Сумісність Водолія і Раку

Основні характеристики водного Раку: чуттєвість, емоційна глибина, інтуїтивність, схильність оберігати, плекати і піклуватися.

Провідні риси повітряного Водолія – волелюбність, непередбачуваність, нестандартність, раптові осяяння, здатність до справжньої дружби.

Рак – родової сімейний власник, Водолій – космічний вільний вітер. Об'єднати настільки різні лінії життя досить складно.

Жінка-Водолій і чоловік-Рак: сумісність протягу з домашнім вогнищем

Сумісність Водолія і РакуРак, незважаючи на свою обережність і традицію відчувати небезпеку нутром, може не на жарт захопитися незвичайною, неординарною і ніби мало пристосованою до нормального людського життя жінкою-Водолієм. За її екстравагантними вбраннями і неймовірними вчинками йому може померещиться беззахисне дитя Всесвіту, яке потрібно дбайливо пригріти і виплекати. Тут-то і криється Рачача погибель.

Поки ці відносини перебувають у сфері любові, не пов'язаної з зобов'язаннями і постійним проживанням під одним дахом, сумісність сухою мовою цифр дорівнює 70%. Знаменита чуттєвість Раку відкриває для жінки-Водолія новий незнайомий світ, який цікаво досліджувати. Його, тим часом, незрозуміло, до остраху приваблює зв'язок саме з цієї коханої.

Природним наслідком любові для Раку є шлюб, закрите сімейне гніздечко і щасливе продовження роду. Але жінку-Водолія таке майбутнє приваблює мало – особливо в частині постійних чергувань біля родинного вогнища, нітрохи не пахнуть бажаною свободою.

Правда, сумісність в шлюбі 50% залишає шанс на існування однієї з двох таких рідкісних сімейних пар. Цей шанс успішно реалізується, якщо обидва партнери зуміють прийняти один одного такими, як є, знайдуть спільні інтереси і захоплення.

Додатково зміцнюють союз спільні подорожі з особливим розподілом обов'язків: далекі переміщення (особливо авіаперельоти) готує Водолій, а Рак піклується про бронювання житла і затишному пристрої в ньому.

Чоловік-Водолій і жінка-Рак: сумісність холодного леза і вразливої душі

Сумісність Водолія і РакуЧоловік-Водолій з його ключовим словом «Раптом!» здатний не помічати загальноприйнятих стандартів і навіть власних нагальних потреб. Яскравий приклад – знаменитий фізик-теоретик Лев Ландау (Сонце у другому градусі Водолія). Як-то його дружина поїхала на три дні, а повернувшись, виявила, що чоловік за час її відсутності нічого не їв, просто забувши про це.

«Ах, як потрібно про нього постійно дбати!» - відчуває жінка-Рак і сподівається знайти в чоловікові-Водолії не тільки і не стільки коханого, скільки великої дитини. Адже в ній живе Велика Мати. Однак цей чоловік – далеко не дитя. Любовну сумісність такої пари можна оцінити в 80%. Насичена, глибока жіноча прихильність, уразливість і емоційність – привабливе поле для водолейских експериментів, досліджень і неочікуваних поглядів.

Жінка-Рак відчуває, крім потреби опікати цього незвичайного дивака, ще й незвичне вторгнення: немов ніж відкриває стулки душі, щоб побачила світ прихована перлина.

Основна небезпека підстерігає її в той період, коли відносини стають традицією і повинні, як їй здається, закономірно перетекти в шлюбний союз. Водолію емоційний затишок може бути зручний в якості тимчасової середовища. Однак постійне дбайливе увагу діє на нього задушливо, а перспектива закинути численних друзів заради сімейного гніздечка і зовсім не здається йому привабливою.

Шлюбна сумісність у 60% може триматися на дивовижній здатності жінки-Раку відновлюватися після емоційних травм. Якщо Водолій візьме на себе фінансове забезпечення, а розподіляти сімейний бюджет буде Рак, якщо він зможе розуміти її почуття, а вона навчиться відпускати його на волю, не сумніваючись у поверненні, цей союз отримає довгострокову перспективу.

Таким чином, для Водолія і Раку характерна складна сумісність, яку стабілізують спільні інтереси, спільні захоплення і розподіл справ у відповідності з ключовими особливостями кожного знака.

Схожі статті:

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Скорпіон

  Відносини двох людей під знаками Близнюків і Скорпіон – це результат випадкових обставин. Вони настільки різні, що познайомитися і потягнутися один до одного самостійно просто не здатні. Спочатку...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Водолій

  Досить вдалий союз. І Близнюки і Водолій як дві частини одного цілого - любителі подорожей, спілкування та активного відпочинку. Обидва знака повні екстраверти і надзвичайно допитливі. Вони відда...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Риби

  Цій парі доведеться йти на постійні, взаємні компроміси. Близнюки і Риби - діаметрально протилежні один одному. Перші віддають перевагу відкрите спілкування, багато розмовляють і застосовують діл...

 • Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Рак

  Однозначно у таких знаків багато спільного: мислення, сприйняття подій, що відбуваються, часто навіть традиції. Але не завжди це є зближуючим фактором. Хоча в подальшому може послужити основою мі...

 • Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Терези

  Вони швидко знаходять спільну мову. Такі союзи досить вдалі, партнери розуміють один одного з півслова. У них схожі погляди на життя і розваги, одні приводи для радості. Близнюки і Терези однаков...