Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Риби

Цій парі доведеться йти на постійні, взаємні компроміси. Близнюки і Риби - діаметрально протилежні один одному. Перші віддають перевагу відкрите спілкування, багато розмовляють і застосовують діловий стиль поведінки навіть у близьких стосунках. Романтичні пісні під місяцем їм чужі. Другі – вічні мрійники. Надзвичайно емоційні. Часом сильно страждають від цього в такій парі.

Але, звичайно не можна ставити хрест на цих відносинах. Якщо Близнюки і Риби зможуть домовитися, не звертати уваги на дивацтва один одного і бути більш терпимими до партнера, то все не так безнадійно.

Близнюкам варто поберегти чутливих і романтичних Риб, адже їх так легко поранити. Поставитися більш шанобливо до їх бажанням бути більш закритими і недоступними для сторонніх.

А Рибам, в свою чергу, не треба панікувати з-за зовнішньої холодності і строгості Близнюків. Лояльніше ставитися до їх нескінченного потоку інформації, «що ллється» з них як з рогу достатку. Бути в постійному русі - це нормальна потреба Близнюків і доведеться з цим миритися.

Жінка Близнюки чоловік Риби сумісність

Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Риби

Якщо вони разом - це означає, що були знайдені компроміси і прощені недоліки. Звичайно, складності залишаються, так і емоційність, пасивність чоловіка – Риби ніхто не відміняв. Але жінка – Близнюки буде готова йому це пробачити, адже біля нього вона стати розсудливим і перестане тікати, не зрозумій куди. Перестане братися за будь-чужа справи, не обміркувавши наслідків.

Чоловік – Риби поруч з такою супутницею вбере в себе багато корисних якостей. Він стане більш рішучий і сміливий у своїх вчинках. Хоча головні рішення жінка – Близнюки залишить за собою і її партнер не стане заперечувати цього.

Але до кінця визначитися хто в парі лідер, а хто ведений їм буде вкрай важко. Це стане основною складністю у відносинах жінки – Близнюки і чоловіки – Риби. Адже партнер під таким зодіакальним знаком звик парити в своїх мріях, йому складно спускатися на землю. А дамі - Близнюки необхідний надійний сильний супутник поруч.

Якщо ці двоє хочуть бути разом, то доведеться шукати вихід із ситуації.

Чоловік Близнюки жінка Риби сумісність

Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Риби

Стихія Повітря і Води складно поєднуються. Їх відносини схожі на сумісність знаків зодіаку Лев і Риби, де партнерам також для збереження свого союзу необхідно вміти поступатися, а іноді і прощати слабкості іншого.

Чоловік – Близнюки завжди буде прагнути до нових відкриттів, подорожей і спілкування. Його обтяжують нав'язані домашні обов'язки і однотипний спосіб життя. Він оптиміст по життю, на відміну від своєї меланхолійною партнерки.

Жінка – Риби романтична натура. Вона буде спочатку ідеалізувати свого партнера і вірити, що її обранець той самий принц. Але розчарування не змусить себе чекати. З часом вона зрозуміє, що чоловік – Близнюки здатний маніпулювати її почуттями і грати ними.

Проте, навіть тоді вона продовжить любити його, опікуючи і піклуючись про партнера. З боку може здатися, що жінка – Риби просто «прогнулася» під наполегливим характером свого обранця. Але насправді це не так. Вона просто достатньо мудра і такою поведінкою спрощує собі життя з прискіпливим і вимогливим чоловіком – Близнюки. Вона розуміє, що якщо обраний шлях по збереженню цих відносин, то це ідеальна модель поведінки.

Жінка – Риби майстер таємного, пасивного опору. Вона не стане зі сльозами вимагати свого, а просто зробить, як їй хочеться, коли партнера немає поруч. Чоловіка – Близнюки провести дуже не просто, але тут він безсилий.

Звичайно, такий союз має право на існування, за умови обопільної адекватного ставлення партнерів до слабкостей один одного.

Схожі статті:

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Скорпіон

  Відносини двох людей під знаками Близнюків і Скорпіон – це результат випадкових обставин. Вони настільки різні, що познайомитися і потягнутися один до одного самостійно просто не здатні. Спочатку...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Риби

  Союз Козерога і Риби дуже вдалий. Обидва партнери отримують від нього все, що хочуть бачити в сімейному житті. Цілеспрямований і владний Козеріг повністю влаштовує пасивних і спокійних Риб. Партн...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Водолій

  Досить вдалий союз. І Близнюки і Водолій як дві частини одного цілого - любителі подорожей, спілкування та активного відпочинку. Обидва знака повні екстраверти і надзвичайно допитливі. Вони відда...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Водолій

  Між цими знаками дуже складні і непрості відносини. Їх союз не завжди вдалий через абсолютно різного ставлення до життя, подій, так і до людей теж. Водолій віддає перевагу свободу, вільність дій,...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Рак

  Однозначно у таких знаків багато спільного: мислення, сприйняття подій, що відбуваються, часто навіть традиції. Але не завжди це є зближуючим фактором. Хоча в подальшому може послужити основою мі...