню один до одного вони виявляють досить лояльне ставлення, навіть при першій зустрічі.

В побутовому відношенні жінка – Скорпіон дуже непостійна і хаотична. Замість того, щоб готувати домашні страви вона скоріше замовить піцу або сходить в кафе. Кулінарія – не її коник. Чоловік – Діва здатний не влаштовувати скандалів з цього приводу, однак він тихо і методично буде нагадувати партнерці про домашні обов'язки.

Але є якість, яке приводить у захват обох – це охайність. Чоловік – Діва не стане розкидати по кімнаті штани з шкарпетками, а жінці – Скорпіону не доведеться дратуватися і збирати їх. Вона завжди буде захоплюватися акуратністю свого партнера і не втомиться говорити йому про це.

У цілому, такий союз досить міцний, особливо при взаємній повазі і бажання чути свого партнера.

Схожі статті:

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Скорпіон

  Відносини двох людей під знаками Близнюків і Скорпіон – це результат випадкових обставин. Вони настільки різні, що познайомитися і потягнутися один до одного самостійно просто не здатні. Спочатку...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Водолій

  Досить вдалий союз. І Близнюки і Водолій як дві частини одного цілого - любителі подорожей, спілкування та активного відпочинку. Обидва знака повні екстраверти і надзвичайно допитливі. Вони відда...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Риби

  Цій парі доведеться йти на постійні, взаємні компроміси. Близнюки і Риби - діаметрально протилежні один одному. Перші віддають перевагу відкрите спілкування, багато розмовляють і застосовують діл...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Рак

  Однозначно у таких знаків багато спільного: мислення, сприйняття подій, що відбуваються, часто навіть традиції. Але не завжди це є зближуючим фактором. Хоча в подальшому може послужити основою мі...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Терези

  Вони швидко знаходять спільну мову. Такі союзи досить вдалі, партнери розуміють один одного з півслова. У них схожі погляди на життя і розваги, одні приводи для радості. Близнюки і Терези однаков...