Сумісність знаків зодіаку Діва, Діва

Знак Зодіаку Діва – відноситься до стихії Земля і відрізняється завидним спокоєм і витримкою. Це сузір'я нагороджує чоловіка і жінку особливими рисами характеру: серйозністю у відносинах, стриманістю в прояві почуттів, а також інтелектуальністю і хорошим логічним мисленням.

Жінка Діва чоловік Діва сумісність в любові

Сумісність знаків зодіаку Діва, Діва

Треба відзначити, що конфлікти в такій парі трапляються дуже рідко. Ці знаки Зодіаку природжені дипломати та психологи, тому їх любовні відносини досить міцні. Коли чоловікові – Діві доля дарує супутника в особі жінки – Діви, то вони дивляться один на одного як дзеркальне відображення, моментально притягуючись один до одного.

Діва з Дівою будуть передбачати бажання і переваги партнера як у побуті, так і в сексуальному відношенні. Про них можна сказати: врівноваженість, практичність і передбачуваність. Що можна відзначити дивлячись на сумісність знаків Зодіаку Стрілець і Риби, в якому виникають скандали з приводу, так і без нього.

Але, незважаючи на таку видиму гармонійність, любовний союз двох Дів буває нещасна. Пов'язано це зі складним внутрішнім світом обох партнерів. Підозрілість і настороженість, з якою їх сповна обдарувала стихія Земля, відіграє велику роль у побудові відносин. Дівам знадобиться багато часу, щоб відкрити серця і по-справжньому довіряти один одному.

В любові цих знайомий практично немає романтики і нерозважливих вчинків, властивих більшості закоханих. Прогулянки під місяцем з мрійливими зітханнями – явно не про них. Зате є осмислене і раціональне ставлення до партнера. Це Часто призводить до нудьги і втрати інтересу з обох сторін.

Жінка Діва чоловік Діва сумісність в шлюбі

Якщо після досить довгого періоду залицянь і пильного вивчення один одного Діви зважилися на шлюб, то 90% - це буде довгий і міцний союз.

Так як жінка Діва і чоловік Діва твердо стоять на землі, то і ліній перетину досить багато. Це відноситься не тільки до ділових відносин, але також і до загального побуті. Однакові життєві цінності і духовна близькість стане запорукою успіху такого союзу. Головною основою шлюбу Діви і Діви є повага, увага, а також серйозне ставлення до партнера.

У шлюбі, де обоє є Дівами, все розкладено по поличках і підпорядковане певним порядком, який зазвичай дотримується протягом усього спільного життя. Вони намагаються не виносити сміття з хати і оберігають родину від навколишнього світу.

Але навіть при такій сумісності існує небезпека, що Діви можуть затосковать в компанії один одного. Прийде момент коли одній чи обом партнерам захочеться різноманітності і нових вражень. А якщо з'явилися емоції не знайдуть виходу, тобто ризик виникнення сварок. Бурхливими такі конфлікти не назвеш, однак чіплятися один до одного вони можуть до нескінченності. Це буде серйозним випробуванням на міцність для відносин жінки – Діви і чоловіки – Діви.

У більшості ж випадків шлюб двох Дів довговічний. З-за обопільною прагматичності такий союз стане міцніше якщо партери побачать вигоду у відносинах.

У такої пари обов'язково повинно бути спільне хобі. Це може бути навіть в міру екстремальний спорт або незапланована поїздка. Такі «легкі» шаленості допоможуть відкритися Дівам і підтримати інтерес один до одного, а не зосереджуватися тільки на своєму світі. Адже головна проблема цих відносин – недовірливість партнерів.

Довести шлюб до розлучення можуть лише зайва уїдливість і святенництво з обох сторін. Тому Дівам треба пам'ятати про те, що іноді корисно вносити в своє життя різноманітність і не боятися нових відчуттів.

Схожі статті:

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Скорпіон

  Відносини двох людей під знаками Близнюків і Скорпіон – це результат випадкових обставин. Вони настільки різні, що познайомитися і потягнутися один до одного самостійно просто не здатні. Спочатку...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Водолій

  Досить вдалий союз. І Близнюки і Водолій як дві частини одного цілого - любителі подорожей, спілкування та активного відпочинку. Обидва знака повні екстраверти і надзвичайно допитливі. Вони відда...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Риби

  Цій парі доведеться йти на постійні, взаємні компроміси. Близнюки і Риби - діаметрально протилежні один одному. Перші віддають перевагу відкрите спілкування, багато розмовляють і застосовують діл...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Рак

  Однозначно у таких знаків багато спільного: мислення, сприйняття подій, що відбуваються, часто навіть традиції. Але не завжди це є зближуючим фактором. Хоча в подальшому може послужити основою мі...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Терези

  Вони швидко знаходять спільну мову. Такі союзи досить вдалі, партнери розуміють один одного з півслова. У них схожі погляди на життя і розваги, одні приводи для радості. Близнюки і Терези однаков...