Сумісність знаків зодіаку Близнюки Близнюки

Партнери під знаком Близнюки створюють союз в досить немолодому віці, маючи «багаж» за плечима, а іноді і не один шлюб. Вони приходять до цього свідомо, не з великої пристрасті, часто за вигідним розрахунком. Їх може об'єднувати робота, або загальне захоплення. Їм спокійно і комфортно один з одним.

Цікаво, що наскільки легко сходяться Близнюки, настільки легко вони можуть розійтися. Це пов'язано з тим, що вони обидва безтурботні і непостійні, а це не найкраща основа для міцних відносин. Їх пригнічує побут і одноманітність життя, тому щоб уникнути цих проблем партнерам слід вносити нові фарби і відчуття спільне життя.

Не рідко у Близнюків є хто-то на боці старих вірних друзів. Їх зазвичай не дуже затишний, але нікого це не турбує. Романтика теж не частий гість в їх відносинах, вони більш практичні і зайняті своїми справами.

Сумісність знаків зодіаку Близнюки Близнюки

Їх союз має шанси на довге існування за умови спільного духовного зростання, бажання слухати іншого – для Близнюків це катастрофічно складно. Але при обопільному бажанні цілком реально.

Жінка Близнюки чоловік Близнюки сумісність в любові

Головною умовою плідного союзу чоловіка і жінки Близнюків є здатність обох вгамувати свою велелюбність по відношенню до інших. Добре якщо вони зустрінуться після того, як голод спілкування та любовних авантюр буде задоволений.

Вони непередбачувані по відношенню один одному і якщо хочуть залишитися разом повинні прощати своєму обранцеві мінливість і безпричинні зміни настрою. Однак питання вірності кожного з партнерів буде мучити постійно. Але здогадуватися і знати – різні речі, тому навіть не будучи до кінця відданим своєму обранцеві, їм вдасться зберегти відносини.

Їх життя – це типова сумісність знаків зодіаку протилежних статей одного сузір'я, В яких багато плюсів і мінусів. Близнюкам досить легко познайомитися, але складно утримати рівновагу у відносинах.

Сумісність знаків зодіаку Близнюки Близнюки

В сексуальній сфері чоловік і жінка Близнюки також обопільно дволикі. То ураган емоцій, то морський штиль. Хоча, треба визнати, що вони вміють фантазувати.

У підсумку можна сказати, що любовна життя цієї своєрідної пари багатолика і неоднозначна. Неможливо охарактеризувати її з якоїсь однієї сторони.

Жінка Близнюки чоловік Близнюки сумісність в шлюбі

Парадоксальним є той факт, що довговічність такого шлюбу забезпечує несхожість хоча б одного з його партнера астрологічним опису. В цьому випадку не буде метання від одного рішення до іншого, тому що Близнюки говорять одне, а за фактом виходить зовсім не те. І для них це абсолютна норма.

Якщо ж жінка – Близнюки спробує почати з'ясовувати стосунки з чоловіком – Близнюки, то нічого конкретного вона не зможе домогтися. Він відгороджується від неї стіною нерозуміння і видимої холодності.

Секс у шлюбі для Близнюків не втрачає своїх фарб, при бажанні обох любити саме цієї людини. Вони розкуті, не проти експериментів та ідей, які подає партнер. Але якщо між ними існує конфлікт, то це неодмінно відіб'ється в ліжку. У результаті може наступити повне відчуження Близнюків один від одного. Після цього вони часто розходяться без взаємних образ і докорів.

Але всі втрати, як чоловік, так і жінка Близнюки переживають легше, ніж інші знаки. Їх природний оптимізм спрацьовує як захисний механізм від моральних потрясінь. Тому для збереження такого хиткого союзу головне – не доводити до стану холодності партнерів, так як шляху назад, можливо, вже не буде.

Схожі статті:

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Скорпіон

  Відносини двох людей під знаками Близнюків і Скорпіон – це результат випадкових обставин. Вони настільки різні, що познайомитися і потягнутися один до одного самостійно просто не здатні. Спочатку...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Водолій

  Досить вдалий союз. І Близнюки і Водолій як дві частини одного цілого - любителі подорожей, спілкування та активного відпочинку. Обидва знака повні екстраверти і надзвичайно допитливі. Вони відда...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Риби

  Цій парі доведеться йти на постійні, взаємні компроміси. Близнюки і Риби - діаметрально протилежні один одному. Перші віддають перевагу відкрите спілкування, багато розмовляють і застосовують діл...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Водолій

  Між цими знаками дуже складні і непрості відносини. Їх союз не завжди вдалий через абсолютно різного ставлення до життя, подій, так і до людей теж. Водолій віддає перевагу свободу, вільність дій,...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Рак

  Однозначно у таких знаків багато спільного: мислення, сприйняття подій, що відбуваються, часто навіть традиції. Але не завжди це є зближуючим фактором. Хоча в подальшому може послужити основою мі...