Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Рак

Ці знаки досить схожі між собою. Як творчі люди вони витають десь у хмарах і спускаються на землю досить рідко. Люблять увагу, бути в суспільстві, особливо Близнята, де обидва повною мірою проявляють свій акторський талант.

Представники Близнюків дуже активні, вони природжені оратори. Рішення приймають швидко, однак, часто змінюють свою думку на цілком протилежне. Катастрофічно непостійні. Це стосується як ідеї за життя, так і сердечних справ.

Раки – це вічно сумніваються у своїх діях люди: який крок вперед, а може два тому. Вони замкнуті і романтичні одночасно. Близнюки здатні проникнути в їх потаємний світ і стати хорошим партнером. У свою чергу Рак позитивно впливає на партнера, роблячи його спокійним і менш емоційним. Раки більш витримані і терплячі, вони прихильно ставляться до непосидючим і спонтанним Близнюкам.

Жінка Близнюки чоловік Рак сумісність

Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Рак

В цьому союзі жінка – Близнюки грає головну роль. Вона прекрасна і чарівна, чоловік – Рак буде захоплений її легкістю у спілкуванні і позитивною життєвою позицією.

Але, з часом його чекає розчарування. Чоловік – Рак мріє про домашньому вогнищі і затишку, він хоче сталості, а його партнерка не зможе пообіцяти йому цього. Жінка – Близнюки знаходиться в постійному русі, пошуку себе і побутові проблеми мало її цікавлять. Це далеко від ідеального сімейного життя в поданні Раку, а ось сумісність знаків Зодіаку Овен і Рак гарантувало б йому комфортне проживання під одним дахом. Ці два знаки прекрасно ладнають в побуті.

Жінка – Близнюки вирішує поставлені завдання моментально, не сильно затримуючись на одному місці. Вона завжди оточена шанувальниками і її партнеру надалі доведеться часто ревнувати її. Чоловікові – Раку складно діяти швидко і рішуче. Його постійно мучать сумніви у своїх діях. Він важко переживає таку популярність своєї партнерки і в підсумку може замкнутися в собі, не показуючи оточуючим свої муки.

Щоб цей союз зміг проіснувати довго жінки – Близнюки необхідно бути уважнішими до партнера. Більш трепетно ставитися до його переживань. Чоловікові – Раку треба спробувати зануритися в образ життя своєї супутниці, відкласти свої сумніви і страхи.

Чоловік Близнюки жінка Рак сумісність

Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Рак

Важко назвати таку пару гармонійною. Чоловік – Близнюки і жінка – Рак дуже різні, їх ставлення до сімейного життя, так і життя взагалі не сходиться ні в чому. Їй хочеться більше турботи і уваги до себе, а йому колись – у нього друзі, справи і прихильниці.

Жінка – Рак потайлива і замкнута, під час сварок вона не влаштовує істерик, а навпаки, образившись, закривається в собі. Її партнеру це не зрозуміло, внутрішній світ супутниці чоловік – Близнюк не здатний пізнати.

Проте, чоловік – Близнюки по достоїнству оцінить господарність партнерки. Хоча для нього побут не має такого значення, як секс, наприклад, але йому подобається, що по поверненню додому його чекає затишний будинок і смачну вечерю. Чоловік завжди чоловік.

Жінка – Рак побачить в чоловікові – Близнюки сильного, інтелектуального партнера. Вона досить тендітна і вразлива натура і поряд їй необхідний надійний і сильний чоловік. Але, коли чутлива жінка – Рак спробує пояснити своєму обранцеві, що їй потрібно від нього більше уваги, то виявить, що він зовсім її не розуміє. Його не сильно турбують її переживання, як би це дивно не звучало. Так вже він влаштований.

Фундамент цього союзу дуже нестійкий і тримається зазвичай на терпіння і врівноваженості жінки – Раку.

Схожі статті:

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Риби

  Цій парі доведеться йти на постійні, взаємні компроміси. Близнюки і Риби - діаметрально протилежні один одному. Перші віддають перевагу відкрите спілкування, багато розмовляють і застосовують діл...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Риби

  Союз Козерога і Риби дуже вдалий. Обидва партнери отримують від нього все, що хочуть бачити в сімейному житті. Цілеспрямований і владний Козеріг повністю влаштовує пасивних і спокійних Риб. Партн...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Водолій

  Досить вдалий союз. І Близнюки і Водолій як дві частини одного цілого - любителі подорожей, спілкування та активного відпочинку. Обидва знака повні екстраверти і надзвичайно допитливі. Вони відда...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Водолій

  Між цими знаками дуже складні і непрості відносини. Їх союз не завжди вдалий через абсолютно різного ставлення до життя, подій, так і до людей теж. Водолій віддає перевагу свободу, вільність дій,...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Рак

  Однозначно у таких знаків багато спільного: мислення, сприйняття подій, що відбуваються, часто навіть традиції. Але не завжди це є зближуючим фактором. Хоча в подальшому може послужити основою мі...