Сумісність знаків зодіаку Діва і Риби

Діви – прагматичність, акуратність і стриманість. Риби – це нестримні емоції, артистизм і величезна вразливість. Стихії Землі і Води. Що може об'єднувати цих двох? Насправді дуже багато.

Дивний і суперечливий на перший погляд союз Діви і Риби насправді вважається одним з найбільш вдалих і міцних. Вся справа в тому, що кожен наділений якостями, яких немає у партнера і це притягує їх один до одного.

Так практичні Діви цілком можуть повчитися у Риб життєрадісності і принади божевільних вчинків. А мрійливим і ширяє над землею Рибам буде корисний тверезий розум і працьовитість Дів.

Звичайно, простоти та абсолютної прозорості відносин не варто очікувати. Настільки різні за природою знаки, які навіть на зодіакальному колесі знаходяться в протилежних сторонах, будуть дратувати, а часом і дратувати один одного. Якщо, наприклад, подивитися на сумісність знаків зодіаку Діва, Скорпіон, то там все набагато простіше і зрозуміліше для обох.

Хаотичний спосіб життя Риб завжди буде виводити з себе педантичних і акуратних Дів. Хоча останні повинні погодитися з тим, що Риби вносять в їх життя настільки необхідні фарби і емоції.

З-за цього люди під цими знаками терпіти не можуть представників своєї статі, але зате протилежний притягує їх моментально і надовго.

Жінка Діва чоловік Риби сумісність

Сумісність знаків зодіаку Діва і Риби

Відразу треба сказати, що все ж загальне якість у цих знаків є головним у житті для обох є сім'я і дім. У випадку, коли чоловік-Риби, а жінка-Діва, то спільне сімейне життя досить вдала. Риби із задоволенням виявляють турботу, дарують багато ласки і доброзичливості партнеру. А Діви здатні добре облаштувати домашній вогнище із-за природженого працьовитості й акуратності.

Приземлена і зосереджена на природі жінка-Діва, у якої завжди все на своїх місцях, здатна відкрити в собі нові якості з чоловіком під знаком Риби. Вона може стати мрійливою, так і творчий безлад вже не буде так її дратувати.

У свою чергу чоловік-Риби навчиться у партнерки не відкладати справи на потім, мислити раціонально та тверезо. Можливо, навіть стане менше байдикувати, але це при хорошому взаєморозумінні і по великій любові.

Єдиним каменем спотикання може стати матеріальні погляди на ведення бюджету. Діви чітко знають, як заробляються гроші і на що варто їх витратити. У них розподілено все до копійки. Рибам таке відношення до фінансів чуже. Вони не здатні контролювати свої емоційні бажання і можуть витрачати гроші за першої ж примхи, не замислюючись про завтрашній день.

Виходом з такої ситуації буде вміння серйозно ставитись до потреб і бажанням один одного.

Жінка Риби чоловік Діва сумісність

Сумісність знаків зодіаку Діва і Риби

В чоловікові-Діва жінка-Риби знайде якості, які їй так подобаються – турботу і працьовитість. Не рідко в цій парі чоловік бере на себе повне фінансове забезпечення сім'ї. Тим самим дозволяючи своїй партнерці більше займатися собою і приділяти увагу своїм інтересом.

У відповідь чоловік-Діва отримує розуміння і любов. Жінка-Риби здатна захоплюватися ним протягом довгих років, причому абсолютно щиро. Вона завжди буде цінувати і захоплюватися практичністю і розважливістю, яких позбавлена від природи.

Проблема в такому союзі може виникнути через рідкісного прояви почуттів чоловіком-Діва. Риби емоційні, їм необхідно не тільки здогадуватися, але й чути про те, що їх люблять.

Вирішити це можна порадивши жінки-Риби придивитися до справ і вчинків свого чоловіка. Адже саме в них Діви висловлюють свою любов і відданість до партнерки.

Схожі статті:

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Скорпіон

  Відносини двох людей під знаками Близнюків і Скорпіон – це результат випадкових обставин. Вони настільки різні, що познайомитися і потягнутися один до одного самостійно просто не здатні. Спочатку...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Водолій

  Досить вдалий союз. І Близнюки і Водолій як дві частини одного цілого - любителі подорожей, спілкування та активного відпочинку. Обидва знака повні екстраверти і надзвичайно допитливі. Вони відда...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Риби

  Цій парі доведеться йти на постійні, взаємні компроміси. Близнюки і Риби - діаметрально протилежні один одному. Перші віддають перевагу відкрите спілкування, багато розмовляють і застосовують діл...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Рак

  Однозначно у таких знаків багато спільного: мислення, сприйняття подій, що відбуваються, часто навіть традиції. Але не завжди це є зближуючим фактором. Хоча в подальшому може послужити основою мі...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Терези

  Вони швидко знаходять спільну мову. Такі союзи досить вдалі, партнери розуміють один одного з півслова. У них схожі погляди на життя і розваги, одні приводи для радості. Близнюки і Терези однаков...