Сумісність знаків зодіаку Діва і Ваги

Суперечливий і складний союз. Стосунки у такій парі будуть сприятливими за умови гарної інтимної сумісності, так як в духовному відношенні романтичні Ваги і холоднокровна спокійна Діва насилу знаходять точки дотику.

На відміну від них сумісність знаків зодіаку Діва і Близнюки залишає бажати кращого. Адже при розбіжностях у відносинах їх не врятує навіть ідилія в ліжку. Настільки ці знаки різні.

Об'єднати Діву і Ваги зможе спільний дім і побут. Обидва прагнуть до затишку, матеріального благополуччя і комфорту. Але будь-яка іскра може перетворитися в полум'я розбрату. Кожен з партнерів досить егоїстичний і впевнений тільки в своїй правоті. Діва живе у власному світі правил та чітких розмежувань, а Ваги насилу можуть вписатися в це. Одним словом, компроміси і поступки – не їх коник.

Домашню і необщительную Діву буде обтяжувати дозвільна життя Ваг і їх потреба у постійному спілкуванні. Якщо компанія пожвавилася, а зануди і скептики стали посміхатися – це означає, що в суспільстві з'явилися Ваги. Всі раді їх дотепності і відмінне почуття гумору. Всі, крім Дів. Їх лякає надмірна емоційність і занадто відкрите поведінка Ваг. Адже бути центром уваги - це зовсім не про Діву.

Але досягти гармонії у таких відносинах все ж можна. При обопільному бажанні Діва, Терези з задоволенням діляться якостями, яких немає у супутника. Діва здатна навчити партнера спокійного, розміреного життя, а Ваги з радістю покажуть Діві новий для неї світ свята і насолод.

Жінка Діва чоловік Ваги сумісність

Сумісність знаків зодіаку Діва і Ваги

Всупереч усім розбіжностей і суперечностей такий союз може бути досить міцним. Жінка – Діва і чоловік – Терези дуже схожі у своїх прагненнях. Обидва цінують прекрасне навколо себе і намагаються зробити побут максимально акуратним і комфортним. У цих партнерів чудові інтелектуальні здібності, що зближує їх і сприяє появі спільних інтересів.

Проблеми можуть з'явитися, коли емоційний чоловік – Терези виявить холодність і скутість своєї партнерки. Однак при бажанні він може завести її, показати жінці – Діві наскільки може бути прекрасний світ.

Як правило, партнер в такому союзі відчуває постійну потребу в ніжності й любові, адже їм управляє Венера – найбільш любові рясна планета. А на Діву сильний вплив робить похмура і сумна Прозерпіна (дружина Аїда – правителя підземелля і померлих душ). Але з чоловіком – Ваги Діва здатна розкритися, пробудити масу нових емоцій у собі і навіть не соромитися їх проявляти.

Жінка Ваги чоловік Діва сумісність

Сумісність знаків зодіаку Діва і Ваги

Чоловік – Діва може нескінченно захоплюватися жіночністю, привабливістю і інтелектуальністю партнерки. Незважаючи на природну сором'язливість, він буде «купатися» в достатку ласки і ніжності. Але може наступити момент, коли його стане дратувати зайва емоційність жінки – Терези, а вона почне дорікати його в черствості і холодності. Адже їй так необхідні ніжні слова і романтика у стосунках. І партнеру варто прислухатися до потреб супутниці, якщо він бажає цих відносин.

Ще однією проблемою може стати надмірна критика чоловіки – Діви своєї партнерки. Він буркотливий і сварлив від природи, а Ваги – образливі і ранимі натури. Чоловік – Діва буде робити багато зауважень по поведінці і навіть чіплятися до гардеробу партнерки. Але жінка – Терези здатна при бажанні піти на компроміс і зрозуміти, що ця критика пов'язана не з допущеними нею помилками, а з характером супутника.

Про одне жінка – Терези може не хвилюватися: її партнер забезпечить їх сім'ю сповна. Він завжди буде прагнути до матеріального достатку і благополуччя. Так і в домашніх справах чоловік – Діва відмінний помічник. Готування, прибирання, затишок – все це йому подобається і ні скільки не обтяжує. Але жінці – Ваги цього всього не достатньо. Їй необхідні пригоди, відкриття і якщо чоловік – Діва вирішує бути з нею, то повинен налаштувати себе на зміни.

Схожі статті:

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Скорпіон

  Відносини двох людей під знаками Близнюків і Скорпіон – це результат випадкових обставин. Вони настільки різні, що познайомитися і потягнутися один до одного самостійно просто не здатні. Спочатку...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Водолій

  Досить вдалий союз. І Близнюки і Водолій як дві частини одного цілого - любителі подорожей, спілкування та активного відпочинку. Обидва знака повні екстраверти і надзвичайно допитливі. Вони відда...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Риби

  Цій парі доведеться йти на постійні, взаємні компроміси. Близнюки і Риби - діаметрально протилежні один одному. Перші віддають перевагу відкрите спілкування, багато розмовляють і застосовують діл...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Рак

  Однозначно у таких знаків багато спільного: мислення, сприйняття подій, що відбуваються, часто навіть традиції. Але не завжди це є зближуючим фактором. Хоча в подальшому може послужити основою мі...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Терези

  Вони швидко знаходять спільну мову. Такі союзи досить вдалі, партнери розуміють один одного з півслова. У них схожі погляди на життя і розваги, одні приводи для радості. Близнюки і Терези однаков...