Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Водолій

Досить вдалий союз. І Близнюки і Водолій як дві частини одного цілого - любителі подорожей, спілкування та активного відпочинку. Обидва знака повні екстраверти і надзвичайно допитливі. Вони віддадуть перевагу похід в кіно і вечірку з друзями, ніж сидіти вдома удвох. Для обох є нормою відпочивати окремо один від одного.

Водолій і Близнюки однаково самолюбні і примхливий. Для них тягарем будь-які зобов'язання, будь то домашні турботи або дані обіцянки. На цьому грунті можуть виникнути розбіжності, але Близнюкам важко сперечатися з таким партнером, адже Водолій знайде виправдання будь-якій ситуації.

Два прекрасних Сонячних представника, вони живуть і відчувають в одній площині. З легкістю адаптуються до дивних витівок партнера і пробачають дрібні провини. Однієї такої загальної дивиною є своєрідна гра в провокацію, яка неймовірно зміцнює їх спільне життя. Вони не переходить допустиму межу, люблять дражнити одне одного, і це наповнює відносини емоціями і яскравими фарбами.

Жінка Близнюки чоловік Водолій сумісність

Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Водолій

Гарне поєднання жіночого розуму і чоловічий оригінальності. Їх відносини сповнені нестандартних сюрпризів, а до виникаючих проблем вони ставляться з гумором. Прекрасна сумісність в сексі, але все ж головне для обох – це цікаве, високоінтелектуальне спілкування. Зовні їх відносини схожі на сумісність знаків зодіаку Лев і Водолій, але в останніх це тільки видимість.

Але навіть за такої вдалої сумісності жінка - Близнюки і чоловік - Водолій рідко доходять до шлюбу. Вони можуть роками жити під одним дахом, так і не зробивши свої відносини офіційними. Тут важливим фактором стає вік, в якому зустрічаються ці знаки. Справа в тому, що психологічно і Водолій і Близнюки дорослішають пізніше за інших, тому в такій парі часті пізні шлюби.

Обидва є представниками стихії Повітря, а це значить, що жити і задовольнятися відносинами тільки з однією людиною, їм дуже складно. Часто вони обопільно мають романи на стороні. Однак це рідко призводить до руйнування сім'ї, якщо вона є. Хоча, наприклад, для чоловіка - Водолія другий шлюб частіше вдаліше, ніж перший. Він узагалі може одружитися в імпульсивному пориві і тільки потім це усвідомити.

Грошове питання не є пріоритетним для цієї пари. Обидва партнера відрізняються бездумними і спонтанними витратами, але рідко потім шкодують. Стійкіші в цьому сенсі є жінка – Близнюки, порівняно з супутником вона більш раціональна.

Чоловік Близнюки жінка Водолій сумісність

Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Водолій

Чоловік під знаком Близнюки відрізняється гострим розумом і освіченістю. Його серце можна підкорити лише інтелектуальним особам і для жінки – Водолія це не є проблемою. Вона із задоволенням підтримає бесіду на будь-яку тему.

Чоловік – Близнюки по достоїнству оцінить тонку красу партнерки. Вона одночасно приваблива і витончена. Жінка - Водолій заворожує його своєю загадковістю. Вона не підпускає свого обранця занадто близько, викликаючи інтригу до своєї персони.

Коли ці двоє сходяться для спільного життя, то жінка – Водолій виявляє в партнері по – повз гарного коханця, ще й чудового друга. Однак труднощів все ж не уникнути. І торкнутися вони матеріальної сторони, так як жоден з них не в змозі правильно розпорядитися грошима. Але, треба зауважити, що це не буде служити приводом для сильних розбіжностей.

Справжньою проблемою може стати легковажність і непостійність чоловіки – Близнюки. У їх житті може бути все чудово і мирно, але якщо він надумав піти до іншої жінки, то втримати його вкрай складно.

Схожі статті:

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Скорпіон

  Відносини двох людей під знаками Близнюків і Скорпіон – це результат випадкових обставин. Вони настільки різні, що познайомитися і потягнутися один до одного самостійно просто не здатні. Спочатку...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Риби

  Союз Козерога і Риби дуже вдалий. Обидва партнери отримують від нього все, що хочуть бачити в сімейному житті. Цілеспрямований і владний Козеріг повністю влаштовує пасивних і спокійних Риб. Партн...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Риби

  Цій парі доведеться йти на постійні, взаємні компроміси. Близнюки і Риби - діаметрально протилежні один одному. Перші віддають перевагу відкрите спілкування, багато розмовляють і застосовують діл...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Водолій

  Між цими знаками дуже складні і непрості відносини. Їх союз не завжди вдалий через абсолютно різного ставлення до життя, подій, так і до людей теж. Водолій віддає перевагу свободу, вільність дій,...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Рак

  Однозначно у таких знаків багато спільного: мислення, сприйняття подій, що відбуваються, часто навіть традиції. Але не завжди це є зближуючим фактором. Хоча в подальшому може послужити основою мі...