Східний макіяж для карих очей – спокусливість арабських ночей.

Східний або «арабський» макіяж набуває все більшу популярність, і кожна модниця час від часу намагається створити подібний make up. Глибина, м'якість і чарівна привабливість східного макіяжу найбільше підходить власницям карих очей.

Техніка східного макіяжу для карих очей не представляє великої складності та головним секретом стає правильно змішання квітів і ідеальна лінія повідці.

Східний макіяж для карих очей – спокусливість арабських ночей.

Перш ніж ви почнете «чаклувати» над створенням ідеального образу необхідно нанести на повіки основу під макіяж. Це запобіжить осипання, так як при східному макіяжі використовується значна кількість різних відтінків тіней, і відсутність основи призведе до того, що через пару-трійку годин макіяж може поплисти.

Східний макіяж для карих очей – спокусливість арабських ночей.

Правильне використання підводки або олівця здатна створити справжнє диво, візуально збільшити очі і надавши їм виразності. Як правило, для східного макіяжу для карих очей можна застосувати чорний колір для нанесення лінії, але, якщо ви хочете створити більш природне (денне) макіяж, можна взяти і темно-шоколадний тон. Проведіть дві лінії: по верхньому століттю, уздовж росту вій, трохи збільшуючи ширину лінії до зовнішнього кута ока і по нижньому століттю. Якщо очі маленькі, змініть колір олівця для нижньої лінії на білий або трохи перламутровий. Лінії підводки є у східному макіяжі домінуючими і тому наносити їх необхідно гранично рівно і акуратно. Якщо ви впевнені у власній майстерності візажу, підводити очі можна і після нанесення тіней. Це додасть погляду додаткову «млосність».

Контрастність – одне з основних правил східного макіяжу, багато в чому заснованого на грі світлотіні. Ви можете використовувати як перламутрові, так і матові тіні, обов'язково переходячи від світлих відтінків на внутрішньому куті ока до більш темним для зовнішнього кута. Для карих очей підійдуть сині, коричневі та зелені та золотисті відтінки, але, освоївши арабський макіяж, ви зможете експериментувати і з іншими кольорами. Наносячи тіні модно рухатися в палітрі одного тону (наприклад, коричневого, плавно переходячи від найніжнішого відтінку «кави з молоком» до оксамитового кольору гіркого шоколаду»), а можете використовувати кілька різних кольорів. Подумки розділивши вірніше повіку на три рівні частини наносите тіні щільно, включаючи вигин, щоб не залишалося не пофарбованої смуги. Продовжуйте фарбування до лінії брів, залишивши півсантиметра до росту волосся. На простір, що залишився нанесіть перламутрові тіні. Така техніка зорово відкриє очі, додасть їм особливий арабський колорит. Слідкуйте за тим, щоб кольори переходили максимально природно, не розколюючи повіку на кілька частин.

Східний макіяж для карих очей – спокусливість арабських ночей.

Що стосується туші, краще використовувати чорний, глибокий колір, профарбовуючи верхню лінію вій в два-три шари і один шар – нижню. Для східного макіяжу для карих очей можна застосувати додаткові прикраси (блискітки, стрази, крапельки), приклеюючи їх як безпосередньо на вії, так і на верхню повіку.

Східний макіяж для карих очей – спокусливість арабських ночей.

Ще однією умовою досконалого східного макіяжу повинні бути акуратні, чіткі брови, які, в принципі, можуть бути будь-якої ширини, але з ідеально продуманим спокусливим і гарним вигином. Підійдіть до коригування брів відповідально – один волосок, выбивающийся з лінії брів, може перекреслити весь приголомшливий ефект, якого ви прагнете досягти.

Східний макіяж для карих очей, безперечно, підкреслить вашу привабливість і спокусливість, якщо буде виконаний з почуттям міри, стилю і точністю.

Схожі статті:

 • Денний макіяж для карих очей покроково

  А ви знаєте, який колір очей найпоширеніший у світі? Відповідаємо – карий. При цьому темні очі можу мати цілу палітру відтінків – від бурштинового до темно-коричневого. Жінки з такими очима можут...

 • Створюємо вечірній макіяж для карих очей покроково

  Яким повинен бути ідеальний вечірній make-up? Його відмінність від легкого денного макіяжу в тому, що він створюється для урочистих випадків, для виходу «в світ», а, значить, просто зобов'язаний...

 • Спортивна тренування і підходяща для неї музика

  Який стиль музики підійде для вашої тренування? Слухайте музику на силовий тренуванні під час робочих підходів без відмови. Є 2 точки зору з цього моменту. Одні спортсмени кажуть, що музика під ч...

 • Робимо вправи для зміцнення попереку

  Кожен день наш хребет відчуває велике навантаження при ходьбі, тривалому сидінні на робочому місці, а також при заняттях будь-яким видом спорту. Поперек бере на себе основну роботу з підтримки ве...

 • Камінь берил. Магічні властивості і бадьорість для тіла і душі

  Берил має багато різновидів, напрямків і назв. Так, зелений берил називається смарагдом, прозоро-блакитний – аквамарином, темно-синій – августитом. Існують також блідо-блакитний берил (баццит), р...