Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Скорпіон

Відносини двох людей під знаками Близнюків і Скорпіон – це результат випадкових обставин. Вони настільки різні, що познайомитися і потягнутися один до одного самостійно просто не здатні.

Спочатку виникають проблеми практично у всьому, крім сексуальної сфери. Близнюки – легкий, емоційний знак. Його настрій мінливий, він хоче постійного руху і спілкування. Скорпіон більш обачний і вдумливий по природі. Постійні люди навколо його дратують, він цінує своє право іноді побути одному.

Близнюків виводить з себе повільність і скрупульозність Скорпіона, який звик доводити все до кінця. Для представників знаку Близнюки – це абсолютно чуже. Вони ніколи не цілком занурюються, в який би те ні було, їм набридає одноманітність. З цих же міркувань Близнюки не можуть перебувати з однією людиною або бути віддані одній справі все життя.

Скорпіон – навпаки, дуже відданий, мабуть, самий надійний з усіх знаків. Якщо він один, до кінця життя, якщо любить, то віддається повністю цим відносинам. Однак при такій якості не треба забувати, яким безжальним може бути Скорпіон по відношенню до свого опонента.

Жінка Близнюки чоловік Скорпіон сумісність

Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Скорпіон

У цілому, союз досить непоганий за умови, що легковажна жінка – Близнюки зможе стримати своє бажання спілкуватися і дружити з усім світом. Легка у спілкуванні, витончена і дотепна – вона відразу зацікавить чоловіка – Скорпіона.

Але їй треба пам'ятати, що партнер зазвичай налаштований рішуче і поверхневі відносини його не влаштують. Або ж жінка – Близнюки повинна відразу обумовити умови їх союзу, в іншому випадку її чекають великі неприємності.

Ці відносини зовсім не схожі на співіснування Скорпіона з іншими знаками. Наприклад, сумісність знаків зодіаку Овен і Скорпіон, не принесе йому стільки головного болю, як відносини з Близнюками. Тому наважуючись на такий союз чоловік – Скорпіон повинен бути готовий до неординарності й мінливості обраної партнерки.

Ось, що об'єднує такі знаки – це високий інтелект. На цій основі вони можуть зійтися і прожити довге щасливе життя. Чоловік – Скорпіон кмітливий, як правило, добре освічений і володіє тонким розумом. Для жінки – Близнюки – ці якості подібні до магніту. Вона буде постійно захоплюватися своїм обранцем, а він в свою чергу зможе оцінити її почуття гумору і природну цікавість.

Чоловік Близнюки жінка Скорпіон сумісність

Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Скорпіон

Оточуючим людям така пара здається дуже дивною. Не зрозуміло як вони уживаються разом, і які точки дотику можуть бути у настільки різних людей: чоловіка – Близнюка і жінки - Скорпіона. Те, що утримує їх разом відомо тільки їм двом.

Жінка – Скорпіон швидко звертає до себе увагу оточуючих. Вона жіночна, доглянута і досить приваблива. Чоловік – Близнюки просто не здатний пройти повз неї. Йому дуже подобається зовнішній спокій і незворушність партнерки, під якими прихована буря емоцій і пристрастей. Непростий характер жінки – Скорпіона вдало врівноважує життєва позиція чоловіки – Близнюки. Він володіє прекрасним почуттям гумору, що дозволяє згладжувати багато гострих кутів у стосунках цієї пари.

Хоча, невимушеність партнера і таке легке відношення до життя, і до їх союзу, з часом насторожує жінку – Скорпіона. Вона хоче бути впевнено у своєму обранцеві і в завтрашньому дні.

Ще одним каменем спотикання часто стає надмірна ревність обох партнерів. Але якщо чоловік – Близнюки влаштовує скандал через реального приводу, то його супутниця може ревнувати з надуманого приводу. Вони обидва рідко шукають втіхи на стороні, але підозрюють один одного в цьому нескінченно.

Схожі статті:

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Риби

  Цій парі доведеться йти на постійні, взаємні компроміси. Близнюки і Риби - діаметрально протилежні один одному. Перші віддають перевагу відкрите спілкування, багато розмовляють і застосовують діл...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Риби

  Союз Козерога і Риби дуже вдалий. Обидва партнери отримують від нього все, що хочуть бачити в сімейному житті. Цілеспрямований і владний Козеріг повністю влаштовує пасивних і спокійних Риб. Партн...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Водолій

  Досить вдалий союз. І Близнюки і Водолій як дві частини одного цілого - любителі подорожей, спілкування та активного відпочинку. Обидва знака повні екстраверти і надзвичайно допитливі. Вони відда...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Водолій

  Між цими знаками дуже складні і непрості відносини. Їх союз не завжди вдалий через абсолютно різного ставлення до життя, подій, так і до людей теж. Водолій віддає перевагу свободу, вільність дій,...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Рак

  Однозначно у таких знаків багато спільного: мислення, сприйняття подій, що відбуваються, часто навіть традиції. Але не завжди це є зближуючим фактором. Хоча в подальшому може послужити основою мі...