Сумісність знаків зодіаку Діва і Козеріг

У такої пари дуже багато спільного. Насамперед – це серйозне ставлення до життя та фінансів. Діва і Козеріг прекрасно знає всьому ціну і не стануть витрачати заощадження за першою хвилинної примхи.

До того ж Козероги влаштовують Дів своїм емоційним спокоєм. Комусь вони здаються холоднокровними і жорстоким, але Діва знає, що Козеріг не стане просто розтрачувати свої емоції.

Обидва трохи замкнуті і потайливі. Хоча один одному будуть повністю довіряти свої таємниці. Діва і Козеріг споріднені душі. Вони будуть відчувати радість і печаль з одного приводу, щиро розуміючи партнера.

Незважаючи на сором'язливий вдачу Діви, саме вона здатна пробудити в Козерозі бурхливі емоції і розкріпачити його. У тому числі і в інтимній сфері. Діва ненав'язливо і акуратно «занурить» партнера у світ задоволень, про який він із-за своєї скромності навіть не підозрював.

У побуті ця пара практично не відчуває незручностей. Вони прекрасно себе почувають разом. Діва і Козеріг дуже педантичні і спокійно ставляться до домашньої роботи.

Їх союз нагадує сумісність знаків зодіаку Діва, Діва, в якому панують гармонія та взаєморозуміння партнерів.

Жінка Діва чоловік Козеріг сумісність

Сумісність знаків зодіаку Діва і Козеріг

Цей союз дуже сприятливий. Обидва йдуть встановленими правилами у відносинах. Для неспокійної жінки – Діви - це відіграє велику, часом вирішальну роль, а чоловіка – Козерога ці правила анітрохи не обтяжують.

Жінці – Діві подобається практичність і чесність партнера, адже ці якості настільки близькі їй. Навіть при своїй обережності, чоловік – Козеріг може відразу зачарувати і притягти Діву до себе. Можна сказати, що їх зустріч скоріше за все стане доленосною для обох.

Однак, не все так просто. Нерозуміння може виникнути через надмірну мовчазності і замкнутості чоловіка – Козерога. Діву це буде дратувати і виводити з себе. А якщо врахувати, що жінка – Діва дуже обидчива, то розбрату на цьому грунті не уникнути.

Якщо станеться сварка або розрив, то чоловік – Козеріг усіма силами спробує повернути супутницю. Будучи приземленим і практичним знаком, він розуміє, що в реальності підтримати його і бути надійною опорою зможе тільки жінка знаку Діва.

Жінка Козеріг чоловік Діва сумісність

Сумісність знаків зодіаку Діва і Козеріг

Жінка – Козеріг шалено захоплює і приваблює чоловіка – Діва. Інтимна складова для нього є пріоритетною в цьому союзі і партнерка повністю йому відповідає. Йому подобається її ініціативність і тверезість розуму. До того ж жінка – Козеріг наділена розумом і відмінним почуттям гумору, а чоловік – Діва здатний це по достоїнству оцінити.

Жінки – Козерога, в свою чергу, подобається доброта і турбота партнера. Поруч з ним вона може не турбуватися про завтрашній день, чоловік – Діва справжній мисливець. Він буде забезпечувати і оберігати їх сім'ю, а коли з'являться діти, то він із задоволенням поринути у їх виховання.

У цій парі не часто почуєш пристрасні визнання партнерів. Обидва стримані в прояві емоцій. З боку може здатися, що вони байдужі один до одного і навіть холодні. Але і жінку – Козерога і чоловіка Діва – це не дуже засмучує. Якщо коли у одного з них виникає емоційний голод, то володіючи відмінними інтелектуальними здібностями, вони завжди можуть придумати що-то для різноманітності.

В інтимному плані також все чудово. Партнери не відрізняються ексцентричністю і бурхливим темпераментом, кожен націлений не на кількість, а на якісний результат. І в цьому вони повністю підходять один до одного.

Як правило, такий союз досить міцний і довгий. Партнерам не треба ламати себе і миритися з протилежністю обранця, адже вони Діва і Козеріг так схожі.

Схожі статті:

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Скорпіон

  Відносини двох людей під знаками Близнюків і Скорпіон – це результат випадкових обставин. Вони настільки різні, що познайомитися і потягнутися один до одного самостійно просто не здатні. Спочатку...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Водолій

  Досить вдалий союз. І Близнюки і Водолій як дві частини одного цілого - любителі подорожей, спілкування та активного відпочинку. Обидва знака повні екстраверти і надзвичайно допитливі. Вони відда...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Риби

  Цій парі доведеться йти на постійні, взаємні компроміси. Близнюки і Риби - діаметрально протилежні один одному. Перші віддають перевагу відкрите спілкування, багато розмовляють і застосовують діл...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Рак

  Однозначно у таких знаків багато спільного: мислення, сприйняття подій, що відбуваються, часто навіть традиції. Але не завжди це є зближуючим фактором. Хоча в подальшому може послужити основою мі...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Терези

  Вони швидко знаходять спільну мову. Такі союзи досить вдалі, партнери розуміють один одного з півслова. У них схожі погляди на життя і розваги, одні приводи для радості. Близнюки і Терези однаков...