Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Терези

Вони швидко знаходять спільну мову. Такі союзи досить вдалі, партнери розуміють один одного з півслова. У них схожі погляди на життя і розваги, одні приводи для радості. Близнюки і Терези однаково шанують і цінують мистецтво, володіють хорошим почуттям гумору, що часто рятує в спірних ситуаціях. Люблять галасливі компанії і веселощі.

Але, незважаючи на настільки сприятливий прогноз у цих знаків чимало відмінностей. Близнята подібні спалаху блискавки. Вони приймають швидкі, часом необдумані рішення, не витрачають хвилини на роздуми. Їх життєвий принцип – більше дій. Терезам ж вкрай складно вибрати, до якої чаші нахилитися. Вони постараються все розрахувати і передбачити, адже помилка для них – подібна смерті.

Але дієвість Близнюків не виправдана на ділі. Їх рішення мінливі і міняються на прямо протилежні з великою швидкістю. Тому Терезам не варто переживати з-за якого-небудь рішення Близнюків не в їх користь. Скоріше всього через деякий час все зміниться.

Жінка Близнюки чоловік Ваги сумісність

Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Терези

Прекрасна «повітряна» пара. Вони відмінно ладнають, і їм ніколи не буває нудно разом. Жінка – Близнюки і чоловік – Терези створені для проживання цікавого життя, наповненою подорожами і неодмінною інтелектуальним розвитком. Їх мета полягає не в заощадженні та накопиченні сімейного капіталу, в пріоритеті духовні цінності.

Єдине, що турбує жінку – Близнюки – це неквапливість партнера, його зайва вдумливість в деталі. Хоча саме супутниця цього зодіакального знака здатна розбудити чоловіка – Рака. Натомість вона отримує прощення за свою взбалмошность і мінливість. З таким партнером жінка – Близнюки стане більш розважливою, впевненою в собі, розвине відмінний смак. Він зможе стати надійною опорою для неї на довгі роки.

Але чоловік – Терези далеко не з усіма може стати настільки хорошим партнером. Якщо подивитися на сумісність знаків Зодіаку Овен і Ваги, то з представницею Овна він не зможе досягти такої гармонії.

У свою чергу, жінка – Близнюки зробить свого партнера більш активним, він стане розкутим і перестане бути сором'язливим. Вона наповнить його світ повітряними емоціями, розфарбує монотонні будні в яскраві фарби.

Чоловік Близнюки жінка Ваги сумісність

Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Терези

Перше, що об'єднає цих двох в пару – це величезна кількість спільних інтересів. Друге – дуже гарна сексуальна сумісність. Чоловік – Близнюки досить рухливий і інтимне життя у нього не на останньому місці. У цьому сенсі жінка – Терези йому ідеально підходить. Вона гарна собою і готова до різноманітності і експериментів.

Обидва ведуть активне життя: подорожі, походи, концерти, галасливі вечірки друзів – це все невід'ємна частина їхнього спільного життя.

Проблемою може стати нескінченний флірт партнера з оточуючими дамами. Хоча, жінка – Близнюки, завдяки своїй мудрості, розуміє, що це не серйозно, але її це сильно зачіпає.

Астрологи стверджують, що, незважаючи на таку енергійну життя чоловіка – Близнюка, жінка – Терези скоріше візьме на себе право лідера в цих відносинах. Хоча, прийняття основних, глобальних рішень вона залишить за партнером. Він, щоправда, робить це швидко, не особливо замислюючись про наслідки.

Основною рисою цієї пари є здатність домовлятися з партнером у відносинах, вони без праці йдуть на компроміси. Якщо у них народжуються діти, то мама – Ваги стане чудовою мамою, вона прекрасно виховає їх спільних дітей. Близнюк в ролі папи – це не найкращий варіант, але під чуйним керівництвом своєї партнерки зможе стати непоганим батьком.

Схожі статті:

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Скорпіон

  Відносини двох людей під знаками Близнюків і Скорпіон – це результат випадкових обставин. Вони настільки різні, що познайомитися і потягнутися один до одного самостійно просто не здатні. Спочатку...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Водолій

  Досить вдалий союз. І Близнюки і Водолій як дві частини одного цілого - любителі подорожей, спілкування та активного відпочинку. Обидва знака повні екстраверти і надзвичайно допитливі. Вони відда...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Риби

  Цій парі доведеться йти на постійні, взаємні компроміси. Близнюки і Риби - діаметрально протилежні один одному. Перші віддають перевагу відкрите спілкування, багато розмовляють і застосовують діл...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Водолій

  Між цими знаками дуже складні і непрості відносини. Їх союз не завжди вдалий через абсолютно різного ставлення до життя, подій, так і до людей теж. Водолій віддає перевагу свободу, вільність дій,...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Рак

  Однозначно у таких знаків багато спільного: мислення, сприйняття подій, що відбуваються, часто навіть традиції. Але не завжди це є зближуючим фактором. Хоча в подальшому може послужити основою мі...