Сумісність знаків зодіаку Діва і Близнюки

Союз цих двох знаків досить проблематичний. Прагнення Діви до домашнього затишку комфорту та порядку не зовсім зрозумілі для Близнюків, а встановлені жорсткі правила – це зовсім не для них.

Дивлячись на таку пару може скластися відчуття, що дві людини вирішили побути деякий час разом. Тут практично немає почуттів і любові, зате багато логіки і розрахунку. Не виключено, що для Близнюків Діва буде, перш за все, джерелом фінансування.

І справа не в кожному знаку окремо, а в тому, що зустрілися саме вони. Якщо б кожен з них був з іншим знаком Зодіаку, то взаєморозуміння було б набагато краще. Наприклад, сумісність знаків зодіаку Діва і Козеріг практично ідеальна.

Потребу партнера в духовному розвитку абсолютно не зрозумілі для Близнюків, тому тягу Діви до внутрішнього росту вони не оцінять. Близнюки стурбовані яскравим проживанням життя, не вникаючи в подробиці.

Але, тим не менш, такий союз може проіснувати досить довго за рахунок загального зростання матеріального і прагнення до соціального успіху. А якщо Діва і Близнюки вирішувати створити сім'ю, то найімовірніше це буде шлюб за розрахунком. Причому для обох подружжя. Основою такого союзу стане чітка і зрозуміла реалістичність в діях. Їх відносини часто тривалі, вигідні, без істерик і з'ясування хто правий.

Жінка Діва чоловік Близнюки сумісність

Чоловік – Близнюки – це дві сутності в одному. Він не передбачуваний у відносинах, його часто «розривають» два протилежних думки. Сьогодні він говорить про те, що варто зменшити витрати, а завтра може подарувати коханій прикраса або шубу.

Звичайно, це приємно, але для жінки – Діви головне бути впевненою в партнері, довіряти йому. А як тут не засумніватися в обранцеві, якщо у нього думка може мінятися кілька разів в день? Жінка – Діва просто не здатна це зрозуміти, вона не вміє жити одним днем.

Але все ж такий союз можливий, якщо партнери зможуть привнести у відносини свої унікальні якості і при цьому не зруйнувати їх. Наприклад, жінка – Діва здатна навчити супутника спокою і розважливості. Вона може дати цього союзу багато турботи і примножити загальні матеріальні накопичення. Діви прекрасні господині, вона з радістю візьметься за домашні справи і зробить їх загальний дуже будинок затишним.

Чоловік – Близнюки зробить відносини яскравими, але не дратівливими для умиротвореної Діви. Він подарує їй оригінальні, часом божевільні, вчинки і розширить коло її інтересів, відкриє новий світ емоцій.

Але все це можливо за умови взаємної поваги та відданості обох партнерів.

Жінка Близнюки чоловік Діва сумісність

Ці відносини не будуть простими. Першим і основним спірним моментом можуть стати гроші. Жінка – Близнюки не стане думати про завтрашній день, адже їй необхідно бажане прямо зараз. А чоловік – Діва дуже ощадливий, якщо не сказати скупий. Він подбає про матеріальне благополуччя своєї родини, але ніколи не зрозуміє, як можна йти на поводу у сьогохвилинних бажань.

Жінка – Діва не знайде підтримки у супутника і у своєму бажанні багато спілкуватися. Діви досить замкнуті і потайливі. Вона зможе стати гідною господинею, хоча ніколи не повністю зануриться в домашні справи і турботи про кохану. А якщо чоловік – Діва почне критикувати її з кожного приводу, то зібрати валізи і піти для неї не складе ніяких труднощів.

Ось де не виникне труднощів, так це в інтимно плані. Жінка – Близнюки зможе повністю розкрити прихований потенціал партнера. Вона покаже йому, як може бути прекрасний світ. Трохи сором'язливий від природи чоловік – Діва з такою супутницею швидко і з задоволенням навчається, відкриваючи для себе нові грані.

З усього цього можна зробити висновок, що шлях до гармонійним і комфортним відносин між Дівою і Близнюками буде не простим. Але все можливо при обопільному бажанні і любові.

Схожі статті:

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Скорпіон

  Відносини двох людей під знаками Близнюків і Скорпіон – це результат випадкових обставин. Вони настільки різні, що познайомитися і потягнутися один до одного самостійно просто не здатні. Спочатку...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Водолій

  Досить вдалий союз. І Близнюки і Водолій як дві частини одного цілого - любителі подорожей, спілкування та активного відпочинку. Обидва знака повні екстраверти і надзвичайно допитливі. Вони відда...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Риби

  Цій парі доведеться йти на постійні, взаємні компроміси. Близнюки і Риби - діаметрально протилежні один одному. Перші віддають перевагу відкрите спілкування, багато розмовляють і застосовують діл...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Рак

  Однозначно у таких знаків багато спільного: мислення, сприйняття подій, що відбуваються, часто навіть традиції. Але не завжди це є зближуючим фактором. Хоча в подальшому може послужити основою мі...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Терези

  Вони швидко знаходять спільну мову. Такі союзи досить вдалі, партнери розуміють один одного з півслова. У них схожі погляди на життя і розваги, одні приводи для радості. Близнюки і Терези однаков...